Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Notícias
Ao vivo
1
Hoje
Ligas
Clubes Nacionais
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Mais ligas...
Clubes Internacionais
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Mais ligas...
Nacionalmente
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
Mais ligas...
Featured match:
Eurocopa
vs
Itália
Albânia
Ligas Bélgica
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division ACFF A
Bélgica 2023/2024
Goleadores
Classificações
Resultados
Rodada:
««
«
14
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Rapid Symphorinois
1
-
0
Flénu
Huy
3
-
0
Meix-Devant-Virton
Longlier
1
-
3
Seraing II
Onhaye
0
-
1
Entité Manageoise
Sprimont
3
-
2
Marloie Sport
Wallonne Ciney
10
-
0
Couvin-Mariembourg
Elsautoise
4
-
2
Richelle United
Gouvy
1
-
3
Aywaille
Jeunesse Tamines
5
-
4
Arquet
RAS Monceau
0
-
1
Aische
Wanze / Bas-Oha
0
-
2
Mormont
Waremme
1
-
4
Raeren-Eynatten
Braine
1
-
1
Perwez
Habay-la-Neuve
3
-
0
Herstal
Jodoigne LS
0
-
2
Crossing Schaerbeek
Ostiches
3
-
0
Belœil
Eendracht Termien
1
-
0
Wellen
Eendracht Wervik
0
-
3
Blankenberge
Roeselare Daisel
2
-
0
Elene-Grotenberge
Eendracht Aalter
4
-
2
Wambeek-Ternat
KFC Eksel
1
-
2
Beerschot VA II
KFC Turnhout
0
-
2
Esperanza Pelt
Witgoor Sport
0
-
3
Nijlen
Betekom
0
-
1
Diest
Geel
2
-
1
Zepperen-Brustem
Berg en Dal
3
-
0
Zwarte Leeuw
HO Kalken
1
-
1
Avanti
Pepingen-Halle
2
-
2
Erpe-Mere United
Schoonbeek-Beverst
0
-
3
Sint-Lenaarts
Sint-Denijs Sport
0
-
0
Wielsbeke
VW Hamme
3
-
1
Jong Lede
Westhoek
3
-
2
Wolvertem Merchtem