Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
12
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Tweede Divisie
vs
Genemuiden
Excelsior Maassluis
Competities Roemenië
Liga I
Cupa României
Cupa Ligii
Supercupa
Liga II Seria 1
Liga III Group 1
Liga III Group 2
Liga III Group 3
Liga III Group 4
Liga III Group 5
Liga III Group 6
Liga III Group 7
Liga III Group 8
Liga III Group 9
Liga 1 Feminin
Cupa României
Roemenië 2023/2024
Ronde:
««
«
2nd Round
Regional Phase
Regional Finals
1st Round
2nd Round
3rd Round
Play-offs
Group Stage
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
ACS Târgu Mureș 1898
1
-
2
Unirea Ungheni
Bucovina Rădăuţi
1
AET
1
Foresta Suceava
CSM Olimpia Satu Mare
2
-
3
Minaur Baia Mare
Crişul Chişineu Criş
0
-
2
Șoimii Lipova
FC Bacău
9
-
1
CSM Bacău
Flacăra Moreni
0
-
1
Plopeni
Ghiroda
2
-
0
Ripensia Timişoara
Gloria Băneasa
3
-
4
Dunărea Călăraşi
Gloria al Oraşului Geoag
0
-
2
CSM Deva
Ineu
0
-
3
Progresul Pecica
Jiul Petroşani
2
-
0
Flacăra Horezu
Lotus Băile Felix
0
-
3
Bihor Oradea
Odorheiu Secuiesc
2
-
0
Brașov Steagul Renaște
Olimpic Zărneşti
0
-
3
Muscelul Câmpulung Elite
Phoenix Buziaș
2
AET
0
SSU Poli Timişoara
Păuleşti
0
-
5
Metalul Buzău
Rapid Brodoc
1
-
0
Sporting Lieşti
Râmnicu Sărat
2
AET
2
Blejoi
SCM Râmnicu Vâlcea
3
AET
2
Viitorul Dăești
SCM Zalău
2
-
1
U Craiova 1948
Sănătatea Cluj
1
-
0
Viitorul Cluj
Unirea Bascov
2
AET
3
Afumaţi
Universitatea Alba Iulia
4
AET
3
Metalurgistul Cugir
Vediţa Coloneşti
3
Cancelled
2
Petrolul Potcoava
Viitorul Ianca
1
-
0
Unirea Braniştea
Viitorul Ileana
0
-
3
Popești-Leordeni
Viitorul Şimian
2
-
1
Filiaşi
Voinţa Lupac
1
-
3
CSM Reşiţa
Şomuz Fălticeni
0
-
3
Ceahlăul Piatra Neamţ
Axiopolis
7
-
0
Amara