Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
15
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
TransINVEST Vilnius
5 - 0
Nevėžis
Hradec Králové II
2 - 1
Vrchovina NM
Karviná II
1 - 4
Unia Turza Śląska
Metaloglobus
0 - 1
Unirea Slobozia
Slatina
2 - 1
Alexandria
Kolín
1 - 1
Benátky nad Jizerou
Spišská Nová Ves
4 - 0
Slávia TU Košice
Flora II
0 - 7
FC Tallinn
SK Kladno
1 - 3
Teplice II
Arsenal Česká Lípa
1 - 1
Bohemians 1905 II
Beltinci
1 - 0
Varteks Varaždin
Radunia Stężyca
3 - 1
Cartusia Kartuzy
Sokol Tasovice
0 - 7
Slovan Rosice
Spartak Myjava
8 - 0
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Team Ticino
1 - 1
Mendrisio
Unia Skierniewice
2 - 0
ŁKS Łódź II
Wisła Puławy
2 - 0
Siarka Tarnobrzeg
Zimbru
2 - 0
Dacia-Buiucani
Zürich II
3 - 1
YF Juventus
Šamorín
5 - 0
Častkovce
Polonia Bytom
3 - 1
Sandecja Nowy Sącz
FSC Hochegger Dächer
0 - 7
Oberwart / Rotenturm
Gleisdorf
2 - 0
Köflach
Legia Warszawa II
2 - 2
Zawisza Bydgoszcz
SKRA Częstochowa
1 - 0
Śląsk Wrocław II
Stomil Olsztyn
0 - 1
Łomża
Dumbrăviţa
0 - 1
SCM Zalău
GOŠK Gabela
2 - 5
Sutjeska
Sandviken
7 - 0
Sandvikens AIK
Slavoj Trebišov
6 - 2
Rimavská Sobota
Unirea Dej
0 - 0
CSM Deva
Victoria Bardar
0 - 3
Saksan
Zagłębie Lubin II
3 - 1
Jastrzębie
Elva
1 - 4
JK Tabasalu
Akhmat Grozny
1 - 0
Neftchi
Aubstadt
1 - 0
Ingolstadt II
Biel-Bienne
6 - 1
Yverdon Sport II
NK Domzale
1 - 1
Brinje Grosuplje
Eintracht Frankfurt II
0 - 0
Greuther Fürth II
FSV Frankfurt
0 - 2
Nürnberg II
Falkenberg
2 - 2
Öster
Javor Ivanjica
0 - 0
Metalac GM
Karviná
2 - 1
Skalica
Krasnodar
3 - 0
Rodina Moskva
Marienlyst
3 - 4
Næsby
Mioveni
5 - 1
Muscelul Câmpulung Elite
Nizhny Novgorod
1 - 2
Al Fayha
Pfeddersheim
1 - 3
TuS Koblenz
Polonia Bytom
1 - 1
Podhale Nowy Targ
Raufoss
1 - 2
Vålerengen IF
Bregenz
1 - 1
Ravensburg
Skeid
0 - 2
Nordstrand
Sturm Graz II
6 - 1
Tolmin
Sturm Hauzenberg
1 - 3
Schalding-Heining
Tatran Presov
2 - 0
Futura Humenné
VSK Århus
3 - 0
Vejgaard
Viking II
3 - 3
Vard
Vilzing
2 - 1
Jahn Regensburg II
Wisła Puławy
2 - 0
KSZO 1929
Železničar Pančevo
2 - 0
Viitorul P. Târgu Jiu
Liefering
2 - 1
Dukla Praha
Slavia
6 - 0
Niva Dolbizno
AIK
0 - 2
TSC
Abtswind
0 - 4
Würzburger Kickers
Bayreuth
4 - 0
Gebenbach
Jadran LP
1 - 2
HNK Zadar
JäPS
1 - 4
Klubi-04
Liepāja
0 - 3
LNZ Cherkasy
Meyrin
0 - 2
Bavois
Rubin Kazan
0 - 2
Volgar Astrakhan
TSV Steinbach
1 - 0
FV Engers 07
Türkspor Neckarsulm
1 - 4
SGV Freiberg
Grazer AK
2 - 4
Voitsberg
Lichtenfels
0 - 5
Eintracht Bamberg
Mlada Boleslav
1 - 1
Ludogorets
Obolon' Kyiv
3 - 1
Ahal
Sjachtar Donetsk
2 - 3
Velež
Bayern München II
0 - 2
SV Ried
St. Anna
0 - 1
Ilz
Stuttgart II
2 - 1
Bietigheim-Bissingen
Veres
2 - 2
FK Jablonec
Voždovac
0 - 1
IMT Novi Beograd
České Budějovice II
2 - 4
Znojmo
Kvik Halden
1 - 0
Follo
Lørenskog
0 - 4
Grorud
Al Wehda
1 - 1
DC United
Panevėžys
3 - 1
Hegelmann Litauen
Shelbourne
2 - 0
Cork City
St. Louis City
2 - 1
Los Angeles Galaxy
Longford Town
0 - 3
Galway
Atlanta United
1 - 1
Memphis 901
Tecos
1 - 3
Houston Dynamo
Stem op de uitslag
2
Gelijkspel
0
4
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendlies 4
Wieczysta Kraków - Goczałkowice Zdrój
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
FT
Wieczysta Kraków
Goczałkowice Zdrój
2
2
0
32'
Trialist A
M. Pazdan
37'
54'
Trialist A
M. Fidziukiewicz
59'
M. Gamrot
88'
Voltijd