Aujourd'hui
USM Khenchela | Postp. | JS Saoura | |||||
Paradou AC | Postp. | US Souf | |||||
ES Sétif | Postp. | NC Magra | |||||
USM Alger | Postp. | ASO Chlef | |||||
JS Kabylie | Postp. | MC Alger | |||||
CR Belouizdad | Postp. | El Bayadh | |||||
US Biskra | Postp. | CS Constantine | |||||
MC Oran | Postp. | ES Ben Aknoun |
ES Sétif U21 | Postp. | US Souf U21 | |||||
JS Kabylie U21 | Postp. | CS Constantine U21 | |||||
Khenchela U21 | 1 | - | 2 | MC Alger U21 | |||
Paradou AC U21 | - | ASO Chlef U21 | |||||
USM Alger U21 | 5 | - | 0 | El Bayadh U21 | |||
CR Belouizdad U21 | 2 | - | 1 | Ben Aknoun U21 | |||
US Biskra U21 | 0 | - | 0 | MC Oran U21 |
Preußen Münster II | 0 | - | 0 | Brünninghausen |
Bietigheim-Bissingen | 0 | - | 3 | Nöttingen | |||
Göppinger SV | 3 | - | 1 | Backnang | |||
Mutschelbach | 1 | - | 4 | Villingen | |||
CfR Pforzheim | 3 | - | 2 | Ravensburg | |||
VfR Mannheim | 0 | - | 3 | FC Holzhausen | |||
Denzlingen | 1 | - | 0 | Normannia Gmünd |
Bayern Munich | - | Wolfsbourg |
Al Riyadh | 0 | - | 0 | Al Taawon | |||
Al Fayha | 2 | - | 2 | Al Fateh | |||
Al Akhdoud | 2 | - | 3 | Al Nasr Riyadh |
Pyunik | 3 | - | 1 | Van | |||
Ararat | 0 | - | 1 | FC Noah |
Mika | 0 | - | 0 | Alashkert II | |||
Gandzasar | 1 | - | 0 | Noah II |
Leobendorf | 1 | - | 0 | Neusiedl |
Golling | - | Salzbourg II | |||||
Siezenheim | - | Bramberg |
Friedburg / Pöndorf | - | Bad Ischl | |||||
Pregarten | - | Union Mondsee | |||||
WSPG Wels II | - | Union Perg |
Velden | - | St. Jakob Rosental | |||||
Austria Klagenfurt | - | Ferlach | |||||
Kraig | - | Treibach |
Bischofshofen | 2 | - | 0 | Pinzgau Saalfelden |
Araz Saatlı | 0 | - | 5 | MOIK | |||
Shamakhi | 3 | - | 0 | Karvan | |||
İmişli | 0 | - | 0 | Neftchi İSM | |||
Energetik | 0 | - | 0 | Zaqatala |
Barbados Soccer Academy | - | Weymouth Wales | |||||
Empire Club | - | UWI Blackbirds |
Wellen | - | Esperanza Neerpelt | |||||
Raeren | - | Habay-la-Neuve | |||||
Schaerbeek | - | Entité Manageoise | |||||
Aywaille | - | Elsautoise | |||||
Berg en Dal | - | Roeselare Daisel | |||||
Braine | - | Ostiches |
Union Saint-Gilloise | 1 | - | 0 | Antwerp |
Sua Flamingoes | - | Gaborone United | |||||
Botswana Defence Force | - | Morupule Wanderers |
Futvida | Postp. | Pelotas | |||||
Passo Fundo | Postp. | Esportivo | |||||
União RS | Postp. | Veranópolis |
Fortaleza U20 | 0 | - | 2 | Santos U20 | |||
Cruzeiro U20 | Postp. | Internacional U20 | |||||
Grêmio U20 | Postp. | Flamengo U20 |
Rail Club Kadiogo | Postp. | RC Bobo-Dioulasso | |||||
ASFA -Yennenga | Postp. | Sporting Cascades | |||||
Etoile Filante | Postp. | Vitesse | |||||
ASFB | Postp. | ASEC-K | |||||
Majestic | Postp. | SONABEL | |||||
Forces Armées | Postp. | Salitas | |||||
Douanes | Postp. | Royal | |||||
Rahimo | Postp. | KOZAF |
Tigres | - | Jaguares de Córdoba |
Sanga Balende | 1 | - | 2 | Tshinkunku |
Switzerland U16 | 3 | - | 2 | Ireland U16 | |||
Pérou U-20 | 1 | - | 0 | Costa Rica U-20 | |||
Portugal U16 | 5 | - | 1 | Austria U16 |
Olympiakos Pirée | 2 | - | 0 | Aston Villa |
Atalanta | 3 | - | 0 | Marseille | |||
Bayer Leverkusen | 2 | - | 2 | Rome |
Belgium U17 W | 0 | - | 1 | Portugal U17 W | |||
Espagne U-17 | 1 | - | 0 | Poland U17 |
Silkeborg | 1 | - | 0 | AGF |
Once Deportivo | - | Alianza | |||||
Platense | - | Municipal Limeño | |||||
FAS | - | Águila |
Wigan Athletic U21 | 1 | - | 2 | Crewe Alexandra U21 |
TB | 2 | Pen 5-4 | 1 | B68 | |||
B36 | 3 | AET | 2 | NSÍ | |||
EB / Streymur | 1 | AET | 3 | HB |
LPS | 0 | - | 5 | Mariehamn | |||
Jazz | 1 | Pen 6-7 | 2 | TPS | |||
VaKP | 2 | - | 4 | P-Iirot | |||
PuiU Helsinki | 1 | - | 3 | GrIFK | |||
KPV | 4 | - | 0 | Jaro | |||
Haka Juniorit | 0 | - | 4 | Inter Turku II |
KuPS | Postp. | HJK |
Armed Forces | 1 | - | 1 | Real de Banjul | |||
BST Galaxy | 1 | - | 0 | Bombada | |||
Banjul | 0 | - | 0 | TMT | |||
Greater Tomorrow | 0 | - | 0 | Steve Biko | |||
Fortune | TBA | Marimoo |
GS Kallithea | 1 | - | 1 | Kissamikos | |||
Ilioupoli | 2 | - | 1 | PS PAE Kalamata |
San Lorenzo | - | Independiente Valle | |||||
Liverpool | - | Palmeiras | |||||
Colo Colo | - | Fluminense | |||||
The Strongest | - | Estudiantes |
Belgrano | - | Delfin | |||||
Bragantino | - | Racing Club | |||||
Deportivo Garcilaso | - | Lanús | |||||
Universidad Católica | - | Unión La Calera |
Al Hudod | 0 | - | 3 | Al Quwa Al Jawiya | |||
Karbala | 1 | - | 1 | Duhok | |||
Baghdad | 0 | - | 0 | Zakho | |||
Al Mina'a Bassora | 0 | - | 0 | Naft | |||
Al Zawraa | 3 | 90' | 1 | Naft Maysan | |||
Duhok | Postp. | Newroz | |||||
Zakho | Postp. | Al Karkh | |||||
Naft Al-Basra | Postp. | Karbala | |||||
Al-Qasim | Postp. | Al Mina'a Bassora |
Esteghlal Mollasani | 0 | - | 1 | Shahin Bandar Ameri |
Njardvík | 3 | - | 0 | Dalvík / Reynir | |||
Thór | 4 | - | 2 | Afturelding |
Tindastóll | - | Fylkir | |||||
Víkingur Reykjavík | - | Thór / KA |
Hapoel Haifa FC | 1 | - | 2 | Ihoud Bnei Sakhnin FC | |||
Hapoel Beer Sheva | 2 | - | 1 | Maccabi Bnei Raina |
Hapoel Lod | 1 | - | 3 | Hapoel Marmorek |
Stade d'Abidjan | 3 | - | 0 | Mouna | |||
Lys Sassandra | 1 | - | 0 | Indenié Abengourou | |||
SOL | 1 | - | 2 | San-Pédro | |||
Racing d'Abidjan | 0 | - | 1 | ASEC |
Al Salt | 5 | - | 0 | Shabab Al-Aqaba | |||
Shabab Al Ordon | 0 | - | 1 | Al Ahli | |||
Al Hussein | 3 | - | 0 | Al Jalil |
Aktobe II | 0 | - | 3 | Kairat II | |||
Okzhetpes | 2 | - | 1 | Altay VKO | |||
Yassy Turkistan | 0 | - | 3 | Ekibastuz | |||
Kaisar II | 1 | - | 1 | Arys | |||
Kaisar II | 1 | - | 1 | Arys |
Abdysh-Ata | 5 | - | 0 | Alga | |||
OshMU Aldier | - | Neftchi | |||||
Neftchi | 2 | - | 1 | OshMU Aldier |
FC Prishtina | 1 | - | 2 | KF Drita | |||
Gjilani | 1 | - | 1 | Llapi Podujevë | |||
Malisheva | 0 | - | 2 | Ballkani | |||
Fushë Kosova | 1 | - | 2 | Dukagjini | |||
Feronikeli | 4 | - | 1 | Liria Prizren |
Al Sulaibikhat | - | Al Sahel | |||||
Yarmouk | - | Al Tadamon |
Tadamon Sour | 0 | - | 1 | Tripoli SC | |||
Shabab Al Sahel | 5 | - | 0 | Al Ahli Nabatiya | |||
Al Hikma | 3 | - | 0 | Shabab Al Ghazieh |
Asaria | 1 | - | 2 | Al Ahli Tripoli |
Swift Hesperange | 1 | Pen 1-3 | 2 | Progrès Niedercorn |
Pumas UNAM | - | CDSC Cruz Azul | |||||
Club Tigres UANL | - | CF Rayados de Monterrey |
Mineros de Fresnillo | - | Cimarrones de Sonora II |
Pumas UNAM U23 | 2 | - | 0 | Necaxa U23 | |||
Pachuca U23 | 1 | - | 0 | Atlético San Luis U23 |
León | - | Pachuca | |||||
Guadalajara | - | América |
Real Estelí U20 | - | Diriangén U20 |
Kwara United | 0 | - | 0 | Dolphin Port Harcourt |
Strømsgodset | 3 | AET | 4 | Lillestrøm |
Stord | 5 | - | 0 | Florø | |||
Vidar | 2 | - | 1 | Vindbjart |
Al Sadd | 3 | - | 2 | Al Markhiya | |||
Al Wakrah | 4 | Pen 5-4 | 3 | Muaither | |||
Al Rayyan | 4 | - | 1 | Al Khor |
AS Kigali | 1 | - | 0 | Muhazi United |
Heegan | TBA | Raadsan |
Aarau | 1 | - | 2 | Sion | |||
Stade Nyonnais | 1 | - | 3 | Bellinzona | |||
Wil | 3 | - | 1 | Baden |
Umeå | 4 | - | 2 | Stocksund | |||
Friska Viljor | 2 | - | 3 | Assyriska | |||
Piteå | 0 | - | 1 | Vasalund |
Olympic | 1 | - | 2 | Ängelholm | |||
Eskilsminne | 2 | - | 1 | Onsala | |||
Torslanda | 2 | - | 3 | Falkenberg | |||
Tvååker | 3 | - | 0 | Norrby | |||
Torns | 4 | - | 2 | Jönköpings Södra | |||
Oskarshamns AIK | 2 | - | 2 | Lund |
Säffle SK | 1 | - | 4 | Kongahälla | |||
Ahlafors | 0 | - | 0 | Kumla | |||
IFK Skövde | 4 | - | 2 | Motala |
Trelleborg | 1 | - | 5 | AIK | |||
Vittsjö | 3 | - | 1 | Linköping | |||
KIF Örebro | 2 | - | 4 | Kristianstad | |||
Brommapojkarna | 0 | - | 0 | Piteå |
Mtibwa Sugar | 3 | - | 0 | Tabora United | |||
Ihefu | 0 | - | 0 | JKT Tanzania | |||
Azam | 0 | - | 3 | Simba | |||
Namungo | - | Geita Gold |
Central | - | Defence Force | |||||
La Horquetta Rangers | - | Prison Service |
Iğdır FK | 1 | - | 0 | İskenderunspor | |||
1461 Trabzon FK | 4 | - | 1 | BB Ankaraspor | |||
24 Erzincanspor | 3 | AET | 2 | Menemen | |||
Bucaspor 1928 | 0 | - | 1 | Yeni Mersin İY |
Kolos Kovalivka | 0 | - | 1 | FC Zorya Louhansk |
Apucarana SC U20 | - | Operário PR U20 | |||||
Shortan | 1 | - | 0 | Kokand-1912 | |||
Dostlik | 2 | - | 4 | Mash'al | |||
Philippines U17 W | 0 | - | 6 | North Korea U17 W | |||
South Korea U17 W | 12 | - | 0 | Indonesia U17 | |||
Betlemi | 2 | - | 2 | Zestafoni | |||
Gardabani | 1 | - | 2 | Bakhmaro | |||
Matchakhela | 1 | - | 4 | Gonio | |||
Merani Martvili | 4 | - | 1 | Borjomi | |||
FC Merani Tbilisi | 3 | - | 0 | Lokomotivi Tbilisi II | |||
Meshakhte | 1 | - | 1 | Gori | |||
Varketili | 4 | - | 0 | Guria | |||
IRAO Tbilisi | 1 | - | 1 | Saburtalo II | |||
Ayeyawady United | 0 | - | 1 | Dagon Star United | |||
Yadanarbon | 1 | - | 0 | Myawady | |||
Thitsar Arman | 2 | - | 0 | Rakhapura United | |||
Indonesia U23 | 0 | - | 1 | Guinée -23 |
Ismaily | 1 | - | 0 | El Dakhleya | |||
Smouha | 1 | - | 2 | ZED | |||
Zamalek | Postp. | ENPPI |
Gomhoreyat Shebin | 1 | - | 2 | Aswan | |||
Misr Lel Makkasa | 1 | - | 2 | Dikernis |
Gualaceo | - | Chacaritas |
Fasil Kenema | 0 | - | 0 | Bahardar | |||
Dire Dawa Kenema | 1 | - | 1 | Adama Kenema |