Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
0
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA European Championship
vs
Albania
Spain
Leagues Belgium
First Division A
Challenger Pro League
First Amateur Division
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Second Amateur Division ACFF
Third Amateur Division VFV A
Third Amateur Division VFV B
Third Amateur Division ACFF A
Third Amateur Division ACFF B
Cup
Super Cup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
Provincial Antwerpen
Provincial Brabant - ACFF
Provincial Brabant - VV
Provincial Hainaut
Provincial Liège
Provincial Limburg
Provincial Luxembourg
Provincial Namur
Provincial Oost-Vlaanderen
Provincial West-Vlaanderen
Reserve Pro League
Super League
Third Amateur Division VFV A
Belgium 2023/2024
Topscorers
Standings
Scores
Round:
««
«
22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
»
»»
Aische
2
-
0
Jeunesse Tamines
Perwez
1
-
3
Onhaye
Richelle United
2
-
0
Wanze / Bas-Oha
Sprimont
1
-
0
Huy
Wallonne Ciney
2
-
4
Entité Manageoise
Couvin-Mariembourg
0
-
4
Rapid Symphorinois
Elsautoise
0
-
1
Seraing II
Flénu
0
-
1
Belœil
Habay-la-Neuve
2
-
0
Aywaille
Jodoigne LS
1
-
1
Braine
Meix-Devant-Virton
1
-
1
Longlier
Mormont
3
-
0
Herstal
Ostiches
1
-
1
Arquet
RAS Monceau
2
-
1
Crossing Schaerbeek
Raeren-Eynatten
0
-
0
Gouvy
Waremme
0
-
0
Marloie Sport
Eendracht Wervik
0
-
0
Avanti
Roeselare Daisel
2
-
2
Wambeek-Ternat
Eendracht Aalter
2
-
1
Erpe-Mere United
KFC Eksel
1
-
4
Eendracht Termien
KFC Turnhout
1
-
1
Sint-Lenaarts
Witgoor Sport
1
-
2
Wellen
Zwarte Leeuw
1
-
1
Diest
Beerschot VA II
3
-
3
Betekom
Berg en Dal
0
-
2
Zepperen-Brustem
Elene-Grotenberge
2
-
2
Wolvertem Merchtem
HO Kalken
0
-
0
Westhoek
Nijlen
1
-
1
Geel
Pepingen-Halle
2
-
2
Jong Lede
Schoonbeek-Beverst
3
-
2
Esperanza Pelt
Sint-Denijs Sport
1
-
0
Blankenberge
VW Hamme
2
-
2
Wielsbeke