Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
Nieuws
Live
0
Vandaag
Competities
Club Binnenlands
Premier League
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
Meer competities...
Club Internationaal
Europa
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Azië
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Zuid-Amerika
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
Meer competities...
Nationaal
Wereldkampioenschap
Olympische Spelen
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
EK-kwalificatie
Confederatie Cup
Vriendschappelijk
Vriendschappelijk
Meer competities...
Featured match:
Vriendschappelijk
vs
Mexico
Brazilië
Competities Europa cups
UEFA Europa Conference League
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Nations League Relegation Play-out,Semi-finals,Final,3rd Place Final
UEFA Nations League League A
UEFA Nations League League B
UEFA Nations League League C
UEFA Nations League League D
UEFA Super Cup
Europees Kampioenschap
EK-kwalificatie
Baltic Cup
UEFA Onder 21 Kampioenschap
UEFA U21 Championship Qualification
Premier League International Cup
UEFA Onder 19 Kampioenschap
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA Onder 17 Kampioenschap
UEFA U17 Championship Qualification
UEFA Youth League
U19 Championship
U19 Championship
The Atlantic Cup
UEFA Women's Champions League
UEFA Women's Nations League
UEFA Women's Champions League
EK Vrouwen
UEFA Onder 19 Kampioenschap Vrouwen
Elite Cup U20
All-Island Cup
UEFA Champions League
Europa cups 2023/2024
Topscorers
Stand
Uitslagen
Ronde:
««
«
1st Qualifying Round
R77199
R77198
1st Qualifying Round
2nd Qualifying Round
3rd Qualifying Round
Play-offs
Group Stage
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Banants Erevan
0
-
1
Zrinjski Mostar
Lincoln Red Imps
1
-
2
Qarabağ
Žalgiris
0
-
0
Struga
Hamrun Spartans
0
-
4
Maccabi Haifa
Olimpija
2
-
1
Valmiera
Raków Częstochowa
1
-
0
FC Flora Tallinn
Ballkani
2
-
0
Ludogorets
KÍ
0
-
0
Ferencváros
Partizan Tirana
1
-
1
Bate Borisov
Shamrock Rovers
0
-
1
Breidablik
Astana
1
-
1
Dinamo Tbilisi
HJK Helsinki
1
-
0
Larne
Häcken
3
-
1
The New Saints
FCV Farul Constanţa
1
-
0
Sheriff Tiraspol
Slovan Bratislava
1
-
1
Swift Hesperange
Struga
1
-
2
Žalgiris
FC Flora Tallinn
0
-
3
Raków Częstochowa
Maccabi Haifa
2
-
1
Hamrun Spartans
Sheriff Tiraspol
3
AET
0
FCV Farul Constanţa
Bate Borisov
2
-
0
Partizan Tirana
The New Saints
0
-
2
Häcken
Zrinjski Mostar
2
Pen
4-3
3
Banants Erevan
Breidablik
2
-
1
Shamrock Rovers
Valmiera
1
-
2
Olimpija
Dinamo Tbilisi
1
-
2
Astana
Ferencváros
0
-
3
KÍ
Qarabağ
4
-
0
Lincoln Red Imps
Ludogorets
4
-
0
Ballkani
Swift Hesperange
0
-
2
Slovan Bratislava
Larne
2
AET
2
HJK Helsinki