Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
32
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Europees Kampioenschap
vs
Hongarije
Zwitserland
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Europa Conference League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
Play-offs
1st Qualifying Round
2nd Qualifying Round
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Knockout Round Play-offs
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Spartak Trnava
1
-
1
Dnipro-1
Hibernian
0
-
5
Aston Villa
Astana
1
-
0
Partizan Tirana
Tobol Kustanai
1
-
2
Viktoria Plzen
Struga
0
-
1
Breidablik
Žalgiris
0
-
4
Ferencváros
FC Nordsjælland
5
-
0
Partizan Belgrado
Dinamo Kiev
2
-
3
Beşiktaş
FCV Farul Constanţa
2
-
1
HJK Helsinki
Fenerbahçe
5
-
1
FC Twente
Levski Sofia
1
-
1
Eintracht Frankfurt
Maccabi Tel Aviv
4
-
1
NK Celje
Rapid Wien
1
-
0
Fiorentina
Sepsi
2
-
2
FK Bodø/Glimt
Genk
2
-
1
Adana Demirspor
Gent
2
-
0
APOEL Nicosia
Lille
2
-
1
NK Rijeka
FC Midtjylland
3
-
3
Legia Warschau
Osasuna
1
-
2
Club Brugge
AZ
1
-
1
SK Brann
Ballkani
4
-
1
Bate Borisov
Heart of Midlothian
1
-
2
PAOK Saloniki
FK Bodø/Glimt
3
AET
2
Sepsi
HJK Helsinki
2
-
0
FCV Farul Constanţa
Breidablik
1
-
0
Struga
APOEL Nicosia
1
-
2
Gent
SK Brann
3
Pen
5-6
3
AZ
FC Twente
0
-
1
Fenerbahçe
Viktoria Plzen
3
-
0
Tobol Kustanai
PAOK Saloniki
4
-
0
Heart of Midlothian
Adana Demirspor
1
Pen
4-5
0
Genk
Bate Borisov
1
-
0
Ballkani
Beşiktaş
1
-
0
Dinamo Kiev
NK Celje
1
-
1
Maccabi Tel Aviv
Dnipro-1
1
AET
2
Spartak Trnava
Ferencváros
3
-
0
Žalgiris
Fiorentina
2
-
0
Rapid Wien
Partizan Tirana
1
-
1
Astana
NK Rijeka
1
AET
1
Lille
Club Brugge
2
-
2
Osasuna
Eintracht Frankfurt
2
-
0
Levski Sofia
Aston Villa
3
-
0
Hibernian
Legia Warschau
1
Pen
6-5
1
FC Midtjylland
Partizan Belgrado
0
-
1
FC Nordsjælland