Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
23
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Germany
Scotland
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Marloie Sport
1
-
3
Raeren-Eynatten
Richelle United
2
-
3
Seraing II
Wallonne Ciney
2
-
0
Jeunesse Tamines
Elsautoise
6
-
1
Gouvy
Belœil
3
-
1
Flénu
Braine
0
-
0
Arquet
Couvin-Mariembourg
2
-
5
Entité Manageoise
Crossing Schaerbeek
2
-
0
Aische
Herstal
0
-
0
Mormont
Huy
1
-
0
Aywaille
Longlier
0
-
0
Habay-la-Neuve
Onhaye
3
-
0
Ostiches
RAS Monceau
0
-
0
Jodoigne LS
Rapid Symphorinois
0
-
2
Perwez
Wanze / Bas-Oha
2
-
2
Meix-Devant-Virton
Waremme
1
-
0
Sprimont
Eendracht Wervik
2
-
0
Wambeek-Ternat
KFC Turnhout
5
-
0
KFC Eksel
Witgoor Sport
1
-
2
Zwarte Leeuw
Esperanza Pelt
2
-
2
Diest
Nijlen
1
-
2
Wellen
Avanti
0
-
2
Eendracht Aalter
Beerschot VA II
1
-
0
Geel
Berg en Dal
2
-
2
Sint-Lenaarts
HO Kalken
1
-
1
Roeselare Daisel
Jong Lede
1
-
0
Pepingen-Halle
Sint-Denijs Sport
1
-
2
Erpe-Mere United
Eendracht Termien
4
-
1
Betekom
Schoonbeek-Beverst
1
-
0
Zepperen-Brustem
VW Hamme
3
-
3
Blankenberge
Westhoek
1
-
2
Wielsbeke
Wolvertem Merchtem
3
-
1
Elene-Grotenberge