Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
238
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Premier League
vs
Fulham
Manchester City
Competities Internationale bekers
Vriendschappelijk
Club vriendschappelijk
Club Friendlies Women
Confederatie Cup
Premier League Asia Trophy
Wereld Club Kampioenschap
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Olympische Spelen
Olympische kwalificatie CONCACAF
Olympische Spelen Vrouwen
Women's Olympic Qualifying CAF
Women's Olympic Qualifying Asia
Arab Cup
Arabische Champions League
China Cup
Emirates Cup
The Atlantic Cup
Kirin Cup
Wereld Jeugd Festival Toulon
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Islamic Solidarity Games
CAC Spelen
International Champions Cup
Youth Viareggio Cup
Algarve Dames Voetbal Beker
SheBelieves Cup
Vriendschappelijk (vrouwen)
Women's International Champions Cup
U20 Intercontinental Cup
CONMEBOL Libertadores Femenina
Tipsport Malta Cup
CAF Onder 20 Kampioenschap
Sudamericano Onder 17
Sudamericano Onder 20
Afc Solidarity Cup
Afc Solidarity Cup
Onder 17 WK Vrouwen
Universiade
Nordic Tournament U17
Arabische Champions League
O20 Arabisch Kampioenschap
Audi Cup
ASEAN Voetbal Kampioenschap
ASEAN Voetbal Kampioenschap
Copa Centroamericana
Wereld Jeugd Festival Toulon
Wereld Jeugd Festival Toulon
Pan-Amerikaanse Spelen
Copa EuroAmericana
Meer
Club vriendschappelijk
Internationale bekers 2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
Club Friendlies 3
Club Friendlies 2
Club Friendlies 4
Club Friendlies 3
Club Friendlies 1
»
»»
Bastia
2
-
1
Furiani Agliani
Botafogo SP
0
-
1
Catanduva
Makkabi
2
-
5
Altglienicke
Alcorcón
0
-
0
Leganés
Lokeren-Temse
2
-
2
Lierse K
Meppen
2
-
1
1. FC Bocholt
N.E.C.
2
-
0
Fortuna Düsseldorf
Palamós
1
-
3
Lausanne Sport
FC Volendam
1
-
1
Partizan Tirana
SV Wehen Wiesbaden
2
-
1
Sandhausen
FC Augsburg
1
-
0
1899 Hoffenheim
SC Cambuur
1
-
0
Preußen Münster
Darmstadt 98
1
-
2
Holstein Kiel
Eintracht Frankfurt
2
-
5
SC Freiburg
MTK Boedapest
1
-
1
Voluntari
Paderborn II
1
-
0
Sportfreunde Lotte
Sakaryaspor
3
-
3
Rapid Boekarest
Tasmania Berlin
2
-
4
Babelsberg
Thun
0
-
1
Stade-Lausanne-Ouchy
Gnistan
1
-
3
PK-35 / VJS
Winterthur
0
-
0
Helmond Sport
VfL Bochum
2
-
1
FC Groningen
Chemie Leipzig
7
-
0
Kickers 94 Markkleeberg
Dinamo Zagreb
1
-
0
Rogaška
Fortuna Köln
9
-
1
Sportfreunde Siegen
Freiburg II
2
-
2
Waldhof Mannheim
Hertha BSC
2
-
0
Erzgebirge Aue
Lippstadt 08
0
-
4
Verl
Rot-Weiss Ahlen
2
-
1
Schwarz-Weiß Rehden
Troyes
3
-
2
Versailles
Annecy
1
-
5
Dijon
RB Leipzig
1
-
0
St. Gallen
Hansa Rostock
3
-
1
Borussia Dortmund II
Union Berlin
2
-
0
Arminia Bielefeld
Schalke 04
2
-
3
VfL Wolfsburg
Şanlıurfaspor
0
-
1
Viktoria Köln
Sport Recife
0
-
0
Porto
Brusque
4
-
0
Independente FSJ
Mazatlán
1
-
2
Monterrey
ADO Den Haag
0
-
2
Como
Hertha BSC II
3
-
1
CFC Hertha
Eldense
0
-
1
FC Twente
Kocaelispor
0
-
1
Universitatea Cluj
Wil
0
-
5
Grasshoppers
JIPPO
5
-
0
LehPa
VfL Bochum
2
-
0
Vitesse
Botafogo SP
2
-
1
Noroeste
Sprockhövel
1
-
2
Wuppertaler SV
FC Utrecht
4
-
4
SK Beveren
Bayer Leverkusen
4
-
1
Venezia
Blau-Weiß 90 Berlin
0
-
1
BAK 07
Eintracht Braunschweig
3
-
1
Werder Bremen
Operário PR
4
-
0
Cascavel
Lausanne Sport
0
-
1
FC Andorra
FC Twente
2
-
2
VfL Osnabrück
Saarbrücken
1
-
2
FC Zürich
Heidenheim
2
-
0
Paderborn
MSV Duisburg
6
-
1
FC Eindhoven
FC Volendam
2
-
0
Winterthur
Winterthur
4
-
2
Hermannstadt
Lugano
0
-
4
Genk
Gençlerbirligi
1
-
1
Dinamo Boekarest
Gulf United
0
-
4
Servette
Viktoria Köln
1
-
4
1. FC Bocholt
Rapid Boekarest
1
-
2
Sabah
BSC Young Boys
4
-
3
FC Sion
FC Zürich
0
-
4
Hannover 96
Universitatea Cluj
1
-
3
Partizan Tirana
FC Luzern
1
-
3
Karlsruher SC
Aluminij
0
-
3
Hajduk Split
Varnsdorf
2
-
0
FK Jablonec
Paksi SE
3
-
0
Balaton FC Siofok
Ajka
0
-
1
UTA Arad
Optik Rathenow
0
-
4
Viktoria Berlin
Greuther Fürth
0
-
1
FC Ingolstadt 04
Operário PR
0
-
1
Barra
Voluntari
2
-
0
Turan
Dinamo Zagreb
7
-
0
Triglav
Xamax Neuchâtel
1
-
1
Grasshoppers
FC Basel
2
-
3
FC Aarau
Hertha BSC II
1
-
7
Babelsberg
Hertha BSC
0
-
3
Mechelen
LASK Linz
2
-
1
Hansa Rostock
Elversberg
2
-
2
Antequera
Dynamo Dresden
3
-
0
1. FC Kaiserslautern
Greifswalder FC
1
-
1
CS U Craiova
Chemie Leipzig
3
-
2
VfL Halle
Hansa Rostock II
5
-
1
Mecklenburg Schwerin
Luckenwalde
1
-
0
Tasmania Berlin
Ponte Preta
0
-
0
CA Lemense
St. Pauli II
11
-
1
Alsterbrüder
River Plate
1
Pen
1-0
1
Newell's Old Boys
Augsburg II
1
-
1
Schalke 04 II
FC Zürich
2
-
2
Hamburger SV
Debreceni VSC
1
-
0
Petrolul 52
Winterthur
3
-
2
Livingston
Eilendorf
0
-
3
Wegberg-Beeck
Westerlo
2
-
2
1. FC Bocholt
FC Luzern
1
-
2
Standard Luik
MTK Boedapest
2
-
4
Magdeburg
Podbrezová
4
-
0
Liptovský Mikuláš
Puszcza Niepołomice
2
-
1
Nieciecza
Nyíregyháza Spartacus FC
1
-
0
FC Košice
Arminia Bielefeld
0
-
3
Rödinghausen
Sepsi
0
-
0
Újpesti TE
Union Sint-Gillis
4
-
0
St. Gallen
Viborg
2
-
1
SønderjyskE
PK-35 / VJS
0
-
0
Ilves
Znicz Pruszków
4
-
2
Wisła Puławy
Zalaegerszegi TE
8
-
0
Nafta Lendava
Puszcza Niepołomice
2
-
2
Czarni Połaniec
Chemnitzer FC
1
-
1
Hallescher FC
Hermannstadt
3
-
0
Sumqayıt
Paderborn II
1
-
4
Meppen
Anderlecht
0
-
0
Al Ahli
Austria Wien II
1
-
2
Stripfing
Lugano
1
-
0
FC Schaffhausen
FC Luzern
5
-
0
Lincoln Red Imps
Rudeš
1
-
3
Rogaška
Universitatea Cluj
0
-
0
Səbail
Wallern / Marienkirchen
0
-
1
SV Ried
CSKA Sofia
5
-
3
Litex Lovech
Cerro
1
-
0
Vélez Sarsfield
Chapecoense
2
-
1
Azuriz
Chornomorets Odessa
1
-
0
Petrolul 52
Gent
2
-
1
CFR Cluj
Rapid Boekarest
2
-
3
Westerlo
Servette
5
-
1
Hibernian
St. Pölten
7
-
0
Traiskirchen
Hannover 96 II
0
-
0
Lupo-Martini
Leoben
4
-
0
Blau-Weiß Feldkirch
Votuporanguense
2
-
1
Mirassol
Cerro Largo
0
Pen.
0
Gimnasia La Plata
AC Bellinzona
0
-
0
Paradiso
Skalica
0
-
1
Vyškov
Donaufeld
3
-
5
Horn
Györi ETO FC
3
-
0
Šamorín
Mlada Boleslav
2
-
0
Táborsko
Marila Pribram
3
-
1
Admira Praha
Tychy 71
3
-
3
Hutnik Kraków
Varnsdorf
3
-
1
Bischofswerdaer FV
Viktoria Plzen
2
-
0
Viktoria Ziskov
Dynamo Ceské Budejovice
2
-
2
Vysočina Jihlava
Podbeskidzie
9
-
2
Pawłowice Śląskie
Siarka Tarnobrzeg
0
-
3
Nieciecza
Avarta
0
-
3
Hillerød
Baden
4
-
1
Wohlen
Gwarek Tarnowskie Góry
1
-
2
Katowice
FC Inter
3
-
0
SalPa
Karkonosze Jelenia Góra
1
-
6
FK Jablonec
Karviná
1
-
0
Líšeň
Kisvárda
1
-
1
Zemplín Michalovce
KäPa
2
-
2
TPS
Lechia Gdansk
2
-
3
Chojniczanka Chojnice
Nykøbing
1
-
5
Hvidovre
Odra Opole
4
-
0
Ślęza Wrocław
Paksi SE
3
-
2
BVSC Zugló
Rödinghausen
6
-
0
Bersenbrück
Slovan Liberec
3
-
0
Miedź Legnica
Wisła Płock
3
-
0
Sokół Kleczew
FCV Farul Constanţa
2
-
0
Tsjerno More Varna
Radomiak Radom
2
-
2
Widzew Łódź
Reichenau
1
-
7
Wattens
Shakhtyor Soligorsk
1
-
0
Slavia
BAK 07
2
-
1
Tennis Borussia
BFA
0
-
1
Panevėžys
BFC Dynamo
2
-
1
Optik Rathenow
BW Lohne
3
-
2
Jeddeloh
Eilenburg
1
-
2
Budissa Bautzen
Gütersloh
2
-
2
Preußen Münster II
Hannover 96
3
-
2
Holstein Kiel
Honved Boedapest
3
-
0
UTA Arad
JBK
2
-
2
FF Jaro
Kolding IF
3
-
2
Odense BK
Liefering
4
-
2
Kufstein
Olimpija
8
-
0
Jarun
MFK Ruzomberok
2
-
1
Pohronie
BSC Young Boys
3
-
2
FC Vaduz
Gnistan
1
-
1
FC Haka
Hilden
2
-
1
Wegberg-Beeck
Schalke 04
3
-
1
AS Eupen
Amstetten
4
-
0
Gurten
Arminia Bielefeld
2
-
2
Fortuna Düsseldorf
Athlone Town
0
-
1
St. Patrick's Athletic
SAK Klagenfurt
3
-
2
NK Domzale
Borussia Freialdenhoven
0
-
3
Düren Merzenich
Bremer SV
5
-
3
Süderelbe
Eintracht Hohkeppel
2
-
0
Köln II
Havelse
4
-
1
Eilvese
Kisvárda
1
-
0
Tiszakécske
KuPS
3
-
0
MP
MSV Duisburg
3
-
0
Borussia M'gladbach II
FC Nordsjælland
4
-
0
B 93
Preußen Münster
4
-
3
VfB Oldenburg
Rapid Wien
5
-
0
Wiener SC
Rot-Weiss Essen
5
-
3
Zwickau
Spelle-Venhaus
2
-
1
Meppen II
Unterhaching
4
-
1
SCR Altach
Xamax Neuchâtel
6
-
1
Naters
Dinamo Zagreb
2
-
0
NK Celje
Erkenschwick
5
-
0
SSVg Velbert
FC Lahti
3
-
2
KTP
Babelsberg
2
-
0
Lichtenberg
Biel-Bienne
2
-
4
Austria Lustenau
Eintracht Norderstedt
5
-
0
Ahlerstedt / Ottendorf
Fürstenfeld
0
-
6
Grazer AK
JäPS
3
-
0
Tampere United
Karviná
4
-
0
Opava
Lausanne Sport
2
-
0
Stade Nyonnais
Bregenz
3
-
6
1860 München
Wiedenbrück
1
-
0
Peckeloh
NK Koper
0
-
2
NK Osijek
Hertha BSC
1
-
0
Glasgow Rangers
Næstved
2
-
4
Lyngby
Nõmme Kalju
1
-
0
Trans
Red Bull Salzburg
2
-
3
Elversberg
Treaty United
0
-
2
Galway
BSC Young Boys
1
-
0
Wil
Hanácká
5
-
3
Start Brno
TE Kecskemeti
2
-
0
Csákvári TK
Rot-Weiss Ahlen
4
-
0
Kickers Emden
Tallinna Kalev
1
-
2
Laagri
SJK
3
-
0
Paide
Amazonas
4
-
0
São Paulo Crystal
Nação
2
-
3
Brusque
Operário PR
4
-
0
Figueirense
Liverpool
1
Pen.
1
Rosario Central
Deportivo Táchira
0
-
1
Atlético Bucaramanga
River Plate
1
-
4
Vélez Sarsfield
Sporting Cristal
4
-
0
Universidad Católica
Nacional
1
Pen
1-0
1
Unión
Eimsbütteler TV
3
-
0
Harksheide
Finn Harps
2
-
2
Derry City
Hansa Rostock
1
-
1
Lübeck
Hansa Rostock II
2
-
2
Neustrelitz
Sandhausen
2
-
0
Rot-Weiß Erfurt
JIPPO
7
-
2
Vaajakoski
Dynamo Dresden
3
-
0
FK Pardubice
Legia Warschau
6
-
0
Olimpia Elbląg
Rotenburger SV
1
-
5
Drochtersen / Assel
Sparta Lichtenberg
2
-
4
Altglienicke
Wiedenbrück
3
-
3
Delbrücker SC
Babelsberg
0
-
0
Viktoria Berlin
Borussia Dortmund II
0
-
0
Fortuna Köln
CS U Craiova
1
-
1
Slovácko
FC Basel
2
-
2
Greuther Fürth
LASK Linz
1
-
3
Steaua Boekarest
Luckenwalde
1
-
2
Greifswalder FC
U Craiova 1948
2
-
4
CSMS Iaşi
Vorskla Poltava
3
-
0
Sabah
Universitario
1
-
1
Atlético Nacional
Peñarol
0
-
1
Newell's Old Boys
Aluminij
3
-
0
Rudar
Slavia Sofia
6
-
1
Balkan Botevgrad
Lokomotive Leipzig
2
-
1
Magdeburg II
Fakel
1
-
0
Səbail
AGF Aarhus
3
-
3
Diosgyori FC
Paysandu
2
-
1
Tuna Luso
Defensor Sporting
1
Pen.
1
Unión
Cerro Largo
0
-
1
Atlético Tucumán
San Lorenzo
0
-
1
Gimnasia La Plata
Chornomorets Odessa
1
-
3
Újpesti TE
NK Osijek
0
-
1
NK Celje
Badalona
2
-
3
FC Sion
Zürich II
4
-
2
FC Aarau
Železničar Pančevo
3
-
1
Zvijezda 09
Dinamo Zagreb
4
-
1
Makedonija GjP
Chemnitzer FC
2
-
2
Alemannia Aachen
Nafta Lendava
0
-
3
NK Maribor
Winterthur
4
-
0
Rapperswil-Jona
Yverdon Sport
1
-
3
Stade Nyonnais
Cork City
0
-
4
Galway
Slavia Praag
4
-
0
SønderjyskE
Traiskirchen
1
-
1
Lafnitz
Longford Town
0
-
0
Drogheda United
Unia Skierniewice
0
-
0
Puszcza Niepołomice
Deutschlandsberger SC
1
-
2
Sturm Graz II
Empor Glauchau
1
-
4
Zwickau
BW Lohne
2
-
2
Schwarz-Weiß Rehden
Borussia M'gladbach II
4
-
0
Uerdingen
Hannover 96 II
4
-
1
Ramlingen / Ehlershausen
Eintracht Norderstedt
2
-
1
Dassendorf
FC Schaffhausen
2
-
1
YF Juventus
Glasgow Rangers
2
-
2
FC Kopenhagen
Danubio
1
-
2
Huracán
Colo Colo
0
Pen
1-0
0
Rosario Central
Mezőkövesd
2
-
3
Budafoki MTE
Viktoria Ziskov
5
-
3
FK Jablonec
Estepona
1
-
1
Diosgyori FC
Jagiellonia Bialystok
0
-
0
Motor Lublin
Polonia Bytom
1
-
1
Ruch Chorzów
Slovan Liberec
2
-
2
Vysočina Jihlava
Stal Mielec
0
-
1
Znicz Pruszków
Vyškov
2
-
2
Slovan Bratislava
Tsjerno More Varna
2
-
0
Chernomorets Burgas
Luckenwalde
0
-
0
Balaton FC Siofok
Rode Ster Belgrado
3
-
2
Akritas
Teutonia Ottensen
2
-
0
Hansa Rostock II
NK Rijeka
0
-
0
Bravo
Liepāja
2
-
1
Panevėžys
Lugano
1
-
1
Paradiso
Schalke 04 II
2
-
1
Fortuna Köln
Vasas Boedapest
3
-
2
Levski Sofia
MSK Zilina
7
-
0
Považská Bystrica
Dukla Banská Bystrica
8
-
0
Spišská Nová Ves
Korona Kielce
0
-
0
Sturm Graz
St. Pölten
3
-
3
Hartberg
Viktoria Plzen
11
-
0
Doubravka
NK Koper
1
-
1
Hajduk Split
Dinamo Zagreb
3
-
2
Slask Wroclaw
KF Grobiņa
2
-
1
Banga
MTK Boedapest
5
-
4
Kozármisleny
FC Nordsjælland
5
-
0
Tijuana
Pafos
1
-
3
Zalaegerszegi TE
Polonia Warschau
1
-
3
Chrobry Głogów
SKA-Energiya
1
-
1
Neftchi
Spartak Subotica
1
-
0
Xylotympou
SAK Klagenfurt
5
-
4
ASK Klagenfurt
Wallern / Marienkirchen
1
-
6
Blau-Weiß Linz
Admira
2
-
0
Krems
Xamax Neuchâtel
2
-
4
Biel-Bienne
Vélez Sarsfield
1
-
0
Belgrano
Nacional
1
Pen
1-0
1
Peñarol
Sokol Saratov
1
-
0
Tekstilshchik
Wisła Płock
4
-
2
GKS Belchatów
FK Spartak Vladikavkaz
0
-
1
Nasaf
Györi ETO FC
1
-
5
Trenčín
IMT Novi Beograd
2
-
1
Radnički Kragujevac
Rostov
4
-
1
Dinamo Samarqand
Vorskla Poltava
4
-
1
Kaisar
Volgar Astrakhan
1
-
0
Forte Taganrog
Rapid Wien
2
-
1
Slovácko
Puskás FC
3
-
3
AGF Aarhus
Dubai United
3
-
1
Riga
NK Rijeka
1
-
1
Opatija
Nordmark Satrup
0
-
3
Weiche Flensburg
Dundalk
0
-
1
Longford Town
Kerry
0
-
3
Galway
Liverpool
3
-
2
Huracán
Danubio
0
-
1
Atlético Tucumán
Vasco da Gama
1
-
0
San Lorenzo
Botev Plovdiv
2
-
2
Maritsa Plovdiv
Górnik Zabrze
2
-
3
Karviná
KuPS
5
-
2
Oulu
Tallinna Kalev
2
-
1
Nõmme Kalju
Újpesti TE
2
-
1
KF Gostivari
Dynamo Ceské Budejovice
6
-
3
Amstetten
Dnepr Mogilev
0
-
0
Naftan
Nieciecza
3
-
0
Star Starachowice
Puszcza Niepołomice
3
-
0
Odra Opole
Botev Vratsa
2
-
3
Montana
Chojniczanka Chojnice
2
-
1
ŁKS Łódź
FC Midtjylland
1
-
4
Aalborg BK
Podbrezová
2
-
1
Tatran Presov
Randers FC
3
-
0
Hobro
Tychy 71
1
-
0
Katowice
Sigma Olomouc II
2
-
0
Zlín II
Ilves
0
-
0
KTP
B 93
3
-
3
Odense BK
Esbjerg fB
3
-
1
Viborg
Grazer AK
0
-
1
Wolfsberger AC
Litex Lovech
1
-
2
Etar
Raufoss
2
-
1
Skeid
TPS
1
-
2
PK-35 / VJS
Vasas Boedapest
2
-
0
SCR Altach
Fakel
1
-
2
Nasaf
JIPPO
7
-
0
KuPS Akatemia
Kisvárda
0
-
0
Feronikeli
Nieheim
2
-
9
Havelse
Puszcza Niepołomice
3
-
2
Garbarnia Kraków
Rīgas FS
2
-
0
Panevėžys
Akhmat Grozny
1
-
0
Yelimay Semey
Rukh Vynnyky
3
-
1
Minai
Vendsyssel
1
-
0
IFK Göteborg
Orijent 1919
1
-
3
Radomlje
Red Bull Salzburg
6
-
0
FK Bodø/Glimt
Slavia Praag
2
-
0
AIK
Pirin Blagoevgrad
1
-
3
Strumska slava
Xylotympou
0
-
4
Železničar Pančevo
Traiskirchen
1
-
0
FAC Team für Wien
First Vienna
9
-
2
Wiener Viktoria
Stripfing
2
-
4
TWL Elektra
Opava
3
-
2
Frýdlant
Brühl
1
-
2
FC Schaffhausen
Lafnitz
3
-
1
Draßburg
Unión
3
-
2
César Vallejo
Defensor Sporting
0
-
2
Rosario Central
Nacional
0
-
1
Colo Colo
Melgar
1
-
1
Bolívar
TE Kecskemeti
2
-
1
Sturm Graz
Chrobry Głogów
2
-
1
Miedź Legnica
Neman Grodno
6
-
2
Lida
Arda
2
-
1
Dimitrovgrad
NK Osijek
0
-
0
Makedonija GjP
Marila Pribram
1
-
5
Povltava FA
Lechia Zielona Góra
0
-
4
Polonia Warschau
Banik Ostrava
0
-
0
Vyškov
FA Šiauliai
2
-
0
Tauras
FC Flora Tallinn
0
-
3
Levadia Tallinn
FC Helsingør
3
-
4
Roskilde
Middelfart
1
-
2
Fredericia
Písek
1
-
4
Táborsko
Shakhtyor Soligorsk
1
-
0
Slutsk
Slovan Bratislava II
0
-
4
Líšeň
Tychy 71
1
-
1
Jastrzębie
Viktoria Plzen
1
-
0
Dukla Praha
Vysočina Jihlava
5
-
1
Tatran Bohunice
Wieczysta Kraków
2
-
1
Nieciecza
Zemplín Michalovce
4
-
0
Futura Humenné
MP
4
-
1
Kuopion Elo
Diosgyori FC
0
-
1
Whitecaps (USSF)
Hajduk Split
3
-
1
Slask Wroclaw
Hebar 1918
4
-
1
Botev Ihtiman
Mezőkövesd
1
-
2
FC Košice
Podbeskidzie
5
-
2
Hutnik Kraków
Isloch
1
-
0
Molodechno
Bohemians
1
-
2
Shelbourne
Drochtersen / Assel
2
-
2
Rödinghausen
HB Køge
1
-
1
Nykøbing
Kauno Žalgiris
2
-
0
BFC Daugavpils
Motor Lublin
2
-
0
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
0
-
0
Wisła Puławy
Sturm Graz II
0
-
2
Voitsberg
TSC
4
-
1
RFK Novi Sad
Thun
4
-
0
Vevey United
Velké Hamry
2
-
5
FK Jablonec
Xamax Neuchâtel
6
-
1
Breitenrain
FC Lahti
1
-
0
FC Haka
Lokomotiv Plovdiv
2
-
1
CSKA 1948 Sofia
Næstved
7
-
0
Olympic
Widzew Łódź
5
-
1
Warta Poznań
Aluminij
2
-
3
Rudeš
BFA
2
-
3
Dainava
Brøndby IF
1
-
3
Hvidovre
CSKA Sofia
0
-
2
Korona Kielce
DAC Dunajská Streda
1
-
0
Hartberg
Dukla Banská Bystrica
1
-
1
Györi ETO FC
Hansa Rostock II
2
-
1
Phönix Lübeck
AC Horsens
0
-
4
Aarhus Fremad
MTK Boedapest
0
-
0
Gyirmót
MFK Ruzomberok
2
-
1
Zagłębie Sosnowiec
Slavia Sofia
1
-
0
Zhenys
Stade Nyonnais
2
-
1
Bulle
Stuttgarter Kickers
5
-
1
Ingolstadt II
Torpedo BelAZ
1
-
0
Slavia
Wil
4
-
0
Dornbirn
Wuppertaler SV
2
-
0
Meppen
Zalaegerszegi TE
0
-
1
Rode Ster Belgrado
MSK Zilina
7
-
4
Karviná
Paide
3
-
3
FC Inter
Radnički Niš
3
-
2
Olympic
SAK Klagenfurt
1
-
1
Bravo
BW Lohne
1
-
5
Germania Egestorf
Bayern München II
1
-
4
Austria Lustenau
Brommapojkarna
3
-
0
Djurgårdens IF
Chornomorets Odessa
1
-
3
Drita
Gütersloh
3
-
2
Hessen Kassel
Liefering
1
-
1
Augsburg II
Lokomotiv Moskou
2
-
0
Al Akhdoud
NK Osijek
2
-
0
FC Fehérvár
Rapperswil-Jona
2
-
2
FC Vaduz
SJK Akatemia
1
-
0
VPS
Sonsbeck
0
-
0
1. FC Bocholt
Wiedenbrück
0
-
3
ASC Dortmund
Wiener Viktoria
1
-
2
Horn
JäPS
3
-
1
PKKU
FF Jaro
0
-
2
SJK
Thun
5
-
3
Biel-Bienne
Baden
1
-
2
Kriens
Debreceni VSC
3
-
2
TS Galaxy
Hannover 96 II
3
-
0
Greifswalder FC
Krumovgrad
3
-
1
TE Kecskemeti
Landskrona
0
-
3
Mjällby
Motor Lublin
2
-
1
Znicz Pruszków
Nõmme United
2
-
4
FS Jelgava
Preußen Münster II
4
-
1
Spelle-Venhaus
Bregenz
3
-
3
St. Gallen II
Sogndal
1
-
0
Førde
Sparta Praag
2
-
0
FC Kopenhagen
Wiltz
4
-
0
Wegberg-Beeck
Istra 1961
1
-
2
Radomlje
Vojvodina Novi Sad
2
-
1
Voždovac
Cracovia Kraków
1
-
2
Sturm Graz
Haugesund
3
-
2
Vard
Mura
1
-
2
Velež
Blau-Weiß Linz
2
-
0
Gurten
NK Domzale
0
-
0
Leoben
Hanácká
2
-
0
Púchov
FC Gomel
1
-
0
Dinamo Bryansk
Legia Warschau
1
-
0
Ordabasy
Shamrock Rovers
2
-
1
Treaty United
Sligo Rovers
5
-
4
Derry City
Gnistan
1
-
1
Ekenäs IF
Žalgiris
3
-
0
Ekranas
Peñarol
1
-
0
Belgrano
Universitario
1
-
1
Coquimbo Unido
Chernomorets
2
-
1
Sokol Saratov
FC Fehérvár
1
-
2
Tekstilac Odžaci
Lyngby
3
-
1
Hillerød
Zenit Sint-Petersburg
5
-
1
Dinamo Samarqand
Balingen
3
-
3
Göppinger SV
Chornomorets Odessa
0
-
4
TS Galaxy
Kolding IF
2
-
1
Kilia Kiel
Leningradets
0
-
1
Neftchi
RW Oberhausen
2
-
1
VfB Oldenburg
Schalke 04 II
5
-
1
Schermbeck
Nizhny Novgorod
1
-
1
Jeonbuk Motors
Levski Sofia
1
-
2
Oleksandria
Zagłębie Lubin
2
-
0
NK Koper
Piast Gliwice
0
-
2
Hirnyk
Radomiak Radom
1
-
3
Novi Pazar
Wiedenbrück
2
-
0
Victoria Clarholz
Philadelphia Union
0
-
2
Flamengo
Sport Boys
3
-
1
The Strongest
Deportivo Maldonado
0
-
1
Vasco da Gama
SCR Altach
1
-
1
Nyíregyháza Spartacus FC
Gazovik Orenburg
2
-
2
Navbahor
Mura
1
-
3
Kisvárda
SCR Altach
1
-
2
Radnički Kragujevac
Pogoń Szczecin
1
-
1
NK Celje
Sjachtar Donetsk
2
-
0
Pyunik Erevan FC
Whitecaps (USSF)
0
-
2
Puskás FC
Rubin Kazan
5
-
2
Napredak Krusevac
Trenčín
0
-
0
NK Maribor
Vorskla Poltava
0
-
2
Llapi
Debreceni VSC
0
-
4
Olimpija
Gulf United
1
-
2
Ural
Las Palmas
0
-
2
Viking FK
Wayside Celtic
2
-
2
Bray Wanderers
Lippstadt 08
3
-
1
Finnentrop / Bamenohl
VfL Oldenburg
1
-
0
Bremer SV
Liverpool
3
-
4
Colo Colo
Defensor Sporting
0
-
2
César Vallejo
Sanfrecce Hiroshima
4
-
0
Roasso Kumamoto
Skive
2
-
4
Vendsyssel
Górnik Łęczna
2
-
0
GKS Belchatów
Real Murcia II
1
-
2
Polissya
Radomlje
2
-
0
Makedonija GjP
ŁKS Łódź
1
-
0
Atyrau
Gazovik Orenburg
5
-
1
Struga
Rodina Moskva
2
-
1
Rostov
SKA-Energiya
3
-
0
Olympic
Botev Plovdiv
3
-
4
Górnik Zabrze
Jagiellonia Bialystok
1
-
2
Ballkani
Levski Sofia
1
-
2
Dukagjini
Dinamo Minsk
3
-
1
FC Gomel
Ruch Chorzów
1
-
1
TE Kecskemeti
Chicago Fire
5
-
1
Loudoun United
Barockstadt Fulda-Lehn.
1
-
0
Greuther Fürth II
Kalmar FF
1
-
2
Kristianstad
Lechia Gdansk
1
-
2
Drita
Slask Wroclaw
2
-
1
NK Domzale
Dnepr Mogilev
1
-
2
Neman Grodno
First Vienna
2
-
1
TWL Elektra
FAC Team für Wien
4
-
1
Donaufeld
Ardagger
0
-
0
Amstetten
Middelfart
0
-
1
Marienlyst
Colorado Rapids
1
-
3
Morelia
Düren Merzenich
5
-
2
Eintracht Verlautenheide
Fortuna Düsseldorf II
3
-
0
SF Baumberg
GIF Sundsvall
2
-
0
Hudiksvall
Jeddeloh
4
-
0
Grün Weiß Firrel
Hamburger SV II
4
-
2
Altona 93
Glenavon
0
-
4
Derry City
Austin
1
-
1
Philadelphia Union
Peñarol
0
-
2
Nacional
Oita Trinita
2
-
0
Verspah Oita
Kawasaki Frontale
3
-
3
Consadole Sapporo
Dukla Praha
1
-
3
Marila Pribram
Intercity
1
-
2
Stal Mielec
MTK Boedapest
1
-
1
Honved Boedapest
Mura
1
-
0
Raków Częstochowa
Táborsko
1
-
0
Znojmo
Zagłębie Sosnowiec
2
-
2
Rekord Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
1
-
3
Odra Opole
Diosgyori FC
1
-
1
TSC
Katowice
0
-
0
Kotwica Kołobrzeg
CSKA 1948 Sofia
1
-
0
Arda
Lleida Esportiu
1
-
1
FC Andorra
Znicz Pruszków
3
-
1
Legionovia Legionowo
Prostějov
2
-
2
Start Brno
Slovan Liberec
1
-
0
Tsjerno More Varna
Wisla Kraków
0
-
0
Nassaji Mazandaran
Žalgiris
5
-
0
Banga
Akron
2
-
0
Lokomotiv Moskou
Beroe
1
-
2
Sayana Haskovo
Hartberg
1
-
0
Admira
Zagłębie Lubin
1
-
1
Krumovgrad
Fakel
2
-
0
NK Koper
Krylia Sovetov Samara
3
-
1
KF Gostivari
Levski Sofia
2
-
0
Tuzla City
Nieciecza
1
-
1
Dinamo Batumi
Olimpija
0
-
3
Ludogorets
Piast Gliwice
1
-
0
Wolfsberger AC
Volgar Astrakhan
1
-
2
Neftekhimik
Zenit Sint-Petersburg
5
-
1
Jeonbuk Motors
MSK Zilina
5
-
0
Liptovský Mikuláš
Rode Ster Belgrado
3
-
1
Spartak Subotica
Warta Poznań
2
-
1
LNZ Cherkasy
Paksi SE
0
-
0
Blau-Weiß Linz
Debreceni VSC
0
-
0
Novi Pazar
Diosgyori FC
0
-
0
Hammarby IF
SAK Klagenfurt
3
-
1
Sturm Graz II
Katowice
1
-
0
Polonia Środa
Chernomorets Burgas
1
-
0
Etar
ENAD
0
-
7
Voždovac
Partizan Belgrado
4
-
0
Ayia Napa
Sokol Saratov
0
-
0
Tekstilshchik
Aluminij
0
-
3
Sarajevo
Alemannia Aachen
2
-
3
Wiltz
Radnički Niš
0
-
2
Karviná
Schalke 04 II
1
-
1
Schonnebeck
Dassendorf
2
-
2
Holstein Kiel II
New England Revolution
0
-
3
New York Red Bulls
Ramlingen / Ehlershausen
0
-
5
Havelse
SGV Freiberg
3
-
0
Mechtersheim
Rot-Weiss Ahlen
3
-
2
Türkspor Dortmund
BW Lohne
0
-
2
VfL Oldenburg
Eisbachtal
1
-
6
TuS Koblenz
Sotra
0
-
2
Brann II
Spelle-Venhaus
6
-
3
Holthausen-Biene
Coquimbo Unido
0
-
1
Universidad Católica
CSKA Moskou
3
-
2
Torpedo Moskva
Dinamo Moskou
9
-
2
Al Wakrah
Szeged-Csanád
1
-
1
Rapid Wien
Wisła Płock
3
-
2
Sogdiana
Energetik-BGU
1
-
3
Torpedo BelAZ
Sturm Graz
1
-
6
Pogoń Szczecin
FK Spartak Vladikavkaz
0
-
1
Tobol Kustanai
FC Tescoma Zlin
0
-
0
Vyškov
Ferencváros
0
-
2
Hirnyk
Lech Poznan
3
-
0
NK Maribor
Skeid
2
-
5
Hamarkameratene
CSKA Sofia
0
-
1
Tractor
Chornomorets Odessa
0
-
2
SCR Altach
Viborg
4
-
2
AC Horsens
Emirates
1
-
3
Riga
Wisła Płock
0
-
0
Csákvári TK
Kolding IF
1
-
0
FC Nordsjælland
Malmö FF
2
-
0
Silkeborg
Baltika
2
-
0
Borac Banja Luka
Dnipro-1
1
-
2
Sturm Graz
Legia Warschau
1
-
1
Rapid Wien
Oleksandria
1
-
1
Pakhtakor
FK Bodø/Glimt
3
-
2
Hammarby IF
Debreceni VSC
2
-
0
Buducnost Podgorica
Ferencváros
1
-
3
Viktoria Plzen
Kaisar
2
-
3
Kisvárda
Neman Grodno
1
-
0
FC Gomel
Sparta Praag
2
-
0
Puskás FC
Lech Poznan
1
-
3
Sjachtar Donetsk
Napredak Krusevac
2
-
1
Marisca Mersch
Dnepr Mogilev
0
-
1
Dinamo Minsk
Viking II
1
-
2
Vidar
Korona Kielce
0
-
1
Dynamo Ceské Budejovice
Balkan Botevgrad
2
-
1
Lokomotiv Sofia 1929
Bravo
1
-
2
SV Ried
Krylia Sovetov Samara
1
-
1
Radnički Kragujevac
Lyngby
4
-
1
IFK Norrköping
St. Patrick's Athletic
1
-
1
Bohemians
Brøndby IF
9
-
0
Fredericia
IF Elfsborg
3
-
3
Odense BK
TE Kecskemeti
3
-
0
Zlate Moravce
Rubin Kazan
3
-
1
Slavia Sofia
TPS
2
-
2
Ekenäs IF
PK-35 / VJS
0
-
3
Atlantis
ŁKS Łódź
3
-
2
Gangwon
Raufoss
2
-
3
Stabæk IF
Spartak Subotica
6
-
0
Ethnikos Assias
Al Rayyan
2
-
2
Slovan Bratislava
Austria Wien
3
-
0
DAC Dunajská Streda
Dinamo Kiev
0
-
2
Ballkani
Krumovgrad
2
-
1
Korona Kielce
Lechia Gdansk
1
-
0
Neftchi
Mura
1
-
5
TS Galaxy
Odd
5
-
0
Notodden
Botev Plovdiv
0
-
2
Paksi SE
Cracovia Kraków
2
-
0
Zarja Loegansk
SV Kapfenberg
4
-
2
Tillmitsch
FK Teplice
0
-
0
TE Kecskemeti
NK Domzale
3
-
2
Rukh Vynnyky
Ruch Chorzów
0
-
1
Drita
Widzew Łódź
2
-
2
Trenčín
Wolfsberger AC
3
-
1
Metalist 1925 Kharkiv
LASK Linz
2
-
3
Podbrezová
LASK Linz
2
-
3
Podbrezová
Sporting KC
3
-
3
Charlotte
Stripfing
2
-
0
FAC Team für Wien
Austin
2
-
1
Cincinnati
Leoben
1
-
0
Radnički Novi Beograd
Opava
1
-
2
Třinec
Baťov
0
-
7
Hanácká
IFK Göteborg
0
-
1
Halmstads BK
Nordstrand
0
-
3
Ullensaker / Kisa
Bryne
7
-
0
Mandalskameratene
Wiener SC
2
-
1
Horn
St. Louis City
2
-
2
Nashville FC
Derry City
2
-
0
Finn Harps
St. Patrick's Athletic
2
-
1
Drogheda United
Universidad Católica
1
-
3
Universidad de Chile
Vegalta Sendai
0
-
3
JEF United
Banik Ostrava
3
-
1
Obolon' Kyiv
Neman Grodno
0
-
1
Dinamo Minsk
Olimpija
2
-
2
Novi Pazar
Hillerød
7
-
2
Hvidovre
Líšeň
3
-
1
Start Brno
Neftekhimik
2
-
1
Dinamo Bryansk
Sigma Olomouc II
2
-
0
Frýdek-Místek
Brest
2
-
5
Slavia
Písek
1
-
1
Dukla Praha
Beroe
6
-
2
Atletik Kuklen
FC Helsingør
3
-
0
HIK
Odra Opole
0
-
2
Miedź Legnica
Skalica
6
-
1
Púchov
Sokol Saratov
1
-
0
Druzhba
TS Galaxy
3
-
4
Bohemians 1905
Táborsko
3
-
2
Marila Pribram
Šamorín
1
-
1
Puskás FC
MP
1
-
0
PEPO
KFUM
2
-
0
Mjøndalen
Vasas Boedapest
0
-
3
FC Fehérvár
1. FC Brno
5
-
0
Hodonín
Isloch
2
-
1
Slutsk
Aluminij
1
-
0
Makedonija GjP
Deisenhofen
2
-
6
Buchbach
Dnepr Mogilev
3
-
0
FC Gomel
Inter Türkspor Kiel
0
-
3
Weiche Flensburg
Lillestrøm SK
2
-
1
Frederikstad FK
Minsk
1
-
1
Shakhtyor Soligorsk
Motor Lublin
0
-
0
Resovia Rzeszów
Slavia Praag
3
-
1
Beijing Guoan
Sogndal
2
-
2
Bjarg
Stal Rzeszów
2
-
0
Stal Stalowa Wola
Gnistan
5
-
3
Klubi-04
Etar
2
-
0
Yantra 2019
Hebar 1918
2
-
1
Maritsa Plovdiv
Líšeň
3
-
2
Spartak Myjava
Næstved
0
-
1
Nykøbing
Viktoria Plzeň II
1
-
0
Greuther Fürth II
Arka Gdynia
1
-
1
Struga
BFA
0
-
3
Hegelmann Litauen
Brage
3
-
0
Gefle IF
CSKA 1948 Sofia
2
-
1
Montana
Chrobry Głogów
3
-
2
Górnik Polkowice
Eidsvold
2
-
2
Elverum
Györi ETO FC
2
-
1
First Vienna
Hoffenheim II
5
-
1
Göppinger SV
Kalmar FF
4
-
3
HB Køge
Lokomotiv Plovdiv
1
-
0
Pirin Blagoevgrad
Longford Town
1
-
2
Shamrock Rovers
MTK Boedapest
3
-
2
Dukla Banská Bystrica
Sarpsborg 08
2
-
0
Sandefjord
Sirius
1
-
1
Degerfors
Spartak Trnava
0
-
0
Hartberg
Stjørdals-Blink
3
-
0
Orkla
Strømmen
3
-
2
Gjelleråsen
Warta Poznań
1
-
1
Slovan Liberec
Wisla Kraków
2
-
0
Atyrau
MSK Zilina
5
-
0
Podbeskidzie
Örgryte
1
-
0
Oddevold
Nürnberg II
3
-
0
ASV Neumarkt
Vejle BK
2
-
1
Velež
Žalgiris
2
-
0
Kauno Žalgiris
Železničar Pančevo
0
-
1
Spartak Subotica
1960 Hanau
0
-
4
Barockstadt Fulda-Lehn.
Amstetten
4
-
1
Rapid Wien II
Augsburg II
2
-
2
Eintracht Bamberg
Bietigheim-Bissingen
1
-
1
SGV Freiberg
Brommapojkarna
0
-
3
AIK
Düren Merzenich
2
-
1
TuS Koblenz
Flekkerøy
1
-
3
Jerv
Follo
0
-
1
Gjøvik-Lyn
Kazincbarcika
1
-
2
FC Košice
Lippstadt 08
0
-
0
1. FC Bocholt
Molde FK
3
-
1
Kristiansund
Nieciecza
2
-
0
Nasaf
Nõmme United
1
-
1
FA Šiauliai
Ranheim
5
-
0
Tiller
Rot-Weiss Ahlen
3
-
4
Bersenbrück
Red Bull Salzburg
0
-
0
Slask Wroclaw
Schott Mainz
0
-
1
Pirmasens
Bregenz
2
-
0
Rapperswil-Jona
Schweinfurt
2
-
1
Würzburger FV
TSC
2
-
1
Whitecaps (USSF)
TSG Tübingen
1
-
5
Balingen
Teutonia Ottensen
5
-
0
Todesfelde
Varberg
2
-
3
Helsingborgs IF
Vard
4
-
1
Fana
Vilzing
3
-
3
Gebenbach
Wattens
1
-
2
NK Koper
Wiedenbrück
1
-
0
Hessen Kassel
Wormatia Worms
0
-
0
FSV Frankfurt
Yenisey
3
-
0
Dobrudzha 1919
Eintracht Norderstedt
1
-
2
Preußen Münster II
Lokomotiv Sofia 1929
1
-
1
Septemvri Sofia
Radnički Niš
0
-
1
Slovácko
Arendal
2
-
4
Lørenskog
Drochtersen / Assel
1
-
1
Kickers Emden
FC 1906 Erlensee
4
-
7
Mainz 05 II
Krems
0
-
1
St. Pölten
Kvik Halden
2
-
3
Fredrikstad II
Mjällby
4
-
2
B 93
Motor Lublin
5
-
1
Wisła Puławy
Raków Częstochowa
1
-
3
Ludogorets
Rödinghausen
2
-
3
Havelse
Shkupi
0
-
1
Karviná
Sligo Rovers
1
-
0
Galway
Stal Mielec
1
-
1
Polissya
Viktoria Griesheim
0
-
3
Eintracht Frankfurt II
Zemplín Michalovce
3
-
1
Kyzyl-Zhar
Zenit Sint-Petersburg
1
-
0
Ural
Banik Ostrava
3
-
2
Olimpija
Katowice
1
-
1
Lech Poznań II
Mlada Boleslav
5
-
1
LNZ Cherkasy
Moss
2
-
1
Kjelsås
Beijing Guoan
0
-
0
Slavia Praag
Huachipato
2
-
2
Unión Española
Rheindorf Altach II
1
-
2
Dornbirn
Sudova Marijampole
0
-
2
Dainava
NK Domzale
3
-
1
Javor Ivanjica
Valmiera
2
-
0
FC Flora Tallinn
Znicz Pruszków
1
-
0
Swit
Chicago Fire
2
-
2
New York Red Bulls
Hradec Králové
2
-
0
Obolon' Kyiv
Jagiellonia Bialystok
2
-
2
Ordabasy
TransINVEST Vilnius
3
-
0
Ekranas
Athlone Town
1
-
3
Shelbourne
Be1 NFA
4
-
0
Džiugas Telšiai
New York City
1
-
3
Philadelphia Union
Orlando City
1
-
1
Flamengo
Phoenix Rising
0
-
1
Portland Timbers
Birmingham Legion
1
-
2
Atlanta United
Los Angeles Galaxy
1
-
5
FC Nordsjælland
Everton
0
-
1
Colo Colo
Kagoshima United
5
-
2
Imabari
Ararat-Armenia
3
-
0
Cukaricki Stankom
Wolfenweiler
1
-
3
Bahlinger SC
Zenit Sint-Petersburg
1
-
1
Al Fateh
Arka Gdynia
0
-
2
Buducnost Podgorica
Fortuna Köln
2
-
1
TSV Steinbach
Grorud
0
-
0
Skeid
Górnik Zabrze
3
-
2
Blau-Weiß Linz
Panevėžys
2
-
1
BFC Daugavpils
Rode Ster Belgrado
2
-
0
Mladost Lučani
Spelle-Venhaus
0
-
4
VfL Osnabrück
VfR Mannheim
2
-
3
Hoffenheim II
Örebro SK
2
-
1
Sandviken
Chornomorets Odessa
3
-
1
Akademija Pandev
Partizan Belgrado
1
-
0
Botev Vratsa
Dynamo Makhachkala
4
-
2
Olympic
Jeonbuk Motors
0
-
2
Riga
Kickers Offenbach
7
-
2
Pars Neu-Isenburg
Leningradets
2
-
2
Rotor Volgograd
Arsenal Tula
0
-
0
Mura
Tromsø IL
0
-
1
FK Pardubice
Viktoria Aschaffenburg
7
-
1
Röllbach
Botev Plovdiv
1
-
0
Vejle BK
Hirnyk
0
-
3
Viktoria Plzen
Vojvodina Novi Sad
1
-
2
Ararat-Armenia
Radomiak Radom
0
-
1
Napredak Krusevac
Los Angeles
1
-
3
FC Nordsjælland
Wisła Płock
2
-
0
Oleksandria
Liepāja
8
-
0
Banga
Dynamo Ceské Budejovice
2
-
0
Buducnost Podgorica
Silkeborg
2
-
2
Viborg
Al Wakrah
1
-
4
Slovan Bratislava
Wisła Płock
0
-
2
Sloga Doboj
Zagłębie Lubin
4
-
0
Vardar Skopje
Legia Warschau
3
-
1
Dinamo Kiev
FK Bodø/Glimt
0
-
2
Sparta Praag
Oleksandria
1
-
0
Dukagjini
Chonburi
2
-
4
Cerezo Osaka
FC Tescoma Zlin
0
-
0
Nassaji Mazandaran
Banik Ostrava
3
-
2
Dinamo Kiev
Raufoss
1
-
2
Hamarkameratene
Bravo
3
-
0
Rukh Vynnyky
Austria Lustenau
1
-
0
NK Celje
Liefering
5
-
0
Monaco II
Randers FC
4
-
0
Vendsyssel
Wisla Kraków
2
-
1
Kolding IF
Lechia Gdansk
1
-
0
Kyzyl-Zhar
Trenčín
0
-
2
CSKA Sofia
Zlate Moravce
0
-
0
Veres
Akademija Pandev
1
-
2
Ruch Chorzów
Arda
1
-
1
Radnički Niš
Fremad Amager
2
-
3
Hillerød
Sturm Graz
0
-
0
Rukh Vynnyky
Whitecaps (USSF)
1
-
1
Haugesund
ŁKS Łódź
1
-
1
Radnički Kragujevac
Tsjerno More Varna
2
-
2
Dnipro-1
Dinamo Kiev
5
-
1
Pakhtakor
FK Jablonec
1
-
2
Novi Pazar
LNZ Cherkasy
1
-
2
Slovácko
Levski Sofia
0
-
3
Banik Ostrava
FK Teplice
3
-
1
Ludogorets
Halmstads BK
2
-
0
Utsikten
Nasaf
0
-
0
Radnik Surdulica
Vorskla Poltava
3
-
2
Arka Gdynia
FA 2000
3
-
3
Ishøj
First Vienna
3
-
0
Favoritner AC
Abtswind
0
-
2
Greuther Fürth II
Krems
1
-
5
Horn
Nürnberg II
2
-
2
Ammerthal
Astoria Walldorf
4
-
1
Jahn Zeiskam
Nashville FC
2
-
1
Sporting KC
Reutlingen
2
-
1
Balingen
Coquimbo Unido
1
-
0
Universidad de Chile
Kawasaki Frontale
0
-
3
Machida Zelvia
Kawasaki Frontale
2
-
3
Ryūkyū
Jagiellonia Bialystok
2
-
2
Zarja Loegansk
Beroe
0
-
0
Maritsa Plovdiv
Stal Mielec
1
-
2
Värnamo
Tatabánya
0
-
1
Komárno
Varnsdorf
6
-
1
Slovan Liberec II
DAC Dunajská Streda
4
-
1
Šamorín
Mlada Boleslav
2
-
0
Buducnost Podgorica
Napredak Krusevac
0
-
0
Gangwon
Etar
2
-
1
Septemvri Sofia
Pirin Blagoevgrad
3
-
0
Marek
Termez Surkhon
3
-
1
Novi Pazar
Bravo
1
-
0
Hartberg
Dinamo Tbilisi
0
-
3
Bohemians 1905
Nizhny Novgorod
1
-
0
Rodina Moskva
Ruch Chorzów
1
-
1
Shkupi
Unia Skierniewice
0
-
2
Znicz Pruszków
Slovan Liberec
2
-
0
Widzew Łódź
Baltika
1
-
2
Fakel
Ludogorets
3
-
1
Sigma Olomouc
B 93
1
-
1
Roskilde
CSKA 1948 Sofia
2
-
2
Spartak Pleven
Hradec Králové
1
-
1
KF Gostivari
Krumovgrad
2
-
0
Gol Gohar
Minai
3
-
2
Khust City
FC Tescoma Zlin
0
-
0
Dobrudzha 1919
Augsburg II
8
-
0
Ehekirchen
FV Engers 07
1
-
1
Mainz 05 II
Institute
0
-
3
Derry City
Everton
1
-
2
Independiente Valle
Zagłębie Lubin
1
-
1
LNZ Cherkasy
NK Maribor
3
-
0
Termez Surkhon
Homburg
2
-
2
Ceahlăul Piatra Neamţ
Odd
3
-
2
Mjøndalen
Warta Poznań
0
-
1
Shkendija
Chornomorets Odessa
1
-
4
Alashkert
Žalgiris
6
-
0
Dainava
CSKA Moskou
2
-
0
Andijan
Podbeskidzie
0
-
1
1599 Şelimbăr
Zagłębie Lubin
1
-
1
Dinamo Batumi
Botev Plovdiv
1
-
0
Rubin Kazan
Viktoria Plzen
1
-
1
AGF Aarhus
Dynamo Ceské Budejovice
1
-
1
Kolos Kovalivka
Malmö FF
1
-
2
Sparta Praag
NK Maribor
0
-
0
Tuzla City
Bunyodkor
0
-
0
Tyumen
SKA-Energiya
0
-
3
Yenisey
Åsane
6
-
0
Fana
Sandnes Ulf
2
-
2
Viking FK
Astoria Walldorf
0
-
0
Fortuna Heddesheim
Schott Mainz
7
-
1
Basara Mainz
FK Spartak Vladikavkaz
1
-
0
Krasnodar II
LNZ Cherkasy
2
-
1
Zemplín Michalovce
Lechia Gdansk
2
-
1
Valmiera
Raków Częstochowa
4
-
1
Dnipro-1
Odense BK
1
-
2
FK Pardubice
Dainava
0
-
4
FA Šiauliai
Etar
0
-
1
Spartak Plovdiv
Hobro
2
-
2
Skive
Radomiak Radom
2
-
1
Motor Lublin
Zagłębie Sosnowiec
1
-
1
Puszcza Niepołomice
Arda
2
-
2
Wisla Kraków
Buducnost Podgorica
1
-
2
Slovácko
Cracovia Kraków
1
-
0
Podbrezová
Slavia Sofia
0
-
0
Kuban Krasnodar
Strømsgodset IF
1
-
1
Arendal
Vorskla Poltava
1
-
0
Nieciecza
Grazer AK
2
-
1
SV Kapfenberg
Neftekhimik
3
-
0
Torpedo Miass
Spartak Moskou
3
-
2
Torpedo Moskva
Stal Rzeszów
1
-
3
Legia Warschau
Wattens
1
-
0
Borac Banja Luka
ŁKS Łódź
4
-
3
Struga
Sochi
0
-
0
Akhmat Grozny
Dečić
1
-
1
Banik Ostrava
First Vienna
3
-
1
Blau-Weiß Linz
GIF Sundsvall
6
-
1
Gefle IF
Krylia Sovetov Samara
3
-
1
FK Spartak Vladikavkaz
Opava
6
-
1
Start Brno
Shabab Al Ahli
1
-
3
Rostov
MSK Zilina
2
-
2
1. FC Brno
NK Koper
2
-
2
Kolubara
Levski Sofia
1
-
0
Dinamo Kiev
Odense BK
0
-
0
FC Dallas
Tromsø IL
4
-
2
Häcken
Neusiedl
0
-
0
FAC Team für Wien
Polissya
0
-
1
Kalmar FF
Radomiak Radom
2
-
0
Pilica Białobrzegi
Hanácká
1
-
0
Baník Ostrava II
Austria Wien II
2
-
0
Horn
Deutschlandsberger SC
5
-
1
Lafnitz
First Vienna
4
-
0
Donaufeld
Kjelsås
4
-
1
Stabæk IF
Sotra
3
-
2
Lysekloster
Sparta Praha II
6
-
1
Zápy
Vindbjart
0
-
3
Start
Motor Lublin
2
-
0
Stal Stalowa Wola
Wiener SC
0
-
7
Amstetten
Kagoshima United
0
-
4
Júbilo Iwata
Dinamo Minsk
5
-
0
Molodechno
Energetik-BGU
0
-
1
Isloch
Sudova Marijampole
1
-
1
Garliava
Dynamo Makhachkala
1
-
1
Borac Banja Luka
Dukla Banská Bystrica
5
-
2
Pohronie
Botev Plovdiv
2
-
3
Dinamo Moskou
Botev Vratsa
2
-
2
Ararat-Armenia
Brabrand
0
-
0
Middelfart
Chrobry Głogów
3
-
0
Lech Poznań II
NK Domzale
5
-
3
Hartberg
Hohenems
0
-
2
Dornbirn
Lyseng
2
-
3
Thisted
Minsk
1
-
0
Slutsk
Mura
2
-
0
Bistrica
Sjachtar Donetsk
0
-
2
Hradec Králové
Táborsko
2
-
1
Jiskra Domažlice
Viktoria Plzeň II
0
-
2
Marila Pribram
Vlašim
0
-
4
Vysočina Jihlava
Slavia Praha II
2
-
2
Viktoria Ziskov
Brest
5
-
1
Volna
HIK
3
-
3
Hillerød
Odra Opole
5
-
0
Kluczbork
Rukh Vynnyky
5
-
3
Radnički Novi Beograd
Cracovia Kraków
1
-
0
Wiślanie Jaśkowice
Dnepr Mogilev
0
-
0
Shakhtyor Soligorsk
Džiugas Telšiai
2
-
0
Babrungas
Katowice
2
-
1
Hutnik Kraków
Heimstetten
1
-
1
Buchbach
Kauno Žalgiris
1
-
3
Banga
Oddevold
2
-
1
Stenungsund
Resovia Rzeszów
5
-
0
Podbrezová
SalPa
2
-
2
EPS
Slask Wroclaw
2
-
1
Kalisz
Strømmen
3
-
0
Skjetten
Voždovac
1
-
3
Grafičar
Górnik Zabrze II
2
-
3
Hanácká
Górnik Łęczna
2
-
3
Stal Rzeszów
Líšeň
2
-
1
Petržalka
Næstved
0
-
3
Fremad Amager
Pirin Blagoevgrad
3
-
1
Lokomotiv Sofia 1929
Sudova Marijampole
1
-
1
Wigry Suwałki
Beroe
3
-
2
Lokomotiv Plovdiv
Brommapojkarna
7
-
1
Täby
CSKA Sofia
2
-
1
Bohemians 1905
Chrobry Głogów
1
-
1
Polonia Środa
DAC Dunajská Streda
0
-
1
FC Tescoma Zlin
Degerfors
0
-
0
Skövde AIK
Esbjerg fB
2
-
2
Holstebro
Hartberg
1
-
1
Rukh Vynnyky
Hebar 1918
0
-
2
CSKA 1948 Sofia
AC Horsens
3
-
0
Östersunds FK
Kilia Kiel
1
-
2
Eichede
Kongsvinger
4
-
2
Elverum
NK Koper
1
-
0
Sarajevo
Memmingen
0
-
1
Sonthofen
Metalist 1925 Kharkiv
1
-
0
Levadia Tallinn
Notodden
1
-
0
Strømsgodset II
Olimpija
0
-
1
Wolfsberger AC
Polonia Warschau
1
Pen
1-0
1
AS FC Buzău
Radnički Kragujevac
1
-
1
OFK Belgrado
Roskilde
2
-
0
Vanløse
Sandefjord
2
-
3
Moss
Schott Mainz
4
-
1
Karbach
Sigma Olomouc
1
-
1
Vejle BK
Spartak Subotica
0
-
2
Inđija
Stuttgarter Kickers
2
-
0
Illertissen
Trelleborgs FF
0
-
1
Helsingborgs IF
Ullensaker / Kisa
1
-
2
Eidsvold
Varberg
0
-
1
Tvååker
Wacker Burghausen
1
-
0
Erlbach
Örebro SK
1
-
2
Brage
Ørn Horten
0
-
3
Lokomotiv Oslo
Žilina II
3
-
3
Sigma Olomouc II
Dinamo Minsk
1
-
2
Vitebsk
Górnik Zabrze
4
-
0
MFK Ruzomberok
Akhmat Grozny
1
-
0
Neftchi
Aubstadt
1
-
0
Ingolstadt II
Bahlinger SC
4
-
0
SC Lahr
NK Domzale
1
-
1
Brinje Grosuplje
Egersund
3
-
1
Vidar
Eintracht Frankfurt II
0
-
0
Greuther Fürth II
FSV Frankfurt
0
-
2
Nürnberg II
Falkenberg
2
-
2
Öster
Hessen Kassel
1
-
0
Hünfelder SV
Javor Ivanjica
0
-
0
Metalac GM
Karviná
2
-
1
Skalica
Krasnodar
3
-
0
Rodina Moskva
Nizhny Novgorod
1
-
2
Al Fayha
Pfeddersheim
1
-
3
TuS Koblenz
Raufoss
1
-
2
Vålerengen IF
Bregenz
1
-
1
Ravensburg
Schweinfurt
6
-
2
Coburg
Sirius
1
-
3
Västerås SK
Skeid
0
-
2
Nordstrand
Sturm Graz II
6
-
1
Tolmin
Sturm Hauzenberg
1
-
3
Schalding-Heining
Utsikten
0
-
0
Landskrona
Viking II
3
-
3
Vard
Viktoria Aschaffenburg
0
-
3
Bayern Alzenau
Vilzing
2
-
1
Jahn Regensburg II
Värnamo
0
-
1
Örgryte
Železničar Pančevo
2
-
0
Viitorul P. Târgu Jiu
Liefering
2
-
1
Dukla Praha
Slavia
6
-
0
Niva Dolbizno
AIK
0
-
2
TSC
Abtswind
0
-
4
Würzburger Kickers
Bayreuth
4
-
0
Gebenbach
JäPS
1
-
4
Klubi-04
Liepāja
0
-
3
LNZ Cherkasy
Rubin Kazan
0
-
2
Volgar Astrakhan
TSV Steinbach
1
-
0
FV Engers 07
Türkspor Neckarsulm
1
-
4
SGV Freiberg
Grazer AK
2
-
4
Voitsberg
Lichtenfels
0
-
5
Eintracht Bamberg
Mlada Boleslav
1
-
1
Ludogorets
Obolon' Kyiv
3
-
1
Ahal
Sjachtar Donetsk
2
-
3
Velež
Bayern München II
0
-
2
SV Ried
Stuttgart II
2
-
1
Bietigheim-Bissingen
Veres
2
-
2
FK Jablonec
Voždovac
0
-
1
IMT Novi Beograd
Kvik Halden
1
-
0
Follo
Lørenskog
0
-
4
Grorud
Al Wehda
1
-
1
DC United
Panevėžys
3
-
1
Hegelmann Litauen
Ansbach
3
-
5
Schwabach
FC Gomel
4
-
0
Belshina
Miedź Legnica
1
-
2
Qizilqum
TransINVEST Vilnius
5
-
0
Nevėžis
Volgar Astrakhan
1
-
1
Chayka
Shelbourne
2
-
0
Cork City
St. Louis City
2
-
1
Los Angeles Galaxy
Longford Town
0
-
3
Galway
Atlanta United
1
-
1
Memphis 901
Tecos
1
-
3
Houston Dynamo
Arka Gdynia
1
-
2
Zarja Loegansk
B 93
1
-
2
Oleksandria
Nõmme Kalju
3
-
0
Laagri
Termez Surkhon
2
-
2
Hvidovre
Homburg
2
-
1
Jedinstvo Ub
Stuttgarter Kickers
3
-
1
Sonnenhof Großaspach
NK Celje
4
-
1
Aluminij
Dinamo Moskou
2
-
2
Gangwon
Hammarby IF
4
-
5
Sarpsborg 08
Hannover 96 II
2
-
1
Hessen Kassel
Lokomotiv Moskou
4
-
1
Kairat
Mainz 05 II
2
-
0
Eintracht Trier
FK Teplice
5
-
0
Dukla Praha
Zarja Loegansk
1
-
0
Dinamo Tbilisi
Chernomorets
1
-
1
Metalourg
AGF Aarhus
2
-
1
Viborg
Slavia Praag
4
-
1
Zlate Moravce
Vejle BK
3
-
0
Oleksandria
Ranheim
1
-
1
Rosenborg BK
Shinnik Yaroslavl
0
-
0
Novosibirsk
Trenčín
1
-
0
Vyškov
Hirnyk
2
-
2
Levadia Tallinn
Ural
2
-
2
Al Fateh
Fakel
1
-
1
KAMAZ
Stjarnan
1
-
2
Viborg
SønderjyskE
3
-
1
GAIS
Leningradets
2
-
1
Tyumen
Halmstads BK
0
-
1
Randers FC
Torpedo Moskva
6
-
2
Banants Erevan
Podbeskidzie
0
-
1
Gangwon
Zenit Sint-Petersburg
2
-
0
Al Duhail
CSKA Moskou
1
-
0
Fakel
Aalborg BK
1
-
3
FC Dallas
Oita Trinita
8
-
0
J-Lease FC
Shkendija
1
-
0
Liepāja
Universidad Guadalajara
5
-
3
Houston Dynamo
Corvinul Hunedoara
1
-
0
Miedź Legnica
Lyngby
0
-
0
Veres
HB Køge
3
-
1
Atyrau
Vendsyssel
1
-
3
APOEL Nicosia
Akhmat Grozny
4
-
0
Kyzyl-Zhar
Arda
2
-
1
Rubin Kazan
Arsenal Tula
2
-
0
Bunyodkor
Dnipro-1
2
-
0
Dečić
Kolos Kovalivka
0
-
2
Vardar Skopje
Zenit Sint-Petersburg
0
-
0
Noah
Häcken
2
-
4
Haugesund
Al Hilal Omdurman
3
-
1
DC United
Djurgårdens IF
0
-
1
Mjällby
Maritsa Plovdiv
2
-
0
Lokomotiv Plovdiv
FA 2000
2
-
1
Brønshøj
Písek
0
-
4
Viktoria Ziskov
Örebro SK
0
-
3
Forward
Eltersdorf
0
-
1
Greuther Fürth II
Ishøj
1
-
2
Hillerød
Würzburger FV
0
-
0
Aubstadt
Landvetter IS
0
-
5
Örgryte
Rot-Weiß Walldorf
3
-
4
Viktoria Aschaffenburg
Tsjerno More Varna
0
-
0
Dunav 2010
Chrudim
1
-
2
Pardubice II
Hamarkameratene
0
-
1
Fredericia
Marek
0
-
0
Lokomotiv Sofia 1929
Prostějov
1
-
2
Třinec
Shakhtyor Soligorsk
1
-
0
Arsenal
Vysočina Jihlava
2
-
1
Znojmo
Levante II
2
-
3
Levadia Tallinn
Lillestrøm SK
3
-
3
Tenerife II
ŁKS Łódź II
2
-
1
Znicz Pruszków
Neman Grodno
2
-
2
Slavia
Beroe
1
-
1
Spartak Plovdiv
Polonia Warschau
0
Pen
1-0
0
Kolding IF
Tsjerno More Varna
1
-
0
Chernomorets Balchik
Žalgiris
1
-
1
Džiugas Telšiai
Krasnodar
1
-
0
Al Shabab
Shinnik Yaroslavl
1
-
2
FH Aktobe
Slavia Sofia
3
-
3
Spartak Kostroma
Arka Gdynia
2
-
3
Csikszereda
Kolos Kovalivka
2
-
2
Pakhtakor
Levski Sofia
3
-
1
Riga
Polissya
1
-
1
Stjarnan
Sigma Olomouc II
1
-
1
1599 Şelimbăr
Trelleborgs FF
2
-
1
AB
NK Maribor
3
-
0
Bistrica
St. Louis City
1
-
0
Los Angeles
AD Marco 09
1
-
1
Banga
Guadalajara
1
-
1
Houston Dynamo
Orlando City
3
-
1
Rhode Island
Spartak Moskou
0
-
3
Rostov
Dampfach
4
-
3
Schweinfurt
Illertissen
5
-
0
Biberach
DJK Bamberg
1
-
2
Eintracht Bamberg
Fellbach
2
-
2
SGV Freiberg
Kickers Offenbach
3
-
0
Türk Gücü Friedberg
TuS Koblenz
2
-
2
Rot-Weiß Koblenz
Los Angeles Galaxy
0
-
3
Charlotte
Nashville FC
3
-
2
Birmingham Legion
New York City
2
-
2
San Jose Earthquakes
Austin
0
-
1
Chicago Fire
Torpedo Moskva
0
-
2
Lokomotiv Moskou
Oleksandria
1
-
2
Hvidovre
B 93
1
-
0
Miedź Legnica
FC Dallas
1
-
4
Malmö FF
Sjachtar Donetsk
4
-
1
Arkadag
Seattle Sounders
0
-
3
Odense BK
Sochi
1
-
0
Slavia Sofia
Malmö FF
0
-
4
FK Bodø/Glimt
FC Dallas
4
-
1
Odd
Sturm Graz II
1
-
3
Brinje Grosuplje
Dinamo Moskou
4
-
1
Gazovik Orenburg
Nizhny Novgorod
4
-
0
Torpedo Moskva
Oleksandria
3
-
0
Ahal
Zenit Sint-Petersburg
6
-
0
Shanghai Shenhua
Lechia Gdansk
1
-
1
Sjachtar Donetsk
Lokomotiv Moskou
2
-
1
Banants Erevan
Seattle Sounders
1
-
2
Odense BK
Dinamo Kiev
5
-
2
Liepāja
Kauno Žalgiris
0
-
0
OFK Belgrado
Sandinenses
0
-
2
Banga
Sogndal
2
-
1
Real Murcia
Valmiera
0
-
2
Dinamo Tbilisi
Åsane
2
-
0
Lysekloster
Rangers
5
-
3
Unión Española
Chernomorets
2
-
1
Krasnodar II
Vendsyssel
1
-
0
Ararat-Armenia
Neman Grodno
0
-
0
ML Vitebsk
IFK Norrköping
1
-
1
SK Brann
Lokomotiv Sofia 1929
1
-
2
Sportist Svoge
Rosenborg BK
2
-
1
Aalesund FK
Stal Rzeszów
2
-
3
Nieciecza
Maritsa Plovdiv
1
-
0
Krumovgrad
CSKA Moskou
1
-
2
Sochi
Lokomotiv Plovdiv
1
-
0
Etar
Strømsgodset IF
1
-
2
Vålerengen IF
Trans
3
-
2
FA Šiauliai
Wacker Burghausen
0
-
0
SV Ried
Akron
1
-
2
Kyzyl-Zhar
FK Spartak Vladikavkaz
1
-
2
SKA-Energiya
FK Spartak Vladikavkaz
1
-
2
SKA-Energiya
Brest
8
-
0
Naftan
FS Jelgava
1
-
3
Panevėžys
Rubin Kazan
1
-
2
St. Pölten
Start
1
-
1
Bryne
Veres
2
-
1
AGMK
Dinamo Kiev
1
-
1
Shkendija
AC Horsens
0
-
2
Kalmar FF
Örebro SK
1
-
0
Brommapojkarna
Leningradets
0
-
0
Chernomorets
Al Ittifaq
2
-
0
DC United
Kristiansund
2
-
1
Ranheim
Sarpsborg 08
2
-
0
AIK
Shabab Al Ahli
0
-
5
Spartak Moskou
TPS
0
-
2
Tallinna Kalev
Admira
1
-
2
Donaufeld
SV Ried
4
-
0
WSPG Wels
First Vienna
8
-
1
Austria Salzburg
Horn
0
-
2
FAC Team für Wien
Aalen
1
-
0
Normannia Gmünd
Ørn Horten
0
-
1
Kjelsås
Bohemians
1
-
0
Cork City
Drogheda United
2
-
1
Bray Wanderers
Waterford United
3
-
2
Treaty United
Gifu
1
-
2
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
1
-
0
Mito Hollyhock
Sanfrecce Hiroshima
1
-
2
Gamba Osaka
Energetik-BGU
1
-
0
Minsk
Vitebsk
0
-
3
Torpedo BelAZ
Opava
1
-
1
Jednota Bánová
Dinamo Minsk
3
-
2
Belshina
FC Gomel
1
-
0
Bumprom
Hanácká
0
-
0
Zbrojovka Brno II
Písek
2
-
2
Marila Pribram
Bayern München II
1
-
0
Slavia Praha II
Chrudim
2
-
2
Dukla Praha
Deutschlandsberger SC
0
-
2
Grazer AK
Kongsvinger
1
-
0
Skeid
Líšeň
2
-
1
Šamorín
Minai
1
-
1
FK Metalist Kharkiv
Neman Grodno
4
-
0
Naftan
Petržalka
2
-
4
Prostějov
Sparta Praha II
2
-
0
Jablonec II
Vlašim
4
-
3
Táborsko
Vysočina Jihlava
3
-
2
Slovan Rosice
Torpedo BelAZ
2
-
0
Luki-Energiya
CSKA Sofia
1
-
0
Septemvri Sofia
HIT Gorica
2
-
0
Rukh Vynnyky
HIK
3
-
1
Astrio
Astoria Walldorf
2
-
2
Rot-Weiß Walldorf
Degerfors
5
-
0
Örebro Syrianska
Katowice
1
-
2
Odra Opole
Hamarkameratene
2
-
1
Lyngby
Holstebro
0
-
3
VSK Århus
Liefering
6
-
1
Bischofshofen
Nieciecza
1
-
1
Stal Rzeszów
Ruch Chorzów
0
-
0
Jastrzębie
Sudova Marijampole
0
-
0
BFC Daugavpils
Falkenberg
0
-
3
Varberg
Botev Plovdiv
0
-
0
Hebar 1918
Start Brno
3
-
0
Hanácká
Barockstadt Fulda-Lehn.
4
-
1
Weidenhausen
Beroe
3
-
0
Spartak Pleven
Brage
0
-
2
Sandviken
Chrobry Głogów
2
-
2
Świt Skolwin
Eintracht Bamberg
2
-
1
Aubstadt
Esbjerg fB
6
-
0
FC Midtjylland
Hegelmann Litauen
5
-
2
Dainava
Landskrona
3
-
2
Trelleborgs FF
Middelfart
0
-
1
Skive
FC Nordsjælland
3
-
0
Häcken
Pirin Blagoevgrad
1
-
0
Belasitsa Petrich
Skövde AIK
0
-
1
Trollhättan
Strindheim
0
-
0
Tiller
Strømmen
2
-
1
Follo
TSV Steinbach
7
-
0
Eintracht Trier
Znicz Pruszków
1
-
2
Kalisz
Brest
0
-
1
ML Vitebsk
Motor Lublin
1
-
0
Polonia Warschau
Motor Lublin
1
-
0
Polonia Warschau
Stuttgart II
3
-
1
Sonnenhof Großaspach
Grorud
1
-
2
Moss
FC Helsingør
1
-
0
Helsingborgs IF
Hessen Kassel
3
-
2
Baunatal
Hünfelder SV
2
-
1
FSV Frankfurt
Illertissen
12
-
0
Berg
Lauterach
0
-
6
Dornbirn
Liefering
3
-
0
Pinzgau Saalfelden
Mjøndalen
4
-
0
Notodden
Neudrossenfeld
0
-
1
Bayreuth
Nöttingen
1
-
2
SGV Freiberg
Bregenz
0
-
1
Memmingen
Schweinfurt
1
-
1
Greuther Fürth II
Türkgücü München
2
-
0
Dachau
Utsikten
1
-
2
Örgryte
Värnamo
3
-
1
Öster
Västerås SK
5
-
0
Sollentuna
1. FC Brno
3
-
3
Púchov
Zarja Loegansk
4
-
0
Pyunik Erevan FC
Dinamo Minsk
2
-
1
Slavia
Mendig
0
-
6
TuS Koblenz
Minsk
2
-
1
Smorgon
Primorje Ajdovscina
0
-
2
Rukh Vynnyky
Djurgårdens IF
1
-
3
Viking FK
Dnipro-1
1
-
0
Arkadag
Fakel
2
-
1
Ordabasy
GAIS
3
-
0
Oddevold
Halmstads BK
0
-
1
SønderjyskE
Yenisey
0
-
2
Ufa
Östersunds FK
2
-
1
Levanger
Fremad Amager
2
-
3
Frem
LNZ Cherkasy
3
-
1
Spartak Myjava
Vilzing
5
-
1
Ammerthal
Finn Harps
2
-
1
Sligo Rovers
GIF Sundsvall
1
-
1
Umeå
Hirnyk
1
-
0
Viborg
IFK Mariehamn
0
-
0
Sleipner
JäPS
2
-
3
SalPa
Hødd
6
-
0
Brattvåg
St. Louis City
2
-
2
New York Red Bulls
Žalgiris
0
-
2
TransINVEST Vilnius
Botev Vratsa
1
-
0
CSKA 1948 Sofia II
Chrobry Głogów
2
-
0
Ślęza Wrocław
Fafe
4
-
1
Banga
Liepāja
2
-
1
Kolkheti Poti
Obolon' Kyiv
1
-
1
HB Køge
Sokol Saratov
0
-
0
Neftekhimik
Varnsdorf
6
-
3
Ústí nad Labem
Eidsvold
1
-
1
Arendal
JIPPO
2
-
1
JJK
KPV
0
-
2
JBK
Sandnes Ulf
1
-
4
Egersund
FC Flora Tallinn
2
-
3
Paide
Galway
0
-
1
Wexford Youths
San Jose Earthquakes
0
-
1
Charlotte
Atlanta United
2
-
0
Tampa Bay Rowdies
Minnesota United
2
-
1
Phoenix Rising
Portland Timbers
1
-
1
New York City
Orlando City
3
-
1
New England Revolution
Mito Hollyhock
2
-
0
Vanraure Hachinohe
FC Khimki
1
-
1
KAMAZ
Fredericia
1
-
2
Kaisar
Naftan
1
-
2
ML Vitebsk
Polonia Bytom
1
-
1
Piast Gliwice
AB
2
-
2
FA 2000
Aalborg BK
3
-
1
KFUM
Cracovia Kraków
1
-
4
Górnik Zabrze
Hammarby IF
1
-
2
HJK Helsinki
Sigma Olomouc II
2
-
2
Veres
Brest
0
-
1
Neman Grodno
Hoffenheim II
1
-
1
Homburg
Lyngby
1
-
1
Oleksandria
SGV Freiberg
5
-
0
Villingen
Tsjerno More Varna
5
-
0
Dobrudzha 1919
Dinamo Moskou
2
-
1
Yelimay Semey
FC Khimki
1
-
0
Shinnik Yaroslavl
Riga
2
-
0
Pyunik Erevan FC
Kolos Kovalivka
3
-
1
Dinamo Batumi
Tukums
0
-
4
Panevėžys
Kairat
2
-
1
Rostov
Zagłębie Sosnowiec
0
-
1
Garbarnia Kraków
Austin
3
-
1
Los Angeles Galaxy
Chicago Fire
1
-
3
Los Angeles
Villarreal II
3
-
0
Levadia Tallinn
Liepāja
0
-
1
Veres
Kauno Žalgiris
0
-
0
Ararat-Armenia
Oleksandria
3
-
0
Saburtalo
Brøndby IF
3
-
3
Hillerød
Dinamo Kiev
1
-
0
Rīgas FS
Rodina Moskva
1
-
3
Kyzyl-Zhar
Dinamo Moskou
3
-
1
St. Pölten
Würzburger Kickers
2
-
2
Kickers Offenbach
Džiugas Telšiai
1
-
1
Tauras
Dinamo Kiev
0
-
0
Dinamo Tbilisi
Zenit Sint-Petersburg
4
-
1
Santos
Middelfart
2
-
0
OKS
Astoria Walldorf
4
-
2
Nöttingen
Minai
0
-
2
Karpaty Lviv
Paide
6
-
2
Metta
Táborsko
4
-
1
Viktoria Plzeň II
Hobro
3
-
3
Vejle BK
KF Grobiņa
0
-
2
FA Šiauliai
Sokol Saratov
1
-
1
Dinamo Bryansk
Volna
0
-
2
Shakhtyor Soligorsk
Žalgiris
1
-
3
Hegelmann Litauen
Krasnodar
2
-
4
Astana
Yenisey
1
-
2
Akhmat Grozny
Zarja Loegansk
2
-
2
Dinamo Batumi
Colorado Rapids
2
-
2
Hartford Athletic
LNZ Cherkasy
0
-
2
AGMK
Dynamo Dresden
2
-
0
Viktoria Ziskov
B 93
0
-
0
Vanløse
Přeštice
3
-
4
Marila Pribram
Unterföhring
1
-
1
Türkgücü München
Spartak Moskou
6
-
0
Kairat
New England Revolution
0
-
0
Philadelphia Union
Viktoria Aschaffenburg
1
-
1
Alemannia Haibach
1. SC Feucht
1
-
7
Greuther Fürth II
Karbach
0
-
9
TuS Koblenz
Oberhaid
1
-
4
Eintracht Bamberg
Raufoss
5
-
0
Gjøvik-Lyn
Orlando City
1
-
0
Houston Dynamo
Portland Timbers
0
-
1
San Jose Earthquakes
Toronto FC
1
-
1
Real Salt Lake
New York City
2
-
2
Los Angeles Galaxy
Austin
3
-
3
New York Red Bulls
Minnesota United
0
-
4
Chicago Fire
Brinje Grosuplje
2
-
1
Rukh Vynnyky
Sogndal
1
-
2
Metalist 1925 Kharkiv
Leganés II
1
-
1
Vyškov
Sochi
0
-
1
Neftchi
Rubin Kazan
2
-
0
Gangwon
Triglav
0
-
4
Rukh Vynnyky
Kolos Kovalivka
2
-
2
Riga
Cincinnati
5
-
2
New England Revolution
Neman Grodno
0
-
2
Bate Borisov
Åsane
3
-
1
Bjarg
Nashville FC
1
-
1
Memphis 901
Auda
2
-
2
Stupčanica Olovo
Oleksandria
0
-
1
Kaisar
Dnipro-1
2
-
1
Rīgas FS
Kauno Žalgiris
1
-
0
Syunik
Nõmme Kalju
7
-
0
I-Kissat
Ústí nad Labem
1
-
4
Varnsdorf
Fredericia
0
-
1
SønderjyskE
Prostějov
1
-
1
Baník Ostrava II
Kolding IF
0
-
1
Vendsyssel
Vålerengen IF
1
-
3
Frederikstad FK
Lokomotiv Moskou
2
-
0
Altyn Asyr
CSKA Moskou
4
-
0
Rodina Moskva
Dinamo Kiev
1
-
1
Petrocub
Lillestrøm SK
2
-
2
Sandefjord
Viking FK
1
-
2
KFUM
Mjøndalen
2
-
1
Strømsgodset IF
First Vienna
5
-
2
Wiener SC
Rapid Wien II
1
-
1
Sigma Olomouc II
Dainava
2
-
0
Džiugas Telšiai
Spjelkavik
0
-
2
Brattvåg
Veres
2
-
0
Auda
Neuhofen / Ried II
1
-
0
Buchbach
Aalesund FK
1
-
3
Kristiansund
Admira
1
-
0
Stripfing
SK Brann
2
-
0
Rosenborg BK
Illertissen
1
-
2
Sonnenhof Großaspach
Mandalskameratene
0
-
5
Flekkerøy
Lafnitz
1
-
2
SV Kapfenberg
Young Boys
1
-
1
Middelfart
Start
4
-
3
Jerv
Skive
1
-
1
Vejgaard
St. Pölten
4
-
1
Leobendorf
Sotra
4
-
0
Fana
Slutsk
2
-
1
Bate Borisov
FK Spartak Vladikavkaz
1
-
5
Novosibirsk
Energetik-BGU
0
-
3
Ostrovets
KAMAZ
2
-
0
Akhmat Grozny
Belshina
1
-
1
Lokomotiv Gomel
Rīgas FS
2
-
2
Sogdiana
Smorgon
2
-
1
Lida
Chrudim
9
-
2
Bohemians 1905 II
Brest
2
-
1
Niva Dolbizno
Hanácká
3
-
1
Uničov
Komárno
1
-
4
1. FC Brno
Neman Grodno
2
-
1
Shakhtyor Soligorsk
Petržalka
1
-
3
Líšeň
Viktoria Ziskov
4
-
2
Marila Pribram
Vlašim
2
-
2
Chlumec nad Cidlinou
Vysočina Jihlava
3
-
2
Start Brno
Zápy
1
-
3
Dukla Praha
Minsk
3
-
2
Dnepr Mogilev
Astoria Walldorf
2
-
1
Pfeddersheim
B 93
2
-
1
Hillerød
Frem
2
-
0
FA 2000
HB Køge
2
-
0
Fremad Amager
Mainz 05 II
0
-
0
TSV Steinbach
Trenčín
2
-
2
Opava
Bryne
5
-
2
Egersund
FC Helsingør
2
-
1
Lund
AC Horsens
0
-
0
Esbjerg fB
Kongsvinger
2
-
2
Levanger
Kottern
0
-
4
Memmingen
Kvik Halden
1
-
0
Ørn Horten
SFK Lyn
3
-
1
Strømmen
Lørenskog
1
-
2
Ullensaker / Kisa
Notodden
2
-
2
Follo
Oddevold
1
-
0
Trollhättan
Panevėžys
2
-
0
FA Šiauliai
Pors Grenland
0
-
1
Eik IF Tønsberg
Slovan Velvary
0
-
1
Táborsko
Stjørdals-Blink
5
-
0
Rana
Aalborg BK
2
-
1
Hamarkameratene
Rostov
1
-
0
Astana
Slavia Praha II
3
-
1
Nürnberg II
TransINVEST Vilnius
0
-
2
Banga
Ansbach
5
-
1
ATSV Erlangen
Arendal
0
-
0
Grorud
Augsburg II
0
-
1
Würzburger Kickers
Bahlinger SC
2
-
0
Denzlingen
Dinamo Minsk
1
-
0
FC Gomel
Eintracht Trier
4
-
2
Schott Mainz
FC Gießen
2
-
2
Eintracht Frankfurt II
Hobro
1
-
0
Aarhus Fremad
Hødd
5
-
1
Træff
Minsk
3
-
3
Molodechno
Ranheim
2
-
1
Strindheim
Sandefjord
0
-
2
Raufoss
Sarpsborg 08
1
-
1
Kjelsås
Schalding-Heining
2
-
1
Hankofen-Hailing
Schweinfurt
4
-
2
Hollenbach
Skeid
5
-
4
Eidsvold
Viktoria Aschaffenburg
2
-
2
Hoffenheim II
Wacker Burghausen
2
-
2
Heimstetten
Zarja Loegansk
2
-
1
Valmiera
FK Spartak Vladikavkaz
0
-
2
Akhmat Grozny
Dampfach
0
-
2
Aubstadt
KAMAZ
1
-
2
Rodina Moskva II
LNZ Cherkasy
1
-
0
Dinamo Batumi
Mönchröden
1
-
5
Eintracht Bamberg
Polissya
1
-
0
Livyi Bereh
Sandnes Ulf
0
-
6
Haugesund
Akron
5
-
0
Zhenys
Levadia Tallinn
1
-
3
Torpedo Kutaisi
Sturm Graz II
4
-
1
Fužinar
Sudova Marijampole
2
-
0
Metta
Atlanta United
1
-
3
Sporting KC
Dinamo Kiev
2
-
0
Sheriff Tiraspol
Toronto FC
0
-
1
Los Angeles
Whitecaps (USSF)
1
-
1
San Jose Earthquakes
Charlotte
0
-
0
Minnesota United
New York Red Bulls
0
-
2
Los Angeles Galaxy
Seattle Sounders
0
-
1
Sacramento Republic
DC United
0
-
2
FC Dallas
Portland Timbers
1
-
2
Chicago Fire
Montreal Impact
1
-
4
Tampa Bay Rowdies
Iwaki
2
-
2
Fukushima United
Kashiwa Reysol
1
-
2
JEF United
Arsenal Tula
1
-
0
Metallurg Lipetsk
SKA-Energiya
2
-
3
Fakel
Sokol Saratov
1
-
0
Torpedo Miass
Yenisey
0
-
0
Ufa
Banga
1
-
1
Minija
Karlsruher SC
1
-
5
Kickers Offenbach
Polonia Warschau
3
-
0
Victoria Sulejówek
Roskilde
1
-
2
Næstved
Slavia
1
-
1
ML Vitebsk
Sparta Praha II
6
-
0
Sokol Hostouň
Malmö FF
0
-
2
Falkenberg
Balingen
0
-
3
CfR Pforzheim
Schott Mainz
0
-
1
FSV Frankfurt
Vaprus
0
-
3
FC Flora Tallinn
Ansbach
0
-
0
Stuttgart II
Fremad Amager
0
-
1
Avarta
Lysekloster
5
-
3
Brann II
Shinnik Yaroslavl
0
-
0
SKA-Energiya
Krasnodar
1
-
0
Ural
Arsenal Tula
5
-
1
Dinamo Samarqand
Fakel
0
-
0
Dynamo Makhachkala
Tammeka
2
-
1
Tartu Welco
Leningradets
1
-
0
Yelimay Semey
Orlando City
3
-
2
Colorado Rapids
Sochi
2
-
2
Neftchi
Homburg
0
-
1
Elversberg
Liepāja
1
-
2
Sogdiana
Sochi
2
-
1
Tyumen
Baltika
1
-
2
Rotor Volgograd
Rīgas FS
2
-
0
Pakhtakor
Dinamo Moskou
5
-
1
Krylia Sovetov Samara
Dinamo Moskou
5
-
1
Krylia Sovetov Samara
Volgar Astrakhan
0
-
2
Chernomorets
FC Khimki
0
-
1
Chertanovo
Valencia II
1
-
2
Levadia Tallinn
Spartak Moskou
4
-
0
Abdysh-Ata
Kuban Krasnodar
0
-
3
Lokomotiv
CSKA Moskou
3
-
0
FC Khimki
Riga
3
-
0
Dinamo Batumi
Neftekhimik
4
-
1
Khimik Dzerzhinsk
Moss
0
-
0
Viking FK
Volgar Astrakhan
0
-
0
Zhenys
Auda
1
-
2
Dinamo Samarqand
Gazovik Orenburg
2
-
1
Akhmat Grozny
Landskrona
2
-
1
Ängelholm
Thisted
1
-
1
Vejgaard
Holbæk
0
-
1
Gørslev
FK Spartak Vladikavkaz
2
-
3
Chelyabinsk
Lida
1
-
2
Slutsk
Isloch
0
-
0
Lokomotiv Gomel
IF Elfsborg
3
-
1
Odd
Spartak Moskou
4
-
0
Astana
Rostov
0
-
1
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
1
-
0
Volga Ulyanovsk
Vålerengen IF
4
-
1
Rosenborg BK
Trans
4
-
0
Läänemaa JK
Astoria Walldorf
1
-
4
Hollenbach
Sokol Saratov
3
-
1
Khimik Dzerzhinsk
Hegelmann Litauen
1
-
2
BFC Daugavpils
Krasnodar
2
-
1
Torpedo Moskva
Rubin Kazan
1
-
4
Rodina Moskva
Rīgas FS
2
-
1
Sheriff Tiraspol
Brønshøj
2
-
2
Nykøbing
Arsenal Tula
0
-
0
Khan Tengri
Hamarkameratene
0
-
4
Frederikstad FK
Paide
1
-
1
Tallinna Kalev
Warta Poznań
3
-
1
Noteć Czarnków
Sogndal
2
-
3
Aalesund FK
Kristiansund
3
-
1
Åsane
Skeid
3
-
0
Tromsdalen
Arsenal Tula
2
-
0
Kyzyl-Zhar
Baltika
3
-
0
Dinamo Moskou
Fakel
0
-
0
Sochi
SKA-Energiya
1
-
1
KAMAZ
SKA-Energiya
3
-
2
Akron
Strømmen
4
-
2
Kjelsås
Vard
1
-
0
Jerv
Skive
0
-
3
Lyseng
Energetik-BGU
1
-
1
Smorgon
KAMAZ
1
-
2
Chernomorets
Arsenal Česká Lípa
0
-
3
Varnsdorf
Hamarkameratene
2
-
3
Gjøvik-Lyn
Isloch
2
-
2
Naftan
Líšeň
1
-
1
Vysočina Jihlava
Viktoria Ziskov
2
-
1
Viktoria Plzeň II
SV Wehen Wiesbaden
3
-
0
Schott Mainz
Ústí nad Labem
0
-
2
Marila Pribram
Belshina
1
-
2
Arsenal
Brabrand
1
-
2
Thisted
Nürnberg II
1
-
1
Aalen
Polonia Warschau
2
-
0
Legionovia Legionowo
Sudova Marijampole
3
-
0
FS Jelgava
SFK Lyn
2
-
1
Notodden
Memmingen
2
-
1
Schwaben Augsburg
Wacker Burghausen
2
-
1
Schalding-Heining
Slavia
1
-
1
Volna
Brann II
1
-
4
Viking II
Homburg
3
-
1
Eintracht Frankfurt II
Metta
0
-
1
FA Šiauliai
Mjøndalen
3
-
1
Hønefoss
Neman Grodno
4
-
2
Slutsk
Sandviken
5
-
0
Stocksund
Shakhtyor Soligorsk
3
-
4
Brest
Shakhtyor Soligorsk
3
-
4
Brest
Sonnenhof Großaspach
4
-
1
Mainz 05 II
Spartak Myjava
0
-
2
Vyškov
Stuttgarter Kickers
2
-
0
Würzburger Kickers
Vlašim
3
-
0
Chrudim
1. FC Brno
3
-
1
Sigma Olomouc II
Hanácká
2
-
0
Zlín II
Minsk
0
-
1
Bate Borisov
CSKA Moskou
1
-
2
Dinamo Moskou
Dinamo Minsk
2
-
1
Isloch
Nordstrand
1
-
4
Arendal
Rostov
1
-
3
Lokomotiv Moskou
Start
1
-
7
Egersund
Tromsø IL
0
-
1
Viking FK
Haugesund
3
-
1
Bryne
FK Spartak Vladikavkaz
0
-
0
Chernomorets
Dinamo Minsk
2
-
1
ML Vitebsk
Džiugas Telšiai
4
-
1
Atmosfera
Levadia Tallinn
3
-
1
Nõmme United
Hoffenheim II
0
-
1
Astoria Walldorf
Kauno Žalgiris
0
-
2
Be1 NFA
Lokomotiv Moskou
3
-
0
Aşgabat
Nagoya Grampus
1
-
2
Veertien Mie
Prostějov
2
-
0
Zlínsko
Rīgas FS
0
-
1
Ahal
Sotra
4
-
2
Sandviken
Tukums
5
-
1
Banga
Urawa Reds
1
-
2
Tochigi City
Vitebsk
1
-
2
FC Gomel
Atlantis
0
-
2
JäPS
Mito Hollyhock
1
-
0
Iwaki
Sparta Praha II
3
-
1
Táborsko
AIK
1
-
1
Karlberg
Shinnik Yaroslavl
1
-
2
Irtysh
FSV Dörnberg
1
-
8
Hessen Kassel
Stuttgart II
2
-
1
Illertissen
Dainava
0
-
0
BFC Daugavpils
Júbilo Iwata
3
-
2
Fujieda MYFC
Renofa Yamaguchi
3
-
1
Giravanz Kitakyushu
Tokyo
2
-
0
Sagamihara
Yokohama
0
-
5
Tochigi City
Auda
2
-
0
Aarhus Fremad
Roasso Kumamoto
1
-
2
Veroskronos Tsuno
Liepāja
1
-
2
Hegelmann Litauen
SK Brann
3
-
0
Vålerengen IF
Allerød
4
-
1
Avarta
Nørresundby
0
-
1
Thisted
Grorud
1
-
1
Eidsvold
Smorgon
1
-
1
Molodechno
Slavia
3
-
3
Shakhtyor Soligorsk
FC Gomel
3
-
2
Arsenal
SFK Lyn
3
-
2
Kjelsås
Skeid
3
-
0
Lørenskog
Sogndal
3
-
0
Florø
Notodden
2
-
0
Eik IF Tønsberg
Esbjerg fB
1
-
1
Raufoss
Sandefjord
2
-
2
Ranheim
Sarpsborg 08
0
-
2
FK Bodø/Glimt
Vanløse
1
-
0
HIK
Stabæk IF
2
-
1
Start
Aalesund FK
3
-
1
Brattvåg
Levanger
0
-
1
Stjørdals-Blink
Sotra
3
-
2
Loddefjord
FC Gomel
2
-
2
Naftan
Belshina
2
-
0
Bumprom
Middelfart
4
-
0
Næsby
Slutsk
1
-
0
Slavia
Valmiera
4
-
0
BFC Daugavpils
Eidsvold
4
-
0
Lørenskog
Kvik Halden
3
-
0
Asker
Strømmen
2
-
4
Ørn Horten
Træff
3
-
1
Strindheim
Auda
1
-
0
Super Nova
Bryne
2
-
2
Kongsvinger
Odd
0
-
3
KFUM
Sarpsborg 08
1
-
4
Moss
AB
1
-
0
Olympic
FS Jelgava
3
-
0
Riga FC II
Roskilde
0
-
1
Frem
Sogndal
0
-
0
Åsane
Ullensaker / Kisa
2
-
0
Arendal
Kristiansund
3
-
0
Tromsø IL
Nordstrand
0
-
1
Grorud
Molde FK
1
-
1
Rosenborg BK
Nagoya Grampus
1
-
1
Shimizu S-Pulse
Tokyo
1
-
0
Omiya Ardija
Cerezo Osaka
3
-
1
Fukuyama City
Follo
2
-
1
Alta
Fremad Amager
1
-
1
Nykøbing
Riga
1
-
1
Metta
Viking FK
1
-
1
Frederikstad FK
Roasso Kumamoto
4
-
1
Baleine Shimonoseki
Viking FK
3
-
0
Egersund
Oddevold
3
-
0
Ljungskile SK
Hamarkameratene
3
-
1
Kongsvinger
FC Lahti
1
-
0
HK
Bryne
1
-
1
Aalesund FK
Mjøndalen
0
-
0
Moss
Kristiansund
0
-
2
SFK Lyn
Brage
2
-
0
Falu BS
Frederikstad FK
2
-
0
Sandefjord
Trelleborgs FF
3
-
1
Varberg
Træff
3
-
5
Brattvåg
Strindheim
2
-
3
Stjørdals-Blink
Energetik-BGU
1
-
3
FC Gomel
Rosenborg BK
3
-
0
Tromsø IL
Strømsgodset IF
1
-
3
Odd
Eidsvold
3
-
2
Nordstrand
Gefle IF
3
-
0
Vasalund
Grorud
1
-
3
Ullensaker / Kisa
Hønefoss
2
-
2
Strømmen
Raufoss
2
-
0
Frigg
Sotra
1
-
6
SK Brann
Stjørdals-Blink
3
-
0
Melhus
Jönköpings Södra
0
-
1
Örebro SK
Notodden
4
-
0
Åskollen
SJK
2
-
2
VPS
Helsingborgs IF
1
-
1
Oddevold
Hødd
2
-
0
Sogndal
KuPS
4
-
1
FF Jaro
Lillestrøm SK
3
-
1
KFUM
Arendal
0
-
2
Skeid
KTP
2
-
3
FC Haka
Lysekloster
2
-
2
Jerv
Sandnes Ulf
5
-
2
Vard
Östersunds FK
3
-
1
Piteå
Ørn Horten
2
-
2
Eik IF Tønsberg
IF Karlstad
4
-
0
Skövde AIK
IFK Mariehamn
4
-
1
Vaajakoski
Vålerengen IF
5
-
3
Sarpsborg 08
Kjelsås
1
-
0
Gjøvik-Lyn
Tokyo
3
-
1
Yokohama
Moss
0
-
4
Follo
Haugesund
1
-
1
Hamarkameratene
Ranheim
7
-
0
Nardo
GIF Sundsvall
1
-
1
Sandviken
Levanger
2
-
0
Aalesund FK
Viking FK
3
-
0
Stabæk IF
Kawasaki Frontale
1
-
2
Nagano Parceiro
Machida Zelvia
0
-
1
Sagamihara
Ventforet Kofu
5
-
0
Tokyo Verdy
Viking FK
2
-
1
Flekkerøy
Mito Hollyhock
2
-
2
Niigata UHW II
Landskrona
3
-
0
Lund
Gefle IF
4
-
5
Sirius
GAIS
0
-
0
Utsikten
Rosenborg BK
2
-
2
Kristiansund
FK Bodø/Glimt
0
-
1
Crystal Palace
Haugesund
2
-
1
Åsane
Lysekloster
1
-
0
Asane 2
Hammarby IF
1
-
0
Sandviken
Umeå
1
-
4
VPS
Aalesund FK
1
-
1
Hødd
Brommapojkarna
2
-
1
Mjällby
Jerv
3
-
4
Bryne
Kristiansund
1
-
1
Levanger
GIF Sundsvall
2
-
0
Friska Viljor
Hammarby IF
1
-
3
IFK Göteborg
TPS
2
-
0
Gnistan
Aalesund II
0
-
0
Brattvåg
MP
1
-
1
Vaajakoski
Lillestrøm SK
2
-
1
Odd
Strømsgodset IF
Cancelled
Sandefjord
GAIS
1
-
0
Landskrona
Häcken
1
-
3
IF Elfsborg
FC Inter
2
-
0
Ilves
SJK Akatemia
3
-
2
VIFK
Skövde AIK
1
-
0
Oddevold
Trelleborgs FF
1
-
1
Jönköpings Södra
Helsingborgs IF
2
-
1
Falkenberg
Lysekloster
1
-
1
Sotra
IFK Norrköping
1
-
1
Värnamo
Raufoss
1
-
5
Sogndal
Frederikstad FK
1
-
1
KFUM
Hamarkameratene
0
-
0
Sarpsborg 08
Mjøndalen
0
-
4
SFK Lyn
Start
3
-
2
Sandnes Ulf
Östersunds FK
1
-
0
Gefle IF
SJK
2
-
1
IFK Mariehamn
PK-35 / VJS
4
-
1
JäPS
HJS Akatemia
1
-
5
FC Haka
Rosenborg BK
2
-
0
Nardo
Ullensaker / Kisa
3
-
1
Ørn Horten
Örgryte
0
-
0
Moss
Sandviken
4
-
3
Sollentuna
Vålerengen IF
3
-
1
Tromsø IL
Västerås SK
2
-
2
Örebro SK
Öster
3
-
1
Räppe
Ranheim
3
-
0
Stjørdals-Blink
Ranheim
3
-
0
Stjørdals-Blink
Öster
2
-
0
Oskarshamns AIK
Kashiwa Reysol
4
-
1
Tsukuba
Viking FK
2
-
0
Haugesund
Strindheim
8
-
2
Rosenborg II
Molde FK
1
-
0
SK Brann
Minnesota United
1
-
0
St. Patrick's Athletic
Fortuna Düsseldorf
0
-
2
Almere City FC
FC Inter
1
-
0
FC Haka
Lauterach
0
-
6
Bregenz
Molde II
3
-
3
Brattvåg
Hamburger SV
2
-
1
Viborg
Apollon Limassol
0
-
1
AEK Athene
Gütersloh
0
-
1
Schalke 04
FC Tescoma Zlin
2
-
2
Prostějov
Union Berlin
3
-
1
Magdeburg
Borussia Mönchengladbach
2
-
0
AS Eupen
Hannover 96
3
-
1
Werder Bremen
Hansa Rostock
3
-
0
Lübeck
1. FC Nürnberg
0
-
2
FC Ingolstadt 04
Pogoń Szczecin
0
-
2
Warta Poznań
Stripfing
1
-
6
SV Ried
FC Utrecht
3
-
0
Helmond Sport
SV Wehen Wiesbaden
3
-
1
Waldhof Mannheim
Heidenheim
0
-
1
Karlsruher SC
FC Augsburg
4
-
1
Greuther Fürth
SC Freiburg
4
-
1
St. Gallen
Grasshoppers
1
-
2
FC Schaffhausen
Swift Hesperange
0
-
1
Fortuna Köln
Jahn Regensburg
1
-
1
Wattens
LASK Linz
1
-
0
1860 München
Rapid Wien
3
-
0
First Vienna
Sturm Graz
0
-
2
Blau-Weiß Linz
Metz
0
-
0
Troyes
FAC Team für Wien
0
-
2
Vyškov
Preussen Espelkamp
1
-
5
VfL Osnabrück
Strømsgodset II
1
-
6
Eik IF Tønsberg
Värnamo
2
-
1
Utsikten
Brest
4
-
0
Niva Dolbizno
Hartberg
4
-
0
Lafnitz
Viktoria Ziskov
4
-
1
Vysočina Jihlava
Zagłębie Sosnowiec
0
-
1
Karviná
Widzew Łódź
4
-
2
Górnik Łęczna
Katowice
1
-
0
Podbeskidzie
Häcken
5
-
1
Næstved
Slavia Sofia
1
-
3
Botev Vratsa
Wisla Kraków
1
-
2
Stal Rzeszów
Botev Plovdiv
1
-
0
Maritsa Plovdiv
FC Košice
0
-
0
Nyíregyháza Spartacus FC
Smorgon
0
-
0
Molodechno
Etar
1
-
1
Litex Lovech
Djurgårdens IF
5
-
0
Örebro SK
FC Luzern
2
-
1
FC Sion
SCR Altach
1
-
3
Wil
Grazer AK
2
-
2
SAK Klagenfurt
1. FC Köln
2
-
2
Breidablik
Levanger
3
-
0
Ranheim
IFK Mariehamn
1
-
3
TPS
IF Elfsborg
4
-
0
Halmstads BK
Baltika
3
-
1
Dinamo Minsk
Skeid
2
-
0
Frigg
Shakhtyor Soligorsk
2
-
1
Belshina
Baranovichi
2
-
1
Slutsk
Diosgyori FC
3
-
0
Kazincbarcika
Energetik-BGU
0
-
2
Vitebsk
Lech Poznan
1
-
0
Chrobry Głogów
Lokomotiv Gomel
1
-
1
FC Gomel
Botoşani
5
-
0
Ştiinţa Miroslava
Gnistan
3
-
2
KäPa
Paide
1
-
2
SJK
Bate Borisov
0
-
2
Slavia
Dornbirn
5
-
0
Eschen / Mauren
Resovia Rzeszów
1
-
1
Puszcza Niepołomice
Skövde AIK
1
-
0
Östersunds FK
SalPa
1
-
1
Ekenäs IF
Degerfors
3
-
0
IF Karlstad
GAIS
1
-
1
Varberg
Hammarby IF
2
-
0
KuPS
Hebar 1918
1
-
4
CSKA 1948 Sofia
KFUM
2
-
1
SFK Lyn
Kvik Halden
0
-
3
Strømmen
FC Lahti
2
-
0
MP
Mezőkövesd
1
-
0
Debreceni VSC
Norrby
1
-
1
Oddevold
Obolon' Kyiv
1
-
2
Zarja Loegansk
Sotra
4
-
2
Os
Tromsø IL
0
-
1
Hamarkameratene
Västerås SK
4
-
2
Sandviken
Brommapojkarna
1
-
0
GIF Sundsvall
Gefle IF
2
-
5
IFK Norrköping
Gjøvik-Lyn
0
-
1
Elverum
Helsingborgs IF
2
-
0
Örgryte
IFK Göteborg
0
-
3
Sarpsborg 08
Ilves
1
-
2
VPS
Kalmar FF
2
-
4
Öster
Palermo
2
-
1
Lommel
Raufoss
2
-
1
Kjelsås
Rot-Weiss Essen
3
-
1
Veres
Sirius
3
-
0
Brage
Sprint-Jeløy
0
-
2
Ørn Horten
Mjällby
1
-
1
Trelleborgs FF
Oulu
2
-
2
JIPPO
Start
1
-
1
Flekkerøy
TSC
2
-
1
NK Osijek
Vard
0
-
4
Lysekloster
Ludogorets
2
-
3
CSA Steaua Bucureşti
Strømsgodset IF
1
-
1
Frederikstad FK
Atromitos
2
-
2
Lamia
Sandnes Ulf
0
-
2
Bryne
FC Aarau
2
-
2
Drita
Stabæk IF
0
-
1
Lillestrøm SK
Lechia Gdansk
5
-
1
Valmiera
Rode Ster Belgrado
1
-
0
Zenit Sint-Petersburg
Cruz Azul
3
-
2
América
Kristiansund
1
-
1
Aalesund FK
Ullensaker / Kisa
2
-
1
Moss
Kongsvinger
1
-
0
Mjøndalen
Åsane
2
-
0
Hødd
Haugesund
0
-
1
Egersund
Odd
0
-
2
Sandefjord
Viking FK
5
-
0
Rosenborg BK
Kagoshima United
3
-
1
Veroskronos Tsuno
Shimizu S-Pulse
4
-
0
Toin Yokohama UFC
Vegalta Sendai
3
-
0
Blancdieu Hirosaki
Mito Hollyhock
1
-
3
Fukushima United
FK Bodø/Glimt
3
-
5
Molde FK
Sogndal
1
-
2
SK Brann
Udinese
2
-
3
Padova
Guadalajara
0
-
0
Atlas
Landskrona
1
-
1
Eskilsminne
FC Kopenhagen
3
-
2
B 93
AIK
4
-
0
Vålerengen IF
Lysekloster
3
-
2
Viking II
Stjørdals-Blink
4
-
0
Brattvåg
Strindheim
3
-
0
Nardo
HJK Helsinki
5
-
1
TPS
Ørn Horten
4
-
0
Åskollen
Eidsvold
3
-
0
Notodden
Vard
3
-
2
Brann II
Arendal
5
-
1
Mandalskameratene
Skeid
1
-
4
Kjelsås
MP
2
-
0
KuPS Akatemia
HJK Helsinki
1
-
1
PK-35 / VJS
Ekenäs IF
2
-
2
KäPa
PEPO
2
-
4
JIPPO
VPS
5
-
1
FF Jaro
Klubi-04
4
-
0
SalPa
Ilves
1
-
0
Oulu
IFK Mariehamn
3
-
0
KTP
Grorud
3
-
0
Follo
Strømmen
4
-
1
Ullensaker / Kisa
SJK
2
-
0
FC Haka
Jerv
2
-
2
Flekkerøy
FC Lahti
2
-
2
Gnistan
Sprint-Jeløy
0
-
6
Eik IF Tønsberg
KTP
3
-
1
Atlantis
MP
0
-
0
JJK
TPS
1
-
0
Jazz
SalPa
2
-
2
PK-35 / VJS
Tokyo
1
-
2
Ventforet Kofu
Kawasaki Frontale
4
-
2
JEF United
Blaublitz Akita
1
-
0
Reinmeer Aomori
Roasso Kumamoto
1
-
5
Nobeoka
Montedio Yamagata
6
-
2
Grulla Morioka
Oita Trinita
3
-
3
Veroskronos Tsuno
Renofa Yamaguchi
3
-
1
Fukuyama City
Tokyo
3
-
2
Tochigi
Júbilo Iwata
1
-
1
Maruyasu Okazaki
Shimizu S-Pulse
-
Honda
Oita Trinita
-
Roasso Kumamoto
Oita Trinita
-
Giravanz Kitakyushu
Roasso Kumamoto
-
Kagoshima United
Renofa Yamaguchi
-
Beluga Rosso Iwami
Tochigi
-
Tochigi City
Júbilo Iwata
-
Gifu
Oita Trinita
-
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
-
Real Sociedad
Hammarby IF
-
Värnamo
Sandviken
-
Brage
Wrexham
TBA
AFC Bournemouth
Columbus Crew
-
Aston Villa
Whitecaps (USSF)
TBA
Wrexham
RB Leipzig
TBA
Aston Villa
América
-
Aston Villa