Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
26
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Wedstrijden
Melgar
1 - 1
Bolívar
FC Gomel
1 - 0
Dinamo Bryansk
Legia Warschau
1 - 0
Ordabasy
Shamrock Rovers
2 - 1
Treaty United
Sligo Rovers
5 - 4
Derry City
Csikszereda
7 - 0
Odorheiu Secuiesc
Gedania Gdańsk
2 - 1
Luzino
Komárno
3 - 1
Slovan Duslo Šaľa
Třinec
2 - 0
Havířov
Žilina II
1 - 1
Diósgyőr II
Marila Pribram
1 - 5
Povltava FA
CSA Steaua Bucureşti
5 - 0
Agricola Borcea
FA Šiauliai
2 - 0
Tauras
FC Flora Tallinn
0 - 3
Levadia Tallinn
FC Helsingør
3 - 4
Roskilde
Liptovský Mikuláš
2 - 2
Slavoj Trebišov
Middelfart
1 - 2
Fredericia
Polonia Bytom
2 - 2
Rekord Bielsko-Biała
Shakhtyor Soligorsk
1 - 0
Slutsk
Slovan Bratislava II
0 - 4
Líšeň
Sokol Brozany
1 - 2
Neratovice-Byškovice
Stal Stalowa Wola
2 - 0
Star Starachowice
Starogard Gdański
1 - 5
Wikielec
Tatran Presov
3 - 0
Lipany
Team Ticino
3 - 0
Taverne
Tychy 71
1 - 1
Jastrzębie
Vanløse
2 - 1
FA 2000
Viktoria Plzeň II
3 - 0
Baník Souš
Wieczysta Kraków
2 - 1
Nieciecza
Zemplín Michalovce
4 - 0
Futura Humenné
MP
4 - 1
Kuopion Elo
Diosgyori FC
0 - 1
Whitecaps (USSF)
Hajduk Split
3 - 1
Slask Wroclaw
Hebar 1918
4 - 1
Botev Ihtiman
Mezőkövesd
1 - 2
FC Košice
Podbeskidzie
5 - 2
Hutnik Kraków
SAK Klagenfurt
1 - 6
ASK Klagenfurt
Isloch
1 - 0
Molodechno
Bohemians
1 - 2
Shelbourne
Corvinul Hunedoara
0 - 0
Unirea Dej
Drochtersen / Assel
2 - 2
Rödinghausen
Frem
8 - 2
Tårnby FF
Gleisdorf
1 - 2
Lebring
HB Køge
1 - 1
Nykøbing
Kauno Žalgiris
2 - 0
BFC Daugavpils
Legia Warszawa II
0 - 2
Stomil Olsztyn
Motor Lublin
2 - 0
Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg
2 - 0
Łomża
Resovia Rzeszów
0 - 0
Wisła Puławy
SKRA Częstochowa
1 - 0
Goczałkowice Zdrój
Sturm Graz II
0 - 2
Voitsberg
TSC
4 - 1
RFK Novi Sad
Thun
4 - 0
Vevey United
Velké Hamry
2 - 5
FK Jablonec
Xamax Neuchâtel
6 - 1
Breitenrain
FC Lahti
1 - 0
FC Haka
Lokomotiv Plovdiv
2 - 1
CSKA 1948 Sofia
Næstved
7 - 0
Olympic
Widzew Łódź
5 - 1
Warta Poznań
Aluminij
2 - 3
Rudeš
BFA
2 - 3
Dainava
Brøndby IF
1 - 3
Hvidovre
CSKA Sofia
0 - 2
Korona Kielce
DAC Dunajská Streda
1 - 0
Hartberg
Dukla Banská Bystrica
1 - 1
Györi ETO FC
Hansa Rostock II
2 - 1
Phönix Lübeck
AC Horsens
0 - 4
Aarhus Fremad
MTK Boedapest
0 - 0
Gyirmót
Paradiso
1 - 0
Mendrisio
MFK Ruzomberok
2 - 1
Zagłębie Sosnowiec
Slavia Sofia
1 - 0
Zhenys
Stade Nyonnais
2 - 1
Bulle
Stuttgarter Kickers
5 - 1
Ingolstadt II
Torpedo BelAZ
1 - 0
Slavia
Wil
4 - 0
Dornbirn
Wuppertaler SV
2 - 0
Meppen
Zalaegerszegi TE
0 - 1
Rode Ster Belgrado
MSK Zilina
7 - 4
Karviná
Tartu Kalev
4 - 2
Tallinna Kalev II
Zagłębie Lubin II
6 - 1
Polonia Środa
Paide
3 - 3
FC Inter
Radnički Niš
3 - 2
Olympic
A. Klagenfurt
1 - 1
Bravo
BW Lohne
1 - 5
Germania Egestorf
Bayern München II
1 - 4
Austria Lustenau
Brommapojkarna
3 - 0
Djurgårdens IF
Chornomorets Odessa
1 - 3
Drita
Gütersloh
3 - 2
Hessen Kassel
Liefering
1 - 1
Augsburg II
Lokomotiv Moskou
2 - 0
Al Akhdoud
Olimpia Elbląg
0 - 3
Elana Toruń
NK Osijek
2 - 0
FC Fehérvár
Polonia Bytom
2 - 4
Pawłowice Śląskie
Rapperswil-Jona
2 - 2
FC Vaduz
SJK Akatemia
1 - 0
VPS
Sonsbeck
0 - 0
1. FC Bocholt
Uherský Brod
3 - 0
Nové Mesto nad Váhom
WAF Brigittenau
3 - 3
Leobendorf
Wiedenbrück
0 - 3
ASC Dortmund
Wiener Viktoria
1 - 2
Horn
JäPS
3 - 1
PKKU
FF Jaro
0 - 2
SJK
Thun
5 - 3
Biel-Bienne
Baden
1 - 2
Kriens
Debreceni VSC
3 - 2
TS Galaxy
Fola Esch
3 - 3
Swift Hesperange
Hannover 96 II
3 - 0
Greifswalder FC
Krumovgrad
3 - 1
TE Kecskemeti
Landskrona
0 - 3
Mjällby
Motor Lublin
2 - 1
Znicz Pruszków
Nõmme United
2 - 4
FS Jelgava
Preußen Münster II
4 - 1
Spelle-Venhaus
Bregenz
3 - 3
St. Gallen II
Sogndal
1 - 0
Førde
Sparta Praag
2 - 0
FC Kopenhagen
Stal Stalowa Wola
5 - 1
Czarni Połaniec
Wiltz
4 - 0
Wegberg-Beeck
Étoile Carouge
4 - 2
Chênois
Istra 1961
1 - 2
Radomlje
Vojvodina Novi Sad
2 - 1
Voždovac
Cracovia Kraków
1 - 2
Sturm Graz
Haugesund
3 - 2
Vard
Mura
1 - 2
Velež
St. Anna
1 - 1
Tillmitsch
Weiz
6 - 3
Union Gamlitz
Blau-Weiß Linz
2 - 0
Gurten
NK Domzale
0 - 0
Leoben
Hanácká
2 - 0
Púchov
Žalgiris
3 - 0
Ekranas
Flora II
1 - 4
Legion
River Plate
1 - 0
Pachuca
Stem op de uitslag
2
Gelijkspel
1
2
Stem
Match Chat
Login with Facebook
International Cups /
Club vriendschappelijk
Speelronde:
Club Friendlies 3
Gnistan - Ekenäs IF
Wedstrijd
Onderlinge resultaten
Wedstrijd status:
FT
Gnistan
Ekenäs IF
1
1
0
10'
83'
Voltijd
Talin jalkapallohalli (Helsinki)