Teuta Durrës | - | Dinamo City | |||||
Egnatia Rrogozhinë | - | Tirana | |||||
Vllaznia Shkodër | - | Skënderbeu Korçë | |||||
Laçi | - | Kukësi | |||||
Partizani Tirana | - | Erzeni Shijak |
Khenchela | - | MC Alger | |||||
Paradou AC | - | ASO Chlef | |||||
NC Magra | - | Saoura | |||||
Kabylie | - | CS Constantine | |||||
Belouizdad | - | Ben Aknoun | |||||
US Biskra | - | MC Oran |
Olympique Magrane | - | MSP Batna | |||||
E Sour El-Ghozlane | - | USM El Harrach | |||||
HB Chelghoum Laïd | - | Aïn M'lila | |||||
JS Bordj Ménaïel | - | IB Khémis El Khechna | |||||
CA Batna | - | AS Khroub | |||||
MO Constantine | - | El Eulma | |||||
Olympique Akbou | - | Teleghma | |||||
USM Annaba | - | RB Ouargla | |||||
GC Mascara | - | Koléa | |||||
WA Boufarik | - | NA Hussein Dey | |||||
RC Arbaâ | - | Tiaret | |||||
Oued Sly | - | SKAF Khémis Mélina | |||||
RC Kouba | - | ES Mostaganem | |||||
WA Mostaganem | - | Guir Abadla | |||||
SC Méchria | - | Témouchent | |||||
ASM Oran | - | Olympique Médéa |
Inter Club d'Escaldes | - | UE Santa Coloma | |||||
FC Santa Coloma | - | Atlètic Club d'Escaldes |
Sporting de Cabinda | - | Desportivo Lunda-Sul | |||||
1º de Agosto | - | Académica do Lobito | |||||
Interclube | - | Recreativo do Libolo | |||||
Kabuscorp | - | Sagrada Esperança | |||||
Bravos do Maquis | - | Santa Rita |
Huracán | - | Defensa y Justicia | |||||
Godoy Cruz | - | Barracas Central | |||||
Independiente | - | Talleres de Córdoba | |||||
River Plate | - | Central Córdoba SdE |
Deportivo Morón | - | Gimnasia y Tiro | |||||
Tristán Suárez | - | San Martín Tucumán | |||||
Chaco For Ever | - | Almirante Brown | |||||
Agropecuario | - | San Martín San Juan | |||||
Atlético Rafaela | - | Defensores Unidos | |||||
Brown de Adrogué | - | Aldosivi |
El Linqueño | - | Def. de Pronunciamiento | |||||
Douglas Haig | - | Defensores Belgrano VR | |||||
San Martín Mendoza | - | Argentino Monte Maíz | |||||
Germinal de Rawson | - | Cipolletti | |||||
Deportivo Santamarina | - | Circulo Deportivo | |||||
Sol de Mayo | - | Olimpo | |||||
Kimberley Mar del Plata | - | Sansinena | |||||
Ciudad de Bolívar | - | Atenas | |||||
Huracán Las Heras | - | Ferro Carril Oeste LP | |||||
Juventud Unida Univ. | - | Estudiantes de San Luis | |||||
Independiente Chivilcoy | - | Sportivo Las Parejas | |||||
Villa Mitre | - | Deportivo Rincón | |||||
Crucero del Norte | - | Sol de América | |||||
San Martín Formosa | - | Central Norte | |||||
Gimnasia Concepción | - | 9 de Julio Rafaela | |||||
Juventud Antoniana | - | Unión Sunchales |
Dock Sud | - | Deportivo Armenio | |||||
UAI Urquiza | - | Fénix | |||||
Colegiales | - | Argentino Quilmes | |||||
Villa San Carlos | - | Liniers | |||||
Sportivo Italiano | - | Argentino Merlo |
Atlas | - | Deportivo Paraguayo | |||||
Juventud Unida | - | Ituzaingó | |||||
Lugano | - | General Lamadrid | |||||
Puerto Nuevo | - | Muñiz | |||||
Central Córdoba | - | Mercedes |
Nikarm | - | Andranik | |||||
Pyunik II | - | Urartu II |
Estrella | - | Britannia | |||||
Nacional | - | Dakota |
Avondale United | 5 | - | 1 | Port Melbourne | |||
Moreland City | 4 | - | 0 | Dandenong Thunder | |||
Manningham United Blues | 4 | - | 5 | Altona Magic | |||
Hume City | 0 | 72' | 1 | Oakleigh Cannons |
Mitchelton | 1 | - | 1 | Southside Eagles | |||
Ipswich | 2 | - | 1 | Broadbeach United | |||
Brisbane Strikers | 3 | - | 1 | Caboolture | |||
Moreton City II | 1 | 72' | 4 | Logan Lightning |
Gold Coast Knights | 4 | - | 1 | Redlands United | |||
Peninsula Power | 0 | - | 0 | Moreton City Excelsior | |||
Wolves | 0 | - | 7 | Lions |
Devonport City | 1 | - | 1 | Glenorchy Knights | |||
Riverside | 1 | - | 2 | Clarence Zebras | |||
Kingborough Lions | 5 | - | 0 | Launceston United | |||
Launceston City | 1 | - | 2 | South Hobart |
Adelaide Comets | 0 | - | 0 | Croydon | |||
Croatia Raiders | 2 | - | 3 | Modbury Jets | |||
Campbelltown City | 2 | - | 2 | Para Hills Knights | |||
FK Beograd | 2 | - | 2 | Adelaide United II |
Central Coast II | Postp. | St George Saints | |||||
NWS Spirit | 1 | - | 0 | Wollongong Wolves | |||
Hills Brumbies | 0 | 56' | 0 | APIA Leichhardt | |||
Western Sydney W. II | 2 | 69' | 1 | Sydney Olympic | |||
St George City FA | 1 | 49' | 1 | Sutherland Sharks |
Uni Azzurri | - | Hellenic Athletic |
Western Spirit | - | Redcliffe Dolphins | |||||
Mt Gravatt | - | Brisbane Knights | |||||
North Brisbane | - | Virginia United | |||||
Newmarket | - | Univ. Queensland |
Edgeworth Eagles | Postp. | Maitland | |||||
Lambton Jaffas | 7 | - | 0 | Adamstown Rosebuds | |||
Lake Macquarie | Postp. | Newcastle Olympic |
Canberra Olympic | 1 | - | 4 | Canberra Croatia | |||
Yoogali CT | 0 | - | 4 | Cooma Tigers | |||
Monaro Panthers | 1 | - | 1 | Tuggeranong United |
North Geelong Warriors | 0 | - | 3 | Melbourne City II | |||
Eastern Lions | 1 | - | 1 | Werribee City | |||
Kingston City | 1 | 68' | 2 | George Cross | |||
Western United II | - | Melbourne Victory II |
Bulls Academy | 7 | - | 1 | Mt Druitt Town | |||
Hakoah Sydney City | 2 | - | 1 | Northern Tigers | |||
UNSW | 1 | - | 3 | Bonnyrigg White Eagles | |||
Macarthur Rams | 0 | 61' | 2 | Inter Lions | |||
SD Raiders | - | Rydalmere Lions | |||||
Dulwich Hill | 0 | 68' | 1 | Canterbury Bankstown | |||
Bankstown City Lions | 2 | 69' | 0 | Blacktown Spartans | |||
Dunbar Rovers | - | Nepean |
Cumberland United | 2 | - | 0 | Adelaide Victory | |||
Western Strikers | 2 | - | 0 | Sturt Lions | |||
Salisbury United | 2 | - | 2 | Playford City Patriots | |||
West Adelaide | 3 | - | 2 | Vipers | |||
Adelaide Cobras | 1 | HT | 2 | Adelaide Blue Eagles |
Austria Vienna | - | Wolfsberger AC | |||||
Austria Lustenau | - | Blau-Weiß Linz | |||||
WSG Tirol | - | Rheindorf Altach |
Floridsdorfer AC | - | Dornbirn | |||||
Grazer AK | - | Horn |
Wiener Viktoria | - | Oberwart / Rotenturm |
Ried II | - | ASK Klagenfurt | |||||
Wolfsberger AC II | - | Union Vöcklamarkt | |||||
Bad Gleichenberg | - | St. Anna |
Retz | - | Scheiblingkirchen | |||||
USC Rohrbach | - | Langenrohr | |||||
St. Pölten II | - | Schrems |
Donau | - | WAF Brigittenau | |||||
Simmeringer SC | - | Austria XIII | |||||
Stadlau | - | Wienerberg | |||||
1980 Wien | - | Gerasdorf Stammersdorf |
UFC Hallein | - | Golling | |||||
Bramberg | - | Salzburger AK | |||||
Kuchl | - | Eugendorf | |||||
Seekirchen | - | Adnet | |||||
Anif | - | Union Henndorf | |||||
Straßwalchen | - | Siezenheim | |||||
Bürmoos | - | Puch |
St. Martin im Mühlkreis | - | Grün Weiß Micheldorf |
Horitschon | - | Parndorf | |||||
Rudersdorf | - | Halbturn | |||||
Pinkafeld | Cancelled | Ritzing | |||||
Kohfidisch | - | Deutschkreutz |
Lebring | - | Union Gamlitz |
Treibach | - | Landskron | |||||
Köttmannsdorf | - | Austria Klagenfurt | |||||
SAK Klagenfurt | - | Bleiburg | |||||
ATUS Ferlach | - | Lendorf | |||||
Völkermarkt | - | Wolfsberg |
Lauterach | - | Alberschwende | |||||
Rotenberg | - | Austria Lustenau II | |||||
Höchst | - | Nenzing | |||||
Hard | - | Hörbranz |
Altach / Vorderland | - | Lustenau / Dornbirn |
Wals-Grünau | - | Dornbirner SV | |||||
Austria Salzburg | - | Rheindorf Altach II | |||||
Hohenems | - | TSV St. Johann |
Araz Naxçıvan | - | Turan | |||||
Zira | - | Qarabag |
Abahani Chittagong | 0 | 27' | 0 | Sheikh Jamal | |||
Brothers Union | 0 | 27' | 0 | Fortis | |||
Mohammedan Dhaka | 0 | 27' | 1 | Bashundhara Kings |
Arsenal | - | Slutsk | |||||
Shakhtyor Soligorsk | - | BATE | |||||
Dinamo Brest | - | Gomel |
Niva Dolbizno | 0 | 30' | 2 | Bumprom | |||
Volna | - | Belshina | |||||
Ostrovets | - | Lida |
AS Eupen | - | RWD Molenbeek | |||||
Sporting Charleroi | - | Kortrijk | |||||
Anderlecht | - | Genk |
Excelsior Virton | - | Oud-Heverlee Leuven II | |||||
KAA Gent II | - | Cappellen | |||||
Knokke | - | Sporting Charleroi II | |||||
Heist | - | Union Namur | |||||
URSL Visé | - | La Louvière | |||||
Thes Sport | - | Lokeren-Temse | |||||
Tienen | - | Dessel Sport | |||||
Royal Antwerp II | - | Hoogstraten |
RAEC Mons | - | Verlaine | |||||
Rochefort | - | Tournai | |||||
Cercle Brugge II | - | Mechelen II | |||||
Sporting Hasselt | - | Ninove |
OH Leuven | - | Standard Liège | |||||
Club Brugge | - | Ladies Genk | |||||
Anderlecht | - | Gent |
Abeilles | - | Dynamique Djougou | |||||
Bani Gansè | - | Ayema | |||||
JSP | - | Damissa | |||||
Panthères | - | Hodio | |||||
Tonnerre | - | Buffles | |||||
Dynamo Parakou | - | Réal Sport | |||||
Dadjè | - | ASPAC | |||||
Béké Bembèrèkè | - | Soleil | |||||
AS Cotonou | - | Dynamo Abomey | |||||
Espoir Savalou | - | Requins |
Transport United | - | Tsirang |
San Antonio Bulo Bulo | - | Guabirá | |||||
Always Ready | - | Blooming | |||||
The Strongest | - | Nacional Potosí |
Siroki Brijeg | - | Velez |
Sloboda Mrkonjić Grad | - | Radnik Bijeljina | |||||
Čelik | - | Vis Kosova | |||||
Goražde | - | Jedinstvo Bihać | |||||
Mladost Doboj Kakanj | - | Budućnost Banovići | |||||
Radnik Hadžići | - | Gradina | |||||
Stupčanica Olovo | - | Zvijezda Gradačac | |||||
Tomislav | - | TOŠK Tešanj | |||||
Bratstvo Gračanica | - | Rudar Kakanj | |||||
Željezničar Banja Luka | - | Ljubić Prnjavor | |||||
Famos Vojkovići | - | Rudar Prijedor | |||||
Laktaši | - | Modriča | |||||
Leotar | - | Kozara Gradiška | |||||
Drina Zvornik | - | Borac Kozarska Dubica | |||||
Sutjeska Foča | - | Velež Nevesinje |
Security Systems | Postp. | Sua Flamingoes | |||||
Masitaoka | Postp. | Nico United | |||||
Morupule Wanderers | Postp. | TAFIC | |||||
Police XI | Postp. | BDF XI | |||||
Eleven Angels | Postp. | Holy Ghost | |||||
Township Rollers | Postp. | Galaxy |
Flamengo | - | Corinthians | |||||
Criciúma | Postp. | Cuiabá | |||||
Atlético Mineiro | Postp. | Grêmio |
Guarani SP | - | Botafogo SP | |||||
Operário PR | - | Ponte Preta | |||||
Amazonas | - | Santos | |||||
Sport Recife | - | Brusque | |||||
Avaí | - | Coritiba |
Tombense | - | Sampaio Corrêa | |||||
Caxias do Sul | Postp. | Confiança | |||||
Ferroviário | Postp. | São José RS | |||||
ABC | - | Londrina |
Santa Cruz de Natal RN | - | América RN | |||||
Jacuipense | - | Juazeirense | |||||
Iporá | - | CRAC | |||||
Avenida | Postp. | Novo Hamburgo | |||||
Iguatu | - | Atlético Cearense | |||||
Sergipe | - | Retrô | |||||
Petrolina | - | Itabaiana | |||||
Capital | - | Anápolis | |||||
Inter de Limeira | - | Água Santa | |||||
Humaitá | - | Rio Branco | |||||
Ríver | - | Altos | |||||
Águia de Marabá | - | Cametá | |||||
Real Noroeste | - | Serra | |||||
Pouso Alegre | - | Patrocinense | |||||
São Raimundo RR | - | Trem | |||||
Hercílio Luz | - | Concordia | |||||
São José EC | - | Santo André | |||||
Cianorte | Postp. | Brasil de Pelotas | |||||
Princesa Solimões | - | Manaus | |||||
Portuguesa RJ | - | Nova Iguaçu | |||||
CSE | - | ASA |
Passo Fundo | Postp. | União RS | |||||
Brasil Farroupilha | Postp. | Veranópolis | |||||
Glória | Postp. | Esportivo | |||||
Cruzeiro RS | Postp. | Gaúcho | |||||
Futebol Com Vida | Postp. | Aimoré | |||||
Lajeadense | Postp. | Bagé | |||||
São Gabriel | Postp. | Pelotas | |||||
Monsoon | Postp. | Inter Santa Maria |
Nacional AC MG | - | Valeriodoce | |||||
Caldense | - | URT |
ABECAT Ouvidorense | - | Santa Helena | |||||
Centro Oeste | - | Grêmio Anápolis |
Paranavaí | - | AA Iguaçu | |||||
Grêmio Maringá | - | Rio Branco PR | |||||
Paraná | - | Apucarana |
Cuiabá | - | Vila Nova |
Palmeiras | - | Santos | |||||
Real Brasília | - | Atlético Mineiro | |||||
RB Bragantino | - | Ferroviária | |||||
Cruzeiro | - | Botafogo |
Athletic Club U20 | - | Atletico-MG U20 | |||||
Tres Coracoes U20 | - | Boston City U20 | |||||
XV de Novembro U20 | - | Coimbra U20 | |||||
Futgol U20 | - | Santarritense U20 | |||||
America MG U20 | - | Betim U20 | |||||
Inter de Minas U20 | - | Contagem U20 |
Arda | - | Botev Plovdiv | |||||
Ludogorets | - | CSKA Sofia |
Maritsa Plovdiv | - | Chernomorets Balchik | |||||
Spartak Varna | - | Lovech | |||||
Bdin | - | Spartak Pleven | |||||
Chernomorets Burgas | - | CSKA 1948 Sofia II |
Riltsi | - | Ustrem Donchevo | |||||
Benkovski Isperih | - | Fratria | |||||
Cherno more II | - | Septemvri Tervel | |||||
Svetkavitsa Tg | - | Dunav ot Ruse II |
Partizan Cherven bryag | - | Drenovets | |||||
Vihar Slavyanovo | - | Juventus Malchika | |||||
Lokomotiv Mezdra | - | Sevlievo | |||||
Akademik Svishtov | - | Pavlikeni | |||||
Levski 2007 | - | Boruna Tsareva livada | |||||
Dunav Lom | Cancelled | Botev Vratsa II | |||||
Lokomotiv GO | - | Etar VT II |
Levski Karlovo | - | Sayana Haskovo | |||||
Beroe II | - | Nesebar | |||||
Yambol 1915 | - | Rodopa Smolyan | |||||
Asenovets | - | Atletik Kuklen | |||||
Gigant Saedinenie | - | Karnobat | |||||
Sekirovo | - | Rozova dolina | |||||
Dimitrovgrad | - | Lokomotiv Plovdiv II | |||||
Sozopol | - | Sokol Markovo |
Vihren Sandanski | Cancelled | Chavdar Etropole | |||||
Rilski sportist | - | Hebar 1918 II | |||||
Botev Ihtiman | - | Pirin Razlog | |||||
Bansko | - | Oborishte | |||||
Kyustendil | - | Slavia Sofia II | |||||
Septemvri Simitli | - | CSKA Sofia II | |||||
Minyor Pernik | - | Vitosha Bistritsa | |||||
Septemvri Sofia II | Postp. | Kostinbrod | |||||
Slivnishki geroy | - | Levski Sofia II | |||||
CSKA 1948 Sofia III | - | Balkan Botevgrad |
RC Bobo-Dioulasso | - | ASFB | |||||
Salitas | - | Rahimo |
HFX Wanderers | - | Cavalry | |||||
Pacific | - | Forge |
Victoria United | - | Mid Isle Mariners | |||||
Port Moody | - | Khalsa | |||||
Umuarama | - | Blues |
Guelph United | - | Burlington | |||||
Simcoe County Rovers | - | Woodbridge Strikers | |||||
Alliance United | - | Sigma | |||||
ProStars | - | Vaughan Azzurri | |||||
Scrosoppi | - | North Toronto Nitros |
Huachipato | - | Unión Española | |||||
Universidad Católica | - | O'Higgins | |||||
Everton | - | Cobresal |
Magallanes | - | Deportes Limache | |||||
San Marcos | - | Santiago Wanderers |
Deportes Rengo | - | Provincial Osorno | |||||
Melipilla | - | Provincial Ovalle | |||||
Linares Unido | - | Fernández Vial | |||||
Concepción | - | Lautaro de Buin |
Tianjin Jinmen Tiger | - | Shanghai Shenhua | |||||
Wuhan Three Towns | - | Shandong Taishan | |||||
Beijing Guoan | - | Meizhou Hakka |
Jiangxi Lushan | 0 | - | 3 | Dalian Zhixing | |||
Nanjing City | - | Chongqing Tongliang Long | |||||
Suzhou Dongwu | - | Guangxi Pingguo Haliao |
Dalian K'un City | 0 | - | 0 | Tai'an Tiankuang | |||
Xi'an Ronghai | 0 | - | 2 | Langfang Glory City | |||
Guangxi Hengchen | 1 | - | 1 | Shanghai Port II | |||
Guangdong GZ-Power | 1 | 70' | 0 | Jiangxi Dark Horse | |||
Hainan Star | 0 | 29' | 0 | Shenzhen Juniors | |||
Rizhao Yuqi | - | Shaanxi Union |
Atlético Bucaramanga | - | Junior | |||||
Millonarios | - | Deportivo Pereira |
Barranquilla | - | Atlético |
Atlético Nacional | - | Deportivo Pereira | |||||
América de Cali | - | Llaneros |
Don Bosco | - | Lubumbashi Sport | |||||
Etoile de Kivu | - | Kuya Sport | |||||
TP Mazembe | - | Vita Club | |||||
Motema Pembe | - | OC Renaissance |
Puntarenas | - | Cartaginés |
Varaždin | - | Rijeka | |||||
Dinamo Zagreb | - | Osijek |
Vukovar | - | Dubrava Zagreb | |||||
Dugopolje | - | Cibalia |
Trnje | - | Dugo Selo | |||||
Mladost Ždralovi | - | Jadran LP | |||||
Radnik Križevci | - | Krk | |||||
Marsonia | - | Hrvace | |||||
Belišće | - | Bjelovar |
Dinamo OO | - | HAŠK | |||||
Samobor | - | Tondach | |||||
NK Lukavec | - | Ponikve | |||||
Zelina | - | Kurilovec | |||||
Segesta Sisak | - | Lučko | |||||
Zagorec | - | Gaj | |||||
Maksimir Zagreb | - | Vrapče Zagreb |
Zagora | - | Omiš | |||||
HNK Zadar | - | RNK Split | |||||
GOŠK Dubrovnik | - | Uskok Klis | |||||
Zmaj Makarska | - | Kamen Ivanbegovina | |||||
Primorac Biograd | - | Neretva Metković | |||||
Junak | - | Sloga Mravince |
Cres | - | Vinodol | |||||
Pomorac Kostrena | - | Buje | |||||
Naprijed Hreljin | - | Kraljevica | |||||
Crikvenica | - | Rudar Labin | |||||
Pazinka | - | Medulin | |||||
Uljanik | - | Halubjan Viškovo | |||||
Nehaj | - | Rovinj |
Slavonija Požega | - | Borac Kneževi Vinogradi | |||||
Sloga Nova Gradiška | - | Slavija Pleternica | |||||
Čepin | - | NAŠK Našice | |||||
Đakovo-Croatia | - | Bedem Ivankovo |
Polet | - | Virovitica | |||||
Pitomača | - | Varteks Varaždin | |||||
Rudar Mursko Središće | - | Dinamo Domašinec | |||||
Međimurje Čakovec | - | Koprivnica | |||||
Podravina Ludbreg | - | Graničar Kotoriba |
Pafos | - | Omonia Nicosia | |||||
APOEL | - | AEK Larnaca | |||||
Anorthosis | - | Aris Limassol |
Baník Ostrava | - | Mladá Boleslav | |||||
Viktoria Plzen | - | Slovacko | |||||
Sparta Prague | - | Slavia Prague |
Hanácká | - | Chrudim | |||||
Líšeň | - | Zbrojovka Brno | |||||
Příbram | - | Vysočina Jihlava |
Loko Vltavín | 4 | - | 0 | Slavia Karlovy Vary | |||
České Budějovice II | 1 | - | 3 | Přeštice |
Jablonec II | 0 | - | 0 | Arsenal Česká Lípa | |||
Sparta Kolín | 5 | - | 0 | Slovan Liberec II | |||
Ústí nad Labem | - | Zápy | |||||
Baník Souš | - | Teplice II | |||||
Sokol Živanice | - | Slovan Velvary |
Třinec | 5 | - | 2 | Hranice | |||
Uherský Brod | - | Znojmo | |||||
Frýdek-Místek | - | Start Brno |
Mariánské Lázně | 3 | - | 2 | Tachov | |||
Petřín Plzeň | 3 | - | 0 | SK Hořovice | |||
Baník Sokolov | 6 | - | 2 | Příbram II | |||
Slavoj Český Krumlov | 0 | - | 0 | Jindřichův Hradec | |||
Aritma Praha | 4 | - | 0 | Rokycany | |||
Doubravka | - | Komárov | |||||
Otava Katovice | - | Jiskra Domažlice II | |||||
Klatovy | - | Spartak Soběslav |
Kladno | 3 | - | 0 | Ostrov | |||
Olympie Březová | 2 | - | 0 | Újezd Praha 4 | |||
Neratovice-Byškovice | 1 | - | 1 | Český Brod | |||
Brandýs nad Labem | 1 | - | 2 | Hřebeč | |||
Louny | - | Štětí | |||||
Slaný | - | Chomutov |
Letohrad | 3 | 42' | 0 | Dobrovice | |||
Slavia Hradec Králové | 6 | - | 1 | Chrudim II | |||
Spoje Praha | 0 | 42' | 2 | Benešov | |||
Kosmonosy | 1 | 42' | 0 | Ústí nad Orlicí |
Ždírec nad Doubravou | 0 | - | 0 | Břeclav | |||
Dálnice Speřice | - | Havlíčkův Brod | |||||
Stará Říše | - | Žďár nad Sázavou |
Skaštice | - | Vsetín | |||||
Viktorie Přerov | - | TJ Holesov | |||||
Šternberk | - | Strání | |||||
Nové Sady | - | Tatran Všechovice |
Vratimov | 0 | 42' | 0 | Šumperk | |||
Jeseník | - | Beskyd Frenštát | |||||
Vítkovice | - | Valašské Meziříčí |
Slavia Praha U19 | 3 | 63' | 1 | Mladá Boleslav U19 | |||
Slovácko U19 | 1 | 75' | 0 | Pardubice U19 | |||
Frýdek-Místek U19 | 1 | 67' | 0 | Dukla Praha U19 | |||
Zbrojovka Brno U19 | 1 | 25' | 0 | Slovan Liberec U19 | |||
Baník Ostrava U19 | 1 | 23' | 0 | Vysočina Jihlava U19 | |||
Sparta Praha U19 | - | Sigma Olomouc U19 | |||||
Karviná U19 | - | České Budějovice U19 | |||||
Viktoria Plzeň U19 | - | Zlín U19 |
Baník Ostrava | - | Horní Heršpice | |||||
Slovan Liberec | - | Slavia Praha | |||||
Pardubice | - | Viktoria Plzeň |
SønderjyskE | - | AaB |
FA 2000 | - | Thisted | |||||
Skive | - | HIK | |||||
Fremad Amager | - | Brabrand | |||||
Aarhus Fremad | - | AB | |||||
Middelfart | - | Nykøbing |
Ishøj | - | VSK Århus | |||||
Vejgaard | - | Vanløse | |||||
Young Boys | - | Lyseng | |||||
SfB-Oure | - | Holstebro |
Køge | - | Brøndby | |||||
AGF | - | Nordsjælland |
Al Mokawloon | - | Al Ittihad | |||||
Baladiyyat Al Mehalla | - | Al Ahly | |||||
Al Masry | - | Pyramids |
Firpo | - | Isidro Metapán | |||||
Alianza | - | Once Deportivo |
Fulham | - | Manchester City | |||||
AFC Bournemouth | - | Brentford | |||||
Everton | - | Sheffield United | |||||
Newcastle United | - | Brighton & Hove Albion | |||||
Tottenham Hotspur | - | Burnley | |||||
West Ham United | - | Luton Town | |||||
Wolverhampton Wanderers | - | Crystal Palace | |||||
Nottingham Forest | - | Chelsea |
Gateshead | - | Solihull Moors |
Milton Keynes Dons | - | Crawley Town |
Arsenal U21 | - | Chelsea U21 | |||||
Reading U21 | - | Nottingham Forest U21 |
Arsenal U18 | 1 | 22' | 0 | Chelsea U18 | |||
Aston Villa U18 | 0 | 22' | 0 | Leicester City U18 | |||
Reading U18 | 0 | 22' | 1 | Crystal Palace U18 | |||
West Ham United U18 | 0 | 24' | 0 | Tottenham Hotspur U18 | |||
Southampton U18 | - | West Bromwich Albion U18 | |||||
Derby County U18 | - | Liverpool U18 | |||||
Norwich City U18 | - | Brighton U18 |
Crewe Alexandra U21 | - | Charlton Athletic U21 |
Flora | - | Vaprus | |||||
Kuressaare | - | Tammeka |
Paide II | 1 | HT | 0 | JK Tabasalu | |||
Tartu Welco | - | Laagri | |||||
FC Tallinn | - | Tallinna Kalev II |
Green Mamba | - | Rangers | |||||
Young Buffaloes | - | Madlenya | |||||
Mbabane Swallows | - | Ezulwini United | |||||
Manzini Wanderers | - | Highlanders | |||||
Manzini Sea Birds | - | Royal Leopards | |||||
Denver Sundowns | - | Nsingizini Hotspurs | |||||
Moneni Pirates | - | Illovo |
Awassa Kenema | - | Sidama Bunna | |||||
Dicha SC | - | Ethiopia Bunna |
France U17 | - | England U17 | |||||
Norway U17 W | - | Sweden U17 W |
GFK Yalta | - | Gvardiya | |||||
Inkomport | - | Alushta-Crimea | |||||
Ocean Kerch | - | Kyzyltash | |||||
TSK Simferopol | - | Sparta-KT |
KÍ II | - | Suduroy | |||||
NSÍ II | - | B36 II | |||||
Víkingur II | - | Hoyvík |
Haka | - | SJK | |||||
Oulu | - | Gnistan | |||||
Inter Turku | - | HJK |
PPS / Old Stars | - | TuPS |
Sochaux | TBA | Angers |
Andrézieux | - | Pays de Grasse | |||||
Fréjus St-Raphaël | - | Chamalières | |||||
Hyères | - | Cannes | |||||
Jura Sud | - | Bourgoin-Jallieu | |||||
Olympique d'Alès | - | Toulouse II | |||||
Toulon | - | Le Puy Foot | |||||
Thonon Évian | - | Aubagne |
Bergerac | - | Avoine OCC | |||||
La Roche VF | - | Trélissac | |||||
Saumur | - | Angers SCO II | |||||
Paris 13 Atletico | - | Blois | |||||
Romorantin | - | Angoulême | |||||
St-Pryvé St-Hilaire | - | Bourges Foot 18 | |||||
Les Herbiers | - | Libourne |
Vire | - | Borgo | |||||
Aubervilliers | - | Granville | |||||
Chambly-Oise | - | Beauvais | |||||
Racing | - | Guingamp II | |||||
Stade Briochin | - | Châteaubriant | |||||
Saint-Malo | - | Boulogne | |||||
Lorient II | - | Dinan Léhon |
Auxerre II | - | Bourg-Péronnas | |||||
Biesheim | - | Créteil-Lusitanos | |||||
Fleury | - | Mâcon | |||||
Haguenau | - | FC 93 Bobigny BG | |||||
Feignies Aulnoye | - | Racing Besançon | |||||
Olympique St Quentin | - | Furiani-Agliani | |||||
Wasquehal | - | Colmar |
PSG | - | Paris FC |
Sioni | - | Aragvi Dusheti | |||||
WIT Georgia | - | Lokomotivi Tbilisi | |||||
Dinamo Tbilisi II | - | Kolkheti Khobi | |||||
Spaeri | - | Gareji | |||||
Shturmi | - | Rustavi |
Dinamo Batumi | - | Telavi |
RB Leipzig | - | Werder Bremen | |||||
Freiburg | - | Heidenheim | |||||
Borussia M'gladbach | - | Eintracht Frankfurt | |||||
FC Cologne | - | Union Berlin | |||||
Mainz | - | Borussia Dortmund |
Schalke 04 | - | Hansa Rostock | |||||
Hertha Berlin | - | Kaiserslautern | |||||
Nürnberg | - | Elversberg | |||||
Holstein Kiel | - | Fortuna Düsseldorf |
Viktoria Köln | - | Jahn Regensburg | |||||
Ingolstadt | - | Lübeck | |||||
Unterhaching | - | Dynamo Dresden | |||||
Arminia Bielefeld | - | Hallescher FC | |||||
Borussia Dortmund II | - | Ulm | |||||
Waldhof Mannheim | - | Sandhausen |
Hannover 96 II | - | Eimsbütteler TV | |||||
Jeddeloh | - | Spelle-Venhaus | |||||
Drochtersen / Assel | - | Kilia Kiel |
Schott Mainz | - | Balingen | |||||
Hessen Kassel | - | Koblenz | |||||
Mainz 05 II | - | Kickers Offenbach | |||||
TSV Steinbach | - | Homburg | |||||
Stuttgarter Kickers | - | SGV Freiberg | |||||
Aalen | - | Astoria Walldorf | |||||
Eintracht Frankfurt II | - | Stuttgart II | |||||
Hoffenheim II | - | FSV Frankfurt | |||||
Barockstadt Fulda-Lehn. | - | Bahlinger SC |
Düren Merzenich | - | Alemannia Aachen | |||||
Gütersloh | - | Köln II | |||||
Fortuna Düsseldorf II | - | Rödinghausen | |||||
Fortuna Köln | - | Schalke 04 II | |||||
Rot Weiss Ahlen | - | Borussia M'gladbach II | |||||
1. FC Bocholt | - | Wuppertaler SV |
Greuther Fürth II | - | Bayern München II | |||||
Ansbach | - | Schweinfurt | |||||
Schalding-Heining | - | Würzburger Kickers | |||||
Vilzing | - | Türkgücü München | |||||
Augsburg II | - | Eintracht Bamberg | |||||
Illertissen | - | Buchbach | |||||
Aubstadt | - | Viktoria Aschaffenburg |
Plauen | - | Krieschow | |||||
Arnstadt | - | Ludwigsfelde | |||||
Union Sandersdorf | - | Auerbach | |||||
Bischofswerdaer FV | - | VfL Halle | |||||
SC Freital | - | Motor Marienberg | |||||
Germania Halberstadt | - | Magdeburg II |
Oberneuland | - | Brinkumer SV | |||||
ESC Geestemünde | - | OSC Bremerhaven | |||||
Leher TS | - | Vahr-Blockdiek | |||||
Blumenthaler SV | - | Komet Arsten | |||||
Hemelingen | - | TuRa Bremen | |||||
BTS Neustadt | - | Werder Bremen II | |||||
Vatan Sport Bremen | - | Woltmershausen | |||||
Aumund-Vegesack | - | Union Bremen |
Tennis Borussia | - | Lichtenberg | |||||
Rostocker FC | - | RSV Eintracht |
Düneberg | - | Niendorfer TSV | |||||
Buchholz | - | Harksheide | |||||
Sasel | - | Rugenbergen |
Meppen II | - | Schöningen | |||||
Atlas Delmenhorst | - | Arminia Hannover | |||||
Ramlingen / Ehlershausen | - | Lupo-Martini | |||||
Eintracht Celle | - | Schwarz-Weiß Rehden |
Bordesholm | - | Preußen Reinfeld | |||||
Weiche Flensburg II | - | Lübeck II | |||||
Dornbreite Lübeck | - | Nordmark Satrup | |||||
Hohenwestedt | - | Heider SV | |||||
Oldenburger SV | - | Eichede |
Weidenhausen | - | 1905 Marburg | |||||
Dietkirchen | - | Viktoria Griesheim | |||||
Bayern Alzenau | - | FC Gießen | |||||
Waldgirmes | - | Hanau 93 | |||||
Fernwald | - | Baunatal | |||||
FC 1906 Erlensee | - | Türk Gücü Friedberg | |||||
1960 Hanau | - | SV Steinbach |
Wormatia Worms | - | Auersmacher | |||||
Eintracht Trier | - | Pirmasens | |||||
Rot-Weiß Koblenz | - | Pfeddersheim | |||||
Mechtersheim | - | Gonsenheim | |||||
Kaiserslautern II | - | Diefflen | |||||
FV Engers 07 | - | Morlautern | |||||
Karbach | - | Dudenhofen |
Gebenbach | - | Abtswind | |||||
Jahn Regensburg II | - | Coburg | |||||
Würzburger FV | - | Bayern Hof | |||||
Ammerthal | - | ATSV Erlangen |
Rain / Lech | - | Kottern | |||||
Dachau | - | Gundelfingen | |||||
Landsberg | - | Pipinsried | |||||
Deisenhofen | - | Sonthofen | |||||
1860 München II | - | Kirchanschöring | |||||
Schwaben Augsburg | - | Erlbach | |||||
Nördlingen | - | Ismaning |
SGS Essen | 1 | 29' | 0 | Köln | |||
MSV Duisburg | - | Bayer Leverkusen |
Eintracht Frankf U19 | 0 | 62' | 1 | 1860 München U19 | |||
Sandhausen U19 | 0 | 70' | 3 | Kaiserslautern U19 | |||
Hamburger SV U19 | - | St. Pauli U19 | |||||
RB Leipzig U19 | - | Werder Bremen U19 | |||||
Dynamo Dresden U19 | - | Hertha BSC U19 | |||||
Osnabrück U19 | - | Eintracht Braunsch U19 | |||||
Wolfsburg U19 | - | Meppen U19 | |||||
Carl Zeiss Jena U19 | - | Union Berlin U19 | |||||
Greuther Fürth U19 | - | Ingolstadt U19 | |||||
Arminia Bielefeld U19 | - | Alemannia Aachen U19 | |||||
Augsburg U19 | - | Nürnberg U19 | |||||
Bayer Leverkusen U19 | - | Viktoria Köln U19 | |||||
MSV Duisburg U19 | - | Köln U19 | |||||
Paderborn U19 | - | Borussia Dortmund U19 | |||||
Verl U19 | - | Bochum U19 | |||||
Wuppertaler SV U19 | - | Borussia M'bach U19 | |||||
Stuttgart U19 | - | Bayern München U19 | |||||
Hansa Rostock U19 | - | Hannover 96 U19 | |||||
Heidenheim U19 | - | Karlsruher SC U19 |
Manchester 62 | - | Europa Point |
Atromitos | - | Asteras Tripolis | |||||
OFI | - | Panaitolikos | |||||
Panserraikos | - | Kifisia | |||||
PAS Giannina | - | Volos NFC |
Levadiakos | - | Larissa |
Dynamo Le Moule | - | Solidarité Scolaire | |||||
Cambrefort | - | Gosier | |||||
Juventus Sainte-Anne | - | Phare du Canal | |||||
La Gauloise | - | USBM | |||||
Jeunesse Evolution | - | Amical Club | |||||
Sporting Baie-Mahault | - | Siroco Les Abymes | |||||
Moulien | - | CERFA |
Mixco | - | Municipal |
Marathón | - | Génesis | |||||
Motagua | - | Olimpia |
MTK | - | Puskás | |||||
Zalaegerszeg | - | Paks | |||||
Diósgyőr | - | Ferencváros |
Pécsi MFC | - | Soroksár SC |
DEAC | - | Debrecen II |
ÍA | - | Vestri | |||||
Valur | - | KA |
KFG | - | Haukar | |||||
KFA | - | Víkingur Ólafsvík | |||||
Völsungur | - | Selfoss | |||||
Thróttur Vogar | - | Höttur / Huginn | |||||
Kormákur / Hvöt | - | Reynir | |||||
KFR Aegir | - | KF | |||||
Kormakur/Hvot | - | Reynir |
Yokohama F. Marinos | 0 | 27' | 1 | Al Ain |
Portugal U16 | - | Switzerland U16 | |||||
Ireland U16 | - | Austria U16 |
Shimizu S-Pulse | - | Honda |
Rewa | - | Auckland City | |||||
Solomon Warriors | - | Hekari United |
Shams Azar Qazvin | - | Malavan | |||||
Mes Rafsanjan | - | Sepahan | |||||
Havadar | - | Persepolis | |||||
Aluminium Arak | - | Sanat Naft | |||||
Tractor | - | Gol Gohar |
Kryvbas 2020 U19 | Postp. | Zhytomyr U19 | |||||
Ch. Odessa U19 | - | Metalist 1925 U19 | |||||
Oleksandriya U19 | - | Dnipro-1 U19 |
Hapoel Tel Aviv | - | Ashdod | |||||
Hapoel Jerusalem | - | Beitar Jerusalem | |||||
Maccabi Petah Tikva | - | Hapoel Petah Tikva | |||||
Maccabi Netanya | - | Hapoel Hadera | |||||
Maccabi Haifa | - | Maccabi Tel Aviv |
Napoli | - | Bologna | |||||
AC Milan | - | Cagliari |
Cagliari U19 | 2 | 64' | 0 | Genoa U19 | |||
Lazio U19 | - | Internazionale U19 | |||||
Atalanta U19 | - | Verona U19 | |||||
Sampdoria U19 | - | Empoli U19 |
Salernitana U19 | 1 | 72' | 3 | Cesena U19 | |||
Ternana U19 | 2 | 73' | 2 | Bari U19 | |||
Brescia U19 | - | Südtirol U19 | |||||
Cremonese U19 | - | Cittadella U19 | |||||
Vicenza U19 | - | Como U19 | |||||
Padova U19 | - | Alessandria U19 | |||||
Parma U19 | - | Reggiana U19 | |||||
Renate U19 | - | AlbinoLeffe U19 | |||||
Udinese U19 | - | SPAL U19 | |||||
Venezia U19 | - | FeralpiSalò U19 | |||||
Ascoli U19 | - | Spezia U19 | |||||
Benevento U19 | - | Cosenza U19 | |||||
Crotone U19 | - | Perugia U19 | |||||
Palermo U19 | - | Monopoli U19 | |||||
Pisa U19 | - | Napoli U19 | |||||
Virtus Entella U19 | - | Pescara U19 |
Caldiero Terme | - | Union Clodiense |
Atalanta II | - | Legnago Salus | |||||
Casertana | - | Audace Cerignola | |||||
Perugia | - | Rimini | |||||
Taranto | - | Picerno | |||||
Triestina | - | Giana Erminio | |||||
Pescara | - | Juventus II | |||||
Juve Stabia | - | Mantova |
Kyoto Sanga | 2 | - | 3 | Avispa Fukuoka | |||
Júbilo Iwata | 0 | - | 3 | Sagan Tosu | |||
Albirex Niigata | 2 | - | 4 | Urawa Reds | |||
Shonan Bellmare | 0 | - | 0 | Machida Zelvia | |||
Kawasaki Frontale | 3 | - | 0 | Consadole Sapporo | |||
Nagoya Grampus | 0 | - | 1 | Gamba Osaka | |||
Cerezo Osaka | 1 | - | 4 | Vissel Kobe | |||
Tokyo | 3 | - | 3 | Kashiwa Reysol |
Shimizu S-Pulse | 4 | - | 0 | Kagoshima United | |||
Vegalta Sendai | 2 | - | 1 | ThespaKusatsu Gunma |
Elfen Saitama | 1 | - | 2 | Tokyo Verdy Beleza | |||
Sanfrecce Hiroshima | 0 | - | 2 | Omiya Ardija Ventus |
Atyrau | Cancelled | Aksu | |||||
Arys | - | Zhetysu |
Bidco United | 2 | 72' | 2 | Homeboyz | |||
Nzoia Sugar | 1 | 21' | 0 | KCB | |||
Kariobangi Sharks | - | Sofapaka | |||||
Gor Mahia | - | Shabana | |||||
Bandari | - | Posta Rangers | |||||
Ulinzi Stars | - | Muhoroni Youth | |||||
Ulinzi Stars | - | Wazito |
Nairobi United | - | Mombasa Stars | |||||
Silibwet | 0 | 29' | 1 | Assad | |||
Luanda Villa | 1 | 21' | 0 | Darajani Gogo | |||
Dimba Patriots | - | Migori Youth | |||||
Mwatate United | TBA | Migori Youth | |||||
Gusii | TBA | Vihiga United |
Al Arabi | - | Al Salmiyah | |||||
Kuwait SC | - | Al Nasar |
Safa | - | Al Ansar | |||||
Al Ansar | - | Safa |
Lifofane | - | Lioli | |||||
LMPS | - | Naughty Boys | |||||
Liphakoe | - | Manonyane | |||||
Likila United | - | ACE Maseru |
Hang Sai | - | Cheng Fung | |||||
Lun Lok | - | Benfica |
Teteks | - | Ohrid Lihnidos | |||||
Besa Dobërdoll | - | Bashkimi Kumanovo | |||||
Pelister | - | Pobeda | |||||
Aresimi | - | Osogovo | |||||
Skopje | - | Belasica | |||||
Vardar Negotino | - | Novaci | |||||
Karaorman Struga | - | Kamenica Sasa | |||||
Kozhuf Gevgelija | - | Detonit Plachkovica |
Moyale Barracks | - | Chitipa United | |||||
CIVO United | - | Bangwe All Stars | |||||
Mighty Wanderers | - | Karonga United | |||||
FOMO | - | Baka City | |||||
MAFCO | - | Nyasa Big Bullets |
PDRM | 0 | HT | 1 | Kedah | |||
Sri Pahang | - | Kelantan United | |||||
Terengganu | - | Perak |
ASKO | - | Djoliba | |||||
Bougouni | - | Bakaridjan | |||||
USC Kita | - | Koro | |||||
Binga | - | Police |
Tevragh-Zeïne | - | Chemal |
ASVP | - | ASPL 2000 |
América | - | Pachuca | |||||
Toluca | - | Guadalajara |
CDS Tampico Madero | - | Deportiva Venados | |||||
Durango | - | Gavilanes FC Matamoros | |||||
Racing Porto Palmeiras | - | Irapuato | |||||
Los Cabos United | - | Tecos |
Deportivo Ayense | - | Aguacateros CDU |
CSF Bălți | - | Dacia-Buiucani | |||||
Univer-Oguzsport | - | Speranța Drochia | |||||
Saksan | - | Olimp Comrat | |||||
Spartanii Selemet | - | Iskra | |||||
Victoria Bardar | - | Speranis Nisporeni | |||||
Milsami | - | Petrocub | |||||
Zimbru | - | Sheriff | |||||
Speranța Drochia | TBA | Olimp Comrat | |||||
Univer Comrat | - | Drochia |
Khovd | 1 | - | 2 | Khangarid | |||
Khoromkhon | - | Deren |
Koninklijke HFC | - | HHC | |||||
GVVV | - | Spakenburg | |||||
Scheveningen | - | Almere City II | |||||
AFC | - | ACV | |||||
Rijnsburgse Boys | - | Lisse | |||||
ADO '20 | - | Kozakken Boys | |||||
Sparta Rotterdam II | - | Quick Boys | |||||
Katwijk | - | Excelsior Maassluis | |||||
De Treffers | - | Noordwijk |
Eemdijk | - | DEM | |||||
Rijnvogels | - | Urk | |||||
Harkemase Boys | - | Sparta Nijkerk | |||||
IJsselmeervogels | - | DOVO | |||||
DVS '33 | - | ODIN '59 | |||||
USV Hercules | - | RKAV Volendam | |||||
HSC '21 | - | Genemuiden | |||||
Hoogeveen | - | Staphorst |
HSV Hoek | - | OSS '20 | |||||
Kloetinge | - | SteDoCo | |||||
TEC | - | Barendrecht | |||||
GVV Unitas | - | OJC Rosmalen | |||||
UNA | - | Sportlust '46 |
Go Ahead Eagles U21 | - | PEC Zwolle U21 | |||||
Groningen II | - | NEC U21 | |||||
Cambuur U21 | - | Twente / Heracles U21 | |||||
De Graafschap U21 | - | Feyenoord U21 |
Ajax U18 | - | AZ U18 |
ADO Den Haag | - | Ajax | |||||
AZ | - | Heerenveen | |||||
Twente | - | Telstar | |||||
Feyenoord | - | Utrecht | |||||
PEC Zwolle | - | Fortuna Sittard | |||||
PSV | - | Excelsior |
North Wellington | - | Western Suburbs | |||||
Melville United | - | Western Springs | |||||
Hamilton Wanderers | - | Birkenhead United | |||||
Napier City Rovers | - | Petone |
Molde | - | Rosenborg |
Lyn | - | Levanger | |||||
Aalesund | - | Valerenga | |||||
Bryne | - | Mjøndalen | |||||
Kongsvinger | - | Raufoss | |||||
Moss | - | Stabæk | |||||
Åsane | - | Start | |||||
Ranheim | - | Egersund | |||||
Sogndal | - | Sandnes Ulf |
Sotra | - | Lysekloster | |||||
Arendal | - | Kvik Halden | |||||
Eik IF Tønsberg | - | Jerv | |||||
Notodden | - | Fløy-Flekkerøy |
Tromsdalen | - | Gjøvik-Lyn | |||||
Ullensaker / Kisa | - | Follo | |||||
Eidsvold | - | Strindheim |
Rosenborg | - | Åsane | |||||
Kolbotn | - | Lyn | |||||
Stabæk | - | Røa | |||||
Arna-Bjørnar | - | Brann |
Viking FK | - | KIL / Hemne | |||||
Arna-Bjørnar | TBA | Øvrevoll Hosle |
Førde | - | Djerv | |||||
Askøy | - | Frøya | |||||
Bjarg | - | Sandviken | |||||
Haugesund II | - | Loddefjord | |||||
Årdal | - | Os | |||||
Brodd | - | Vigør | |||||
Pors Grenland | - | Mandalskameratene | |||||
Sola | - | IF Fram | |||||
Nordstrand | - | Åssiden IF | |||||
Frigg | - | Ullern | |||||
Asker | - | Oppsal | |||||
Lillestrøm II | - | Tiller | |||||
Surnadal | - | Nardo | |||||
Verdal | - | Melhus | |||||
Kristiansund II | - | Lokomotiv Oslo | |||||
Bjorkelangen | - | Hødd II | |||||
Gjelleråsen | - | Skjetten | |||||
IF Ready | - | Funnefoss / Vormsund | |||||
Spjelkavik | - | Skedsmo | |||||
Fredrikstad II | 0 | 28' | 1 | Skjervøy | |||
HamKam II | - | Ulfstind | |||||
Innstranden | - | Harstad | |||||
Elverum | - | Fyllingsdalen | |||||
Fløya | - | Sprint-Jeløy |
Sportivo Trinidense | - | Nacional Asunción | |||||
Sportivo Luqueño | - | Sportivo Ameliano |
Deportivo Recoleta | - | Sportivo San Lorenzo | |||||
Pastoreo | - | Encarnación |
Sport Boys | - | Comerciantes Unidos | |||||
Cusco | - | Carlos Mannucci | |||||
Sport Huancayo | - | Alianza Lima | |||||
César Vallejo | - | Los Chankas |
Deportivo Municipal | - | Santos | |||||
Academia Cantolao | Postp. | UCV Moquegua | |||||
Alianza Universidad | Postp. | San Marcos | |||||
Ayacucho | Postp. | Deportivo Coopsol | |||||
Deportivo Binacional | Postp. | Comerciantes | |||||
Deportivo Llacuabamba | Postp. | Pirata | |||||
Universidad San Martín | Postp. | Deportivo Municipal |
Barreirense | - | Morabeza | |||||
FC Derby | - | Ultramarina | |||||
Juventude | - | ACA | |||||
Sanjoanenses | - | Boavista da Praia | |||||
Varandinha | - | Palmeira |
Loyola | 8 | - | 0 | Manila Montet | |||
Manila Digger | 0 | 14' | 1 | United City | |||
Garelli United | - | Tuloy |
Górnik Zabrze | - | Stal Mielec | |||||
Jagiellonia Białystok | - | Korona Kielce | |||||
Rakow Czestochowa | - | Pogon Szczecin |
Chrobry Głogów | - | Resovia Rzeszów | |||||
Wisła Kraków | - | Lechia Gdańsk | |||||
Stal Rzeszów | - | Nieciecza |
Chojniczanka Chojnice | - | Polonia Bytom | |||||
Zagłębie Lubin II | - | Wisła Puławy | |||||
Hutnik Kraków | - | Lech Poznań II | |||||
Kalisz | - | Kotwica Kołobrzeg | |||||
Sandecja Nowy Sącz | - | Olimpia Elbląg |
Legia Warszawa II | - | Victoria Sulejówek | |||||
Olimpia Zambrów | - | Warta Sieradz | |||||
Mławianka Mława | - | Pilica Białobrzegi | |||||
Pelikan Łowicz | - | Łomża | |||||
Bełchatów | - | Wikielec | |||||
Concordia Elbląg | - | Unia Skierniewice |
Pogoń Szczecin II | - | Noteć Czarnków | |||||
Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Świt Skolwin | |||||
Flota Świnoujście | - | Unia Solec Kujawski | |||||
Błękitni Stargard | - | Vineta Wolin | |||||
Elana Toruń | - | Unia Swarzędz | |||||
Starogard Gdański | - | Gedania Gdańsk |
Śląsk Wrocław II | - | Kluczbork | |||||
Górnik Zabrze II | - | Lechia Zielona Góra | |||||
Odra Bytom Odrzański | - | Karkonosze Jelenia Góra | |||||
Goczałkowice Zdrój | - | Rekord Bielsko-Biała | |||||
Górnik Polkowice | - | Pawłowice Śląskie | |||||
Starowice Dolne | - | Carina Gubin | |||||
Warta Gorzów | - | Stilon Gorzów | |||||
Gwarek Tarnowskie Góry | - | Raków Częstochowa II | |||||
Unia Turza Śląska | - | Ślęza Wrocław |
Wieczysta Kraków | - | Sokół Sieniawa | |||||
Avia Świdnik | - | Wiślanie Jaśkowice | |||||
Wisłoka Dębica | - | Podhale Nowy Targ | |||||
Orlęta Radzyń Podlaski | - | Czarni Połaniec | |||||
Chełmianka Chełm | - | Garbarnia Kraków | |||||
KSZO 1929 | - | Siarka Tarnobrzeg |
Korona Kielce U19 | - | Warta Poznań U19 | |||||
Polonia Warszawa U19 | 0 | 28' | 0 | Pogoń Szczecin U19 | |||
Lech Poznań U19 | 0 | 28' | 0 | Widzew Łódź U19 | |||
Odra Opole U19 | - | Sandecja Nowy Sącz U19 | |||||
Cracovia U19 | - | Górnik Zabrze U19 |
UKS Łódź | - | Śląsk Wrocław | |||||
Akademia Piłkarska LG | - | GKS Katowice | |||||
Medyk Konin | - | Pogoń Szczecin | |||||
Pogoń Tczew | - | Górnik Łęczna |
Portimonense | - | Rio Ave | |||||
Vizela | - | Estrela | |||||
Estoril | - | Sporting Lisbon | |||||
Vitoria Guimaraes | - | Sporting Braga |
Torreense | - | Feirense | |||||
Vilaverdense | - | Penafiel |
Istiklol | - | Ravshan |
Benfica U19 | 1 | 28' | 0 | Porto U19 | |||
Marítimo U19 | 0 | 29' | 0 | Chaves U19 | |||
Sporting Braga U19 | 1 | 28' | 0 | Farense U19 | |||
Lusitânia U19 | - | Belenenses U19 | |||||
Boavista U19 | - | Lusitânia Lourosa U19 | |||||
Rio Ave U19 | - | Paços de Ferreira U19 | |||||
Gil Vicente U19 | - | Vizela U19 | |||||
Beira-Mar U19 | - | Torreense U19 | |||||
Académica U19 | - | Vitória Setúbal U19 | |||||
Famalicão U19 | - | Academico Viseu U19 | |||||
Sporting CP U19 | - | Vitória Guimarães U19 | |||||
Alverca U19 | - | Estoril Praia U19 |
Damaiense | - | Sporting CP | |||||
Torreense | - | Sporting Braga | |||||
SL Benfica | - | Racing Seixal | |||||
Marítimo | - | Valadares Gaia | |||||
Ouriense | - | Vilaverdense | |||||
Famalicão | - | Albergaria |
FCSB | - | CFR Cluj |
Metaloglobus | 1 | - | 1 | Argeș | |||
Dumbrăviţa | 1 | - | 1 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||
Unirea Dej | 1 | - | 0 | Alexandria | |||
Chindia Târgovişte | 3 | - | 0 | Slatina | |||
Progresul Spartac | 3 | - | 1 | Tunari | |||
CSA Steaua Bucureşti | 2 | - | 0 | Concordia Chiajna | |||
Mioveni | 1 | 73' | 1 | Corvinul Hunedoara | |||
Csikszereda | 0 | 75' | 0 | AS FC Buzău | |||
Unirea Slobozia | 0 | 72' | 0 | 1599 Şelimbăr |
Rubin Kazan | - | Rostov | |||||
Spartak Moscow | - | Krasnodar | |||||
Zenit | - | CSKA Moscow | |||||
Baltika | - | Dinamo Moscow |
Arsenal Tula | - | Neftekhimik |
Veles | - | Ufa | |||||
Tekstilshchik | - | Khimik Dzerzhinsk | |||||
Volga Ulyanovsk | - | Spartak Kostroma | |||||
Chelyabinsk | - | Chayka | |||||
Metallurg Lipetsk | - | Rotor Volgograd | |||||
Rodina Moskva II | - | Krasnodar II | |||||
Torpedo Miass | - | Irtysh Omsk | |||||
Kaluga | - | Mashuk-KMV | |||||
Dinamo Bryansk | - | Avangard Kursk | |||||
Murom | - | Novosibirsk |
Forte Taganrog | - | Astrakhan | |||||
Nart Cherkessk | - | Spartak Nal'chik | |||||
Kuban Pavlovskaya | - | Stroitel Kamensk-Shakht. | |||||
Angusht | - | Sevastopol | |||||
Rubin Yalta | - | Dinamo Stavropol | |||||
Dynamo Makhachkala II | - | Rostov II | |||||
Druzhba | - | Biolog |
Sochi | - | Spartak Moskva II |
Dinamo Vladivostok | - | Khimki II | |||||
SKA Khabarovsk II | - | Zenit Penza |
Krylya Sovetov II | 0 | 27' | 0 | Dinamo Barnaul | |||
Orenburg II | - | Uralets Nizhnyi Tagil | |||||
Lada Tolyatti | - | Akron II | |||||
Volna Nizhegorodskaya | - | Ural II | |||||
Nosta | - | Rubin Kazan II | |||||
Nizhny Novgorod II | - | Amkar Perm |
Yenisey | - | Zenit | |||||
Zvezda Perm | - | Rostov | |||||
Lokomotiv Moskva | - | Chertanovo | |||||
Ryazan | - | Dinamo Moskva |
Gorilla | - | Mukura | |||||
Etoile de l'Est | - | Bugesera | |||||
Sunrise | - | Marine | |||||
Kiyovu Sports | - | Rayon Sports |
Tre Penne | - | Cosmos | |||||
Murata | - | La Fiorita |
Al Raed | - | Al Tai | |||||
Al Hilal | - | Al Hazm | |||||
Al Shabab | - | Al Ahli |
Celtic | - | Rangers | |||||
Hearts | - | Dundee | |||||
St. Mirren | - | Kilmarnock | |||||
Livingston | - | St. Johnstone | |||||
Ross County | - | Motherwell |
Hamilton Academical | - | Alloa Athletic | |||||
Inverness CT | - | Montrose |
Stirling Albion | - | Dumbarton | |||||
Peterhead | - | Spartans |
East Kilbride | - | Stranraer |
Sinđelić Beograd | - | Studentski Grad | |||||
Teleoptik | - | Radnički Obrenovac | |||||
Brodarac | - | Padinska Skela | |||||
Zlatibor Čajetina | - | Vrelo Sport | |||||
Mladi Radnik | - | Sloga Petrovac | |||||
Sloga Požega | - | Mihajlovac | |||||
Budučnost Krušik | - | Omladinac Zablaće | |||||
FAP | - | Takovo | |||||
Real Podunavci | - | Tutin | |||||
Rad Beograd | - | BASK | |||||
Polet Dorćol | - | Zemun | |||||
Jošanica | - | Borac Čačak | |||||
Budućnost Dobanovci | - | Jedinstvo Surčin | |||||
Radnički Svilajnac | - | Trayal Kruševac | |||||
1. Maj Ruma | - | Naftagas | |||||
Bačka Palanka | - | Kikinda | |||||
Radnički Zrenjanin | - | Sloven Ruma | |||||
Sinđelić Niš | - | Pčinja Trgovište | |||||
Bečej | - | Borac Šajkaš | |||||
Djerdap Kladovo | - | Budućnost Popovac | |||||
Dunav Prahovo | - | Jedinstvo Paraćin | |||||
Jedinstvo Kruševac | - | Meševo |
Young Lions | 1 | 29' | 1 | DPMM |
Podbrezová | - | Slovan Bratislava | |||||
Ružomberok | - | Zilina | |||||
Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | |||||
Zemplín Michalovce | - | Zlaté Moravce | |||||
Skalica | - | FC Košice |
Lipany | - | Svidník | |||||
Stará Ľubovňa | - | Baník Kalinovo | |||||
Vranov nad Topľou | - | Slávia TU Košice |
Galanta | - | Fomat Martin | |||||
Baník Lehota p.Vtáčnikom | - | Slovan Duslo Šaľa | |||||
Malacky | - | Veľké Ludince | |||||
MFK Zvolen | - | Rača | |||||
Častkovce | - | Nové Mesto nad Váhom |
Slovan Bratislava | - | Dukla Banská Bystrica | |||||
Ružomberok | - | Spartak Trnava | |||||
Tatran Prešov | - | GFC Regionálna akadémia | |||||
Žilina | - | Petržalka |
Jazeera | TBA | Midnimo |
Polokwane City | - | Sekhukhune United | |||||
Moroka Swallows | - | Stellenbosch | |||||
Mamelodi Sundowns | - | Royal AM | |||||
Orlando Pirates | - | Richards Bay |
Mamelodi Sundowns U23 | 6 | - | 0 | Swallows U23 | |||
AmaZulu U23 | 1 | - | 5 | SuperSport United U23 | |||
Cape Town City U23 | 1 | - | 0 | Kaizer Chiefs U23 | |||
Chippa United U23 | - | TS Galaxy U23 | |||||
Polokwane City U23 | 2 | - | 1 | Orlando Pirates U23 | |||
Richards Bay U23 | 3 | - | 1 | Cape Town Spurs U23 | |||
Sekhukhune United U23 | 3 | - | 3 | Royal AM U23 | |||
Stellenbosch U23 | 0 | HT | 2 | Golden Arrows U23 |
Incheon United | 1 | - | 2 | Seoul | |||
Daegu | 2 | 29' | 2 | Gwangju | |||
Gangwon | 0 | 29' | 2 | Daejeon Hana Citizen |
Busan IPark | 2 | - | 3 | Chungnam Asan | |||
Suwon Bluewings | 0 | 29' | 0 | Cheonan City | |||
Ansan Greeners | 0 | 29' | 0 | Seoul E-Land |
Siheung Citizen | 0 | - | 2 | Gangneung City | |||
Chuncheon | 3 | - | 2 | Gyeongju HNP | |||
Ulsan Citizen | 0 | 28' | 0 | Changwon City |
Mallorca | - | Las Palmas | |||||
Villarreal | - | Sevilla | |||||
Granada | - | Real Madrid | |||||
Athletic Bilbao | - | Osasuna |
Racing Santander | - | Mirandes | |||||
Racing Ferrol | - | Alcorcon | |||||
Sporting Gijon | - | FC Andorra | |||||
Real Valladolid | - | Espanyol | |||||
Levante | - | Eibar |
Tarazona | - | Sabadell | |||||
Lugo | - | Cornellà | |||||
Gimnàstic Tarragona | - | SD Logroñés | |||||
Celta de Vigo II | - | Rayo Majadahonda | |||||
Fuenlabrada | - | Arenteiro |
Mérida | - | Intercity | |||||
Recreativo Huelva | - | Algeciras | |||||
Córdoba | - | Sanluqueño |
Guijuelo | - | UD Logroñés |
Arzúa | - | Silva | |||||
Atlético Arteixo | - | Bergantiños |
Tuilla | - | Barcia |
Sámano | - | Escobedo | |||||
Cartes | - | Tropezón | |||||
Guarnizo | - | Solares | |||||
Velarde | - | Vimenor | |||||
Atlético Albericia | - | Torina | |||||
Castro | - | Siete Villas | |||||
Naval | - | Atlético Mineros | |||||
Bezana | - | Colindres | |||||
Laredo | - | Revilla | |||||
Naval Reinosa | - | Atlético Mineros |
Leioa | - | San Ignacio | |||||
Vitoria | - | Pasaia KE | |||||
Lagun Onak | - | Padura | |||||
Durango | - | Touring | |||||
Deusto | - | Beasain | |||||
Deportivo Alavés III | - | Portugalete | |||||
Basconia | - | Anaitasuna | |||||
Urduliz | - | Aurrerá Ondarroa | |||||
Añorga | - | Derio |
Rapitenca | - | L'Escala | |||||
Mollerussa | - | Peralada | |||||
Castelldefels | - | Grama | |||||
Prat | - | Vilafranca | |||||
Olot | - | Montañesa | |||||
Reddis | - | Girona II | |||||
Badalona II | - | San Cristóbal | |||||
Vilassar Mar | - | Tona |
Villarreal III | 1 | 26' | 0 | Torrellano Illice | |||
Patacona | - | Burriana | |||||
Castellonense | - | Atzeneta |
Ponferradina II | - | Almazán | |||||
Colegios Diocesanos | - | Cultural Leonesa II | |||||
La Virgen del Camino | - | Villaralbo |
Ibiza Islas Pitiusas | 0 | 28' | 0 | Mercadal | |||
Alcúdia | - | Collerense | |||||
Llosetense | - | Arenal |
La Cuadra | - | Santa Úrsula | |||||
Arucas | - | Marino |
Real Murcia II | 2 | - | 4 | Deportiva Minera | |||
Balsicas Atlético | - | Racing Murcia |
Lerinés | - | Beti Onak | |||||
Ardoi | - | Txantrea | |||||
Lagunak | - | Huarte | |||||
Bidezarra | - | Subiza | |||||
Cantolagua | - | Oberena | |||||
Cortes | - | Pamplona | |||||
Cirbonero | - | Burladés | |||||
Beti Kozkor | - | Alesves | |||||
Peña Sport | - | Avance Ezcabarte |
Utrillas | - | Cariñena | |||||
Atlético Monzón | - | Binéfar |
Granada | 2 | 28' | 1 | Real Betis | |||
Levante Las Planas | - | Levante | |||||
Real Madrid | - | Atlético Madrid |
Broki | - | Inter Moengotapoe | |||||
Flora | - | PVV |
AIK | - | Sirius | |||||
Halmstad | - | Mjällby | |||||
GAIS | - | Västerås SK |
Trelleborg | - | Utsikten | |||||
GIF Sundsvall | - | Landskrona | |||||
Varberg | - | Örgryte |
Stockholm Inter | - | FBK Karlstad | |||||
Nordic United | - | Täby |
Rosengård | - | Ljungskile |
Stenungsund | - | Lidköping | |||||
Grebbestad | - | Vänersborgs FK | |||||
Stenungsund | - | Vänersborgs FK | |||||
Grebbestad | - | Lidköping |
Viggbyholms IK | - | Skiljebo | |||||
Järfälla | - | Farsta |
Täfteå | 0 | 20' | 0 | Kiruna FF | |||
Skellefteå | - | Frösö | |||||
IFK Luleå | - | Gottne | |||||
Boden | - | Ytterhogdal | |||||
Älgarna | - | Bergnäsets | |||||
Umeå FC Akademi | - | IFK Östersund | |||||
Team Thoren | - | Lucksta |
Lödde | - | Simrishamn | |||||
Högaborg | - | Berga |
Syrianska | - | Huddinge | |||||
Ljungsbro | - | Sylvia | |||||
Haninge | - | Enskede |
Hittarp | - | Sävedalen | |||||
Tord | - | Bergdalens | |||||
Astrio | - | Qviding FIF |
Bollstanäs | - | Malmö FF | |||||
Jitex | - | Örebro SK | |||||
Eskilstuna United | - | Lidköping | |||||
Gamla Upsala | - | Alingsås |
Young Boys | - | Lugano | |||||
Stade-Lausanne-Ouchy | - | Yverdon Sport |
Xamax | - | Vaduz | |||||
Thun | - | Schaffhausen |
Team Ticino | - | Basel II | |||||
Bavois | - | St. Gallen II | |||||
Bulle | - | Paradiso | |||||
Brühl | - | Breitenrain | |||||
Étoile Carouge | - | Young Boys II | |||||
Kriens | - | Biel-Bienne |
Meyrin | - | Sion II | |||||
Portalban / Gletterens | - | Vevey United | |||||
Yverdon Sport II | - | La Sarraz-Eclépens | |||||
Echallens | - | La Chaux-de-Fonds | |||||
Grand-Saconnex | - | Pully Football | |||||
Chênois | - | Monthey |
Muttenz | - | Rotkreuz | |||||
Muri | - | Köniz | |||||
Courtételle | - | Solothurn | |||||
Emmenbrücke | - | Bassecourt |
Eschen / Mauren | - | Uzwil | |||||
YF Juventus | - | Freienbach | |||||
Tuggen | - | Höngg | |||||
Wettswil-Bonstetten | - | Balzers | |||||
Kreuzlingen | - | Linth | |||||
Mendrisio | - | Grasshopper II | |||||
Taverne | - | Kosova |
Echichens | - | Stade Payerne | |||||
Signal | - | Plan-les-Ouates | |||||
Lancy | - | Olympique de Genève | |||||
Romontois | - | Farvagny / Ogoz | |||||
Amical Saint-Prex | - | Collex-Bossy |
Muri-Gümligen | - | Ajoie-Monterri | |||||
Dornach | - | Binningen | |||||
Bubendorf | - | Schöftland | |||||
Liestal | - | Concordia Lausanne | |||||
Besa Biel/Bienne | - | Tavannes / Tramelan | |||||
Prishtina Bern | - | Erguël |
Zug | - | Brunnen | |||||
Red Star Zürich | - | Sursee | |||||
Zofingen | Cancelled | Goldau | |||||
Kickers Luzern | - | Gambarogno - Contone | |||||
Collina d'Oro | - | Unterstrass | |||||
Ascona | - | Cham II | |||||
Emmen | - | Buochs | |||||
Locarno | - | Perlen-Buchrain |
Frauenfeld | - | Lachen / Altendorf | |||||
Thalwil | - | Dardania St. Gallen | |||||
SV Schaffhausen | - | Rapperswil-Jona II | |||||
Bülach | - | Uster | |||||
Tägerwilen | - | Weesen |
Aarau | - | Grasshopper | |||||
Luzern | - | St. Gallen | |||||
Basel | - | Zürich |
Ratchaburi | - | Muangthong United | |||||
Chiangrai United | - | Nakhon Pathom United | |||||
Sukhothai | - | Police Tero |
Chiangmai | - | Nakhon Si United | |||||
Chiangmai United | - | Nakhon Si United |
AC Port of Spain | - | Club Sando |
Tuzlaspor | - | Gençlerbirliği | |||||
Kocaelispor | - | Sakaryaspor | |||||
Göztepe | - | Bodrumspor | |||||
Boluspor | - | Çorum FK | |||||
Adanaspor | - | Bandırmaspor | |||||
Erzurumspor FK | - | Eyüpspor | |||||
Şanlıurfaspor | - | Manisa FK |
Altyn Asyr | - | Ahal | |||||
Şagadam | - | Köpetdag | |||||
Merw | - | Energetik | |||||
Arkadag | - | Aşgabat |
NEC | - | Vipers | |||||
URA | - | KCCA | |||||
Maroons | - | Bright Stars | |||||
Kitara | - | Busoga United | |||||
Express | Cancelled | Arua Hill | |||||
BUL | - | Gaddafi | |||||
Wakiso Giants | - | Mbarara City | |||||
UPDF | - | SC Villa |
Vorskla | 0 | 28' | 0 | Minai | |||
Obolon' Kyiv | - | Rukh Vynnyky | |||||
Shakhtar Donetsk | - | Dinamo Kiev |
FK Metalist Kharkiv | 0 | HT | 0 | Hirnyk-Sport | |||
FSC Mariupol' | 0 | 29' | 1 | Karpaty Lviv | |||
Podillya Khmelnytskyi | - | Dinaz Vyshhorod | |||||
SK Poltava | - | Nyva Buzova | |||||
Khust City | - | Chernihiv |
Vast Mykolaiv | Cancelled | Real Pharm | |||||
Skala 1911 Stryi | Cancelled | Metalurh Zaporizhya II | |||||
Trostianets | 0 | 41' | 0 | Chayka | |||
Kudrivka | 0 | 12' | 0 | Druzhba | |||
Nyva Vinnytsya | - | UCSA | |||||
Kudrivka | TBA | Druzhba |
Dibba Al Fujairah | - | Masafi | |||||
Al Orooba | - | Al Dhafra | |||||
Al Ramms | Cancelled | Masfut | |||||
Gulf United | - | Gulf Heroes |
Atlanta United | - | D.C. United | |||||
Charlotte | - | Nashville FC | |||||
Montréal | - | Inter Miami | |||||
New York RB | - | New England | |||||
Philadelphia Union | - | Orlando City | |||||
Toronto | - | New York City | |||||
Columbus Crew | - | Cincinnati | |||||
Dallas | - | Austin | |||||
Sporting KC | - | Houston Dynamo | |||||
St. Louis City | - | Chicago Fire | |||||
Colorado Rapids | - | SJ Earthquakes | |||||
LA Galaxy | - | Real Salt Lake | |||||
Los Angeles | - | Whitecaps (USSF) |
Detroit City | - | Phoenix Rising | |||||
Hartford Athletic | - | Colorado Springs | |||||
Tampa Bay Rowdies | - | Birmingham Legion | |||||
Louisville City | - | Orange County SC | |||||
Rhode Island | - | Sacramento Republic | |||||
San Antonio | - | Las Vegas Lights | |||||
FC Tulsa | - | Pittsburgh Riverhounds | |||||
New Mexico United | - | Oakland Roots | |||||
Monterey Bay | - | Memphis 901 |
Georgia Lions | - | Michigan Stars |
Lone Star II | - | West Chester United II | |||||
Monterey Bay II | - | Academica | |||||
San Francisco City | - | Project 51O | |||||
North Carolina Fusion | - | Charlotte Independence 2 | |||||
Virginia Beach United | - | Lionsbridge | |||||
Inter Gainesville | - | Florida Elite | |||||
Lansing City | - | Midwest United | |||||
Ann Arbor | - | Union Macomb | |||||
Little Rock Rangers | - | Hattiesburg | |||||
Corpus Christi | - | Houston | |||||
Des Moines Menace | - | Peoria City | |||||
Coachella | - | AMSG | |||||
Seahorses | - | Redlands | |||||
Almaden | - | SF Glens | |||||
Lone Star II | - | West Chester United | |||||
Ann Arbor | - | Union Macomb | |||||
Virginia Beach City | - | Lionsbridge |
Orlando Pride | - | Bay | |||||
Portland Thorns | - | OL Reign |
Cerro | - | Danubio | |||||
Miramar Misiones | - | River Plate | |||||
Racing | - | Deportivo Maldonado | |||||
Peñarol | - | Wanderers |
Albion | - | La Luz | |||||
Colón | - | Sud América |
Metalourg | - | Qizilqum | |||||
Olympic | - | Pakhtakor |
Metropolitanos | - | Deportivo La Guaira | |||||
UCV | - | Hermanos Colmenárez |
Đồng Tháp | 2 | 76' | 1 | Bóng đá Huế | |||
Đà Nẵng | 0 | 29' | 0 | Long An | |||
Hòa Bình | 1 | 28' | 0 | Bà Ria Vũng Tàu | |||
Đồng Nai | 0 | 26' | 1 | Phu Dong |
Newtown | - | Penybont |
Green Fuel | - | Kariba | |||||
Yadah | - | CAPS United | |||||
Bulawayo Chiefs | - | Chicken Inn | |||||
Simba Bhora | - | Ngezi Platinum |
Cibao | - | Moca | |||||
Atlântico | - | Atlético Pantoja |